Jen pár kliknutí a budeš mít na stole bezva mňamku

Rozvoz jídel Most

Oblíbené restaurace s rozvozem jídel po Mostě a blízkém okolí

94%

Sushi Star

sushi...

Mostecká provozovna Sushi Star pro vás připravuje a rozváží exotickou japonskou pochoutku sushi v celé řadě rozmanitých chutí a barev. Ochutnejte tak v pohodlí domova sushi Maki, Nigiri, California roll, Hosomaki připravené z mnoha čerstvých surovin jako např. losos, tuňák, kreveta, okurka, ředkev, avokádo... (více)

93%

Royal Burger

burgery...

Restaurace U rytíře má pro vás v nabídce vynikající Royal Burger, který si můžete vychutnat v řadě variací. Využijte rozvoz jídel po Mostě a nechte si přímo domů dovézt chutný burger ze 100% mletého hovězího masa (150g), který je navíc doplněný o opečenou slaninu, ale také plátek sýra v chutné bulce... (více)

92%

Hallo Pizza

pizzy, burgery, těstoviny, čína, saláty...

Objednejte si k rozvozu po celém Mostě oblíbenou pizzu z restaurace Hallo Pizza, kterou vám zdarma dovezou domů nebo do zaměstnání. Pochutnat si můžete na propečeném těstě o velikosti 33 nebo 45 cm, kde najdete celou řadu čerstvých a chutných ingrediencí. Provozovna Archa Most dále nabízí i hamburgery... (více)

82%

Panda Food

čína, asie, saláty...

Asijská restaurace a rychlé občerstvení Panda Food, kterou můžete také znát z hypermarketu Tesco Most, připravuje a rozváží po Mostě řadu exotických jídel z asijské kuchyně. Objednejte si přímo až na váš stůl oblíbené pokrmy s chutným masem a zeleninou s pečenou rýží nebo smaženými nudlemi... (více)

80%

Pizza Capranica

pizzy, těstoviny, saláty...

Nechte si dovézt přímo z pizzerie Pizza Capranica, která se nachází na zimním stadionu v Mostě některou z chutných a oblíbených pizz. Vychutnejte si přímo v pohodlí domova propečenou pizzu o průměru 30 nebo 40 cm s celou řadou čerstvých ingrediencí. Z jídelního lístku můžete objednat i těstoviny... (více)

74%

123Pizza

pizzy, burgery, těstoviny, kebab...

Ochutnejte klasickou italskou pochoutku z pizzerie 123Pizza, kde vám rádi připraví chutnou pizzu z těch nejkvalitnějších a nejčerstvějších ingrediencí. Z dostupné nabídky můžete kromě pizzy objednávat také i burgery, italské těstoviny v řadě variací, kebab se smaženými hranolky, chutné bagety a saláty... (více)


Rozvoz jídel ve městech


Aktuálně otevřené restaurace

Prohlédni si všechny aktuálně otevřené restaurace s rozvozem jídel po Mostě


O webu Šmakomat

Web Smakomat.cz je gastronomický průvodce se seznamem restaurací, které zajišťují rozvoz jídel ve vybraných městech ČR. Objednej si jednoduše pizzu, burger, kebab, čínu, sushi i další pochoutky online a nech si dovézt jídlo přímo až domů.


Copyright 2015 - 2018 Smakomat.cz, Všechna práva vyhrazena

Hosting zajišťují Autolepky   Webdesign a SEO © 2015 MK

×

Nech si dnes dovézt nejlepší jídlo ve tvém městě přímo až domů nebo do zaměstnání a jednoduše zažeň hlad i chuť...
Rozvoz WOLT