Jen pár kliknutí a budeš mít na stole bezva mňamku

Rozvoz jídel Česká Lípa

Oblíbené restaurace s rozvozem jídel po České Lípě a blízkém okolí

93%

Pizzerie Diego

pizzy...

Vyžijte rozvoz pizzy po České Lípě, ale i blízkém okolí a nechte si dovézt domů nebo do vaší kanceláře chutnou pizzu z Pizzerie Diego. Z dostupné nabídky této pizzerie můžete běžně objednávat pizzy s propečeným těstem o průměru 32 cm, které doplňují oblíbené, ale také vždy čerstvé ingredience... (více)

90%

Restaurace Skleník

česká kuchyně, maso, grill...

Restaurace Skleník Tankovka ze sídliště Slovanka vám nabízí rozvoz jídel po celé České Lípě a okolí. Z dostupné nabídky si tak můžete objednat chutné pokrmy z české a mezinárodní kuchyně, které si vychutnáte v pohodlí domova nebo vaší kanceláře. Na jídelním lístku pak najdete např. smažené speciality... (více)

90%

Pizza Fresco

pizzy...

Vyzkoušejte klasickou pizzu z českolipské provozovny Pizza Fresco, kde vám pak denně připraví pizzu (Sýrová, Houbová, Šunková, Slaninová, Hamoli, Mexická, Vegetariánská...) o dostatečné velikosti 40 cm s rajčatovým nebo také chutným smetanovým základem, ale i celou řadou oblíbených surovin... (více)

87%

Pizzerie Sluneční

pizzy, burger, těstoviny, saláty...

Ochutnejte dnes některou z nabízených pochoutek z Pizzerie Sluneční, kterou si můžete nechat dovézt po České Lípě až přímo k vám domů nebo do zaměstnání. Na jídelním lístku restaurace najdete pak kromě klasické pizzy v celé řadě chutí a variací zároveň i chutné hovězí burgery, oblíbené těstoviny... (více)

85%

Restaurace Wildcook

maso, grill, těstoviny, saláty...

Jestliže si chcete v České Lípě vychutnat nevšední gastronomický zážitek, potom vyzkoušejte restauraci Wildcook, kterou nyní najdete v kulturním domě Crystal. Využijte i zajištěný rozvoz po České Lípě a nechte si např. dovézt chutné pokrmy z vepřového, hovězího i kuřecího masa, italské těstoviny... (více)

83%

Pizza La Vera

pizzy, burger, kebab, panini, saláty...

Pizza La Vera nabízí rozvoz jídel po České Lípě a blízkém okolí. Nechte si dovézt přímo až na váš stůl klasickou pizzu s řadou oblíbených surovin, hamburger z mletého hovězího nebo kuřecího masa s bohatou oblohou v sezamové housce, oblíbený kebab s grilovaným masem a zeleninou, italské sendviče... (více)

82%

Pizza Lípa

pizzy...

Nechte si dovézt z provozovny Pizza Lípa pizzu připravenou tradičním způsobem v italské kamenné peci na bukové dřevo. V nabídce najdete chutně propečené pizzy (Margherita, Diavola, Le Corna, Piccante, Tonno, Vegetariana...) o průměru 26, 33 a 45 cm, které jsou ozdobeny bohatou vrstvou oblíbených a čerstvých... (více)

76%

FP Club

burger, smažené speciality, těstoviny...

Využijte noční rozvoz chutných pokrmů z restaurace a baru FP Club v České Lípě. Z jídelního lístku si lze objednat burger z grilovaným plátkem poctivého hovězího masa se slaninou a plátkem cheddaru s porcí smažených hranolek nebo kroket, kyblík kuřecích stripsů, smažený hovězí řízek, bramboráčky s masovou... (více)


Rozvoz jídel ve městech


Aktuálně otevřené restaurace

Prohlédni si všechny aktuálně otevřené restaurace s rozvozem jídel po České Lípě


O webu Šmakomat

Web Smakomat.cz je gastronomický průvodce se seznamem restaurací, které zajišťují rozvoz jídel ve vybraných městech ČR. Objednej si jednoduše pizzu, burger, kebab, čínu, sushi i další pochoutky online a nech si dovézt jídlo přímo až domů.


Copyright 2015 - 2018 Smakomat.cz, Všechna práva vyhrazena

Hosting zajišťují Autolepky   Webdesign a SEO © 2015 MK

×

Nech si dnes dovézt nejlepší jídlo ve tvém městě přímo až domů nebo do zaměstnání a jednoduše zažeň hlad i chuť...
Rozvoz WOLT