Jen pár kliknutí a budeš mít na stole bezva mňamku

Rozvoz jídel Kladno

Oblíbené restaurace s rozvozem jídel po Kladně a blízkém okolí

94%

Pizza MP

pizzy...

Nechte si po Kladně dovézt křupavou, chutnou a vždy čerstvou pizzu z pizzerie Pizza MP. Objednejte si pizzu o průměru 32 cm a 40 cm se smetanovým nebo tomatovým základem, kde najdete celou řadu oblíbených surovin jako např. sýr, slanina, šunka, feferonky, olivy, listový špenát, žampiony... (více)

93%

Restaurace Nostalgie

maso, těstoviny, vegetarián, saláty...

Kladenská restaurace Nostalgie pro vás připravuje celou řadu velmi oblíbených pokrmů z české a mezinárodní kuchyně. Z jídelního lístku restaurace tak můžete objednávat k rozvozu po Kladně domácí těstoviny, minutky z kuřecího, hovězího či vepřového masa a chutně připravené ryby nebo zeleninové saláty... (více)

91%

Rock 'n' Roll

burgery...

Restaurace Rock 'n' Roll v Kladně pro vás připravuje velmi vymazlené burgery z hovězího nebo i grilovaného kuřecího masa, kde v chutné housce najdete sýr čedar, kyselou okurku, plátek rajčete a čerstvý salát. Burgery se podávají s porcí velmi chutných rustikálních hranolek a to včetně výborné majonézy... (více)

88%

Pizzeria Tornádo

pizzy, burgery, tortilly, saláty...

Využijte dnes rozvoz jídel po Kladně a objednejte si z Pizzerie Tornádo nejen chutnou pizzu o velikosti 40 cm, ale také hovězí či kuřecí burgery v housce, tortilly s masem a zeleninou. Na jídelním lístku pizzerie najdete také smažené speciality (kuřecí nugetky, křidélka...), ale i čerstvé zeleninové saláty... (více)

85%

Pizza Italia

pizzy, kebab, saláty...

Dostali jste právě chuť na italskou pizzu? Objednejte si po Kladně k rozvozu domů nebo do zaměstnání z provozovny Pizza Italia chutnou pizzu s jemným křupavým těstem, rajčatovým základem, ale také s řadou oblíbených ingrediencí, která se pak běžně připravuje z italských surovin. V nabídce najdete i řecký gyros... (více)

83%

Sheng Long

čína, asie, sushi, saláty...

Čínská restaurace Sheng Long připravuje v Kladně celou řadu exotických specialit z asijské kuchyně. Ochutnejte tak chutné polévky, zajímavé předkrmy v podobě smažených jarních závitků a množství pokrmů s kuřecím či hovězím masem se smaženými nudlemi nebo pečenou rýží. Objednat můžete i sushi Maki... (více)

81%

Döner Kebab Amed

kebab, pizzy, vegetarián...

Jestliže jste právě teď dostali chuť na turecký kebab, pak si můžete z bistra Döner Kebab Amed objednat některou z těchto orientálních pochoutek k rozvozu po Kladně. Vychutnat si můžete klasický kebab s grilovaným masem a zeleninou v pita chlebu, tortille nebo se smaženými hranolky. Nabídku uzavírá... (více)

78%

McDonalds

burgery, wrapy, saláty...

Vychutnejte si v pohodlí vašeho domova oblíbené speciality z řetězce s rychlým občerstvením McDonalds Kladno, kde si můžete objednat klasické hamburgery z hovězího nebo kuřecího masa s bohatou oblohou v pšeničné žemli. V nabídce fast foodu najdete kromě sendvičů zároveň i wrapy, zeleninové saláty... (více)

72%

Pizza Periferie

pizzy, burgery, těstoviny, saláty...

Restaurace Pizza Periferie (Pizza 44) vám kromě nabídky italské pizzy nabízí také šťavnaté hovězí burgery. Využijte rozvoz po Kladně a nechte si dovézt burger se 100% hovězím plátkem mletého masa (200g), opečenou slaninou, ledovým salátem a okurkou v chutné bulce s porcí smažených hranolek... (více)


Rozvoz jídel ve městech


Aktuálně otevřené restaurace

Prohlédni si všechny aktuálně otevřené restaurace s rozvozem jídel po Kladně


O webu Šmakomat

Web Smakomat.cz je gastronomický průvodce se seznamem restaurací, které zajišťují rozvoz jídel ve vybraných městech ČR. Objednej si jednoduše pizzu, burger, kebab, čínu, sushi i další pochoutky online a nech si dovézt jídlo přímo až domů.


Copyright 2015 - 2018 Smakomat.cz, Všechna práva vyhrazena

Hosting zajišťují Autolepky   Webdesign a SEO © 2015 MK

×

Nech si dnes dovézt nejlepší jídlo ve tvém městě přímo až domů nebo do zaměstnání a jednoduše zažeň hlad i chuť...
Rozvoz WOLT