Jen pár kliknutí a budeš mít na stole bezva mňamku

Rozvoz jídel Zlín

Oblíbené restaurace s rozvozem jídel po Zlíně a blízkém okolí

95%

POE-POE

pizzy, palačinky...

Fast food restaurace POE-POE přímo v obchodním domě Modus Zlín připravuje chutné pizzy z kvalitních, ale i oblíbených surovin. Využijte zajištěný rozvoz jídel po celém Zlíně a objednejte si až na váš stůl chutnou pizzu o průměru 30 cm s propečeným těstem. Na jídelním lístku najdete i francouzské palačinky... (více)

95%

Pizza Burger

burgery, pizzy, smažené speciality...

Provozovna Pizza Burger dříve působící v ulici Na Honech I 5541 najdete nově na adrese Luční 5303, kde si opět můžete objednat k rozvozu po celém Zlíně velmi chutný hamburger s kuřecím, vepřovým nebo také hovězím plátkem grilovaného masa a zeleninou v klasické housce. V nabídce najdete i pizzy... (více)

93%

Pizza Halló

pizzy, těstoviny, saláty...

Využijte rozvoz neapolské pochoutky ve Zlíně z pizzerie Pizza Halló s dlouholetou tradicí. Z dostupné nabídky lze objednat chutné pizzy s propečeným korpusem o velikosti 33 cm s tomatovým základem a celou řadou oblíbených, ale i čerstvých ingrediencí. Ochutnat můžete zároveň i těstoviny, zeleninové saláty... (více)

92%

Bůrger Zlín

burgery, vegetarián, saláty...

Vyzkoušejte Bůrger bistro na Školní ulici ve Zlíně s nabídkou hovězích, jehněčích, vegetariánských, ale také bezlepkových burgerů, které jsou vždy připraveny z nejlepších ingrediencí. Všechny burgery (Cibulák, Habanero, Japonec, Houbák a Ranec...) doplňuje také bohatá obloha, chutná domácí bulka... (více)

88%

Mambo Pizza

pizzy, těstoviny...

Mambo Pizza s vlastním rozvozem, ale i roznáškou pizzy ve Zlíně a blízkém okolí vám nabízí cca až třicet druhů chutných pizz (Slaninová, Anglická, Provensálská, Ďábelská, Vegetariánská, Žampionová...) s chutně propečeným těstem, kde pak najdete rajčatový základ, ale i celou řadu oblíbených ingrediencí... (více)

87%

Čínská restaurace Úspěšný

čína, asie, vegetarián...

Čínská restaurace Úspěšný ve Zlíně se zaměřením na speciality asijské kuchyně nabízí chutné předkrmy, kuřecí, vepřové a hovězí maso se smaženými nudlemi i pečenou rýží. Vychutnat si můžete nejen výtečně připravené dary moře, kachní maso, ale také bezmasé pokrmy vhodné nejen pro vegetariány... (více)

86%

Pizza Dal Conte

pizzy, těstoviny, saláty...

Italská restaurace a pizzerie Pizza Dal Conte nabízí chutné pizzy připravené v klasické kamenné peci. Využijte zajištěný rozvoz jídel po celém Zlíně a objednejte si přímo domů nebo také do kanceláře propečenou pizzu o velikosti 33 nebo 46 cm s rajčatovým základem a celou řadou oblíbených ingrediencí... (více)

85%

Ogarova Pizza

pizzy...

Nechte si dovézt po Zlíně přímo domů nebo až do vašeho zaměstnání chutnou pizzu o průměru 32 cm nebo i 45 cm s tomatovým nebo smetanovým základem (Tvarůžková, Dvacetdvojka, Valachova, Špenátová, Labužnická, Moskva, Garni, Sýrová, Baťovka...), které obsahují řadu oblíbených přísad... (více)

84%

Sushi Shun Li

sushi, asie...

V sushi restauraci Shun Li vám připraví japonskou pochoutku sushi v celé řadě chutí, barev a variací. Využijte zajištěný rozvoz jídel po Zlíně a nechte si přímo na váš stůl dovézt oblíbené a chutné sushi Maki, Nigiri, Futo, Philadelphia Roll... s množstvím velmi oblíbených, ale i vždy čerstvých ingrediencí... (více)

83%

KFC

burgery, sendviče, saláty...

Řetězec s rychlým občerstvením KFC ve Zlíně vám nabízí řadu klasických burgerů a sendvičů z kuřecího masa v unikátní směsi 11 bylin a koření, kde najdete i bohatou oblohu (křupavá slanina, čedar, čerstvý zelený salát a červená cibule...) v chutné housce nebo tortille. Z nabídky si můžete nechat dovézt... (více)

83%

Pizza Records

pizzy, burgery...

Pizza Records vám po Zlíně doveze až na váš stůl některou z mnoha oblíbených pizz o běžné velikosti 32 cm s příjemně křupavým těstem připraveným z pravé italské mouky, ale i celé řady čerstvých ingrediencí (např. mozzarella, parmská šunka, bazalka, rukola, šunka, slanina, kuřecí maso, ananas, špenát... (více)

80%

McDonalds

burgery, wrapy, saláty...

Zlínský fast food řetězec McDonalds vám nabízí rozvoz jídla přímo domů nebo až do zaměstnání. Vychutnejte si oblíbené burgery z hovězího nebo kuřecího masa s bohatou oblohou (např. ledový salát, rajče, cibulka, sýr, slanina, omáčka...) v chutné pšeničné žemli. Objednat si lze i kuřecí wrapy se zeleninou... (více)

80%

Čína Jede

čína, asie...

Zlínská provozovna Čína Jede pro vás připravuje, ale i rozváží exotická jídla z čínské kuchyně. Objednejte si domů nebo až do vašeho zaměstnání chutné čínské nudle s kuřecím, nebo vepřovým masem a zeleninou (např. cibule, česnek, paprika, žampiony, pórek, mrkev, čínské zelí, chilli, hoisin omáčka... (více)

80%

Restaurace U Osla

burgery, pizzy, maso, těstoviny...

Restaurace, ale i pivnice U Osla pro vás káždý den připravuje hovězí burgery ze 100% plátku hovězího masa, kde pak v klasické bulce najdete také sýr cheddar, křupavý salát, cibulku, okurku, hořčici, majonézu a kečup. Z jídelního lístku této restaurace můžete kromě hamburgerů (Cheese, Texas BBQ, Big Chef... (více)


Rozvoz jídel ve městech


Aktuálně otevřené restaurace

Prohlédni si všechny aktuálně otevřené restaurace s rozvozem jídel po Zlíně


O webu Šmakomat

Web Smakomat.cz je gastronomický průvodce se seznamem restaurací, které zajišťují rozvoz jídel ve vybraných městech v ČR. Objednejte si snadno pizzu, burger, kebab, čínu i sushi online a nechte si dovézt jídlo přímo až k vám domů.


Copyright 2015 - 2018 Smakomat.cz, Všechna práva vyhrazena

Hosting zajišťují Autolepky   Webdesign a SEO © 2015 MK

×

Nechte si dovézt ty nejlepší pochoutky z KFC domů nebo do zaměstnání. Objednávky nad 500 Kč mají dopravu zdarma...
KFC rozvoz