Jen pár kliknutí a budeš mít na stole bezva mňamku

Rozvoz jídel Teplice

Oblíbené restaurace s rozvozem jídel po Teplicích a blízkém okolí

94%

Pizzeria UNA

pizzy, těstoviny, saláty...

Restaurace, ale i pizzerie UNA připravuje chutné pokrmy z kvalitních a čerstvých surovin. Využijte zajištěný rozvoz jídel po Teplicích a nechte si dovézt až domů nebo také do kanceláře oblíbenou pizzu s propečeným korpusem a celou řadou oblíbených ingrediencí. Na jídelním lístku najdete i těstoviny... (více)

93%

Sushi Star

sushi...

V provozovně Sushi Star vám připraví exotickou japonskou pochoutku sushi v celé řadě rozmanitých chutí, ale i barev. Využijte zajištěný rozvoz sushi až do Teplic (zdarma od 800 Kč) a ochutnejte tak v pohodlí domova sushi Maki, Nigiri, California roll, Hosomaki připravené z celé řady čerstvých surovin... (více)

89%

Restaurace Sklářský sklep

burgery, smažené speciality, saláty...

Restaurace Sklářský sklep, která působí v hotelu Helena vám běžně nabízí kromě grilovaných a smažených jídel, těstovin a zeleninových salátů i šťavnaté burgery s bohatou oblohou, které se podávají se steakovými hranolky a salátem coleslaw. Využijte zajištěný rozvoz po Teplicích a objednejte si domů... (více)

87%

Coctail Pizzeria

pizzy, burgery, těstoviny, saláty...

Využijte rozvoz pokrmů po Teplicích, kde vám z Coctail Pizzerie dovezou chutnou pizzu s propečeným těstem o průměru 32 cm, kde pak kromě rajčatového nebo smetanového základu najdete i množství oblíbených, ale také čerstvých surovin. Z nabídky lze objednávat i šťavnaté hovězí burgery, saláty... (více)

86%

Ha Nam Imbiss

asie...

Vietnamská restaurace Ha Nam Imbiss v Teplicích pro vás denně připravuje velmi chutné a oblíbené speciality z exotické asijské kuchyně. Využijte tak zajištěný rozvoz jídel a objednejte si polévku Pho, smažené nudle s masem, ale i zeleninou, rozmanité a tradiční pokrmy s rýží nebo oblíbené rizoto... (více)

84%

Antalya Kebab & Pizza

kebab, pizzy, saláty...

Provozovna Antalya Kebab & Pizza přímo na Masarykově třídě v Teplicích nabízí Döner kebab s grilovaným hovězím nebo kuřecím masem se salátem, rajčetem a cibulí v klasickém tureckém pita chlebu, tortille (Dürum), s rýží nebo smaženými hranolky. Z dostupné nabídky lze také objednat i pizzy a saláty... (více)

82%

Pizza Coloseum Fontána

pizzy, burgery, těstoviny, saláty...

Restaurace Pizza Coloseum Fontána vám v Teplicích nabízí pizzy připravené přímo v originální peci postavené dle italských mistrů, kde kromě celé řady oblíbených pizz si můžete nechat připravit i chutný hovězí burger, italské těstoviny, pokrmy z rozmanitých mořských plodů, ale také míchané zeleninové saláty... (více)

80%

McDonalds

burgery, wrapy, saláty...

Teplický řetězec s rychlým občerstvením McDonalds připravuje řadu chutných, ale i oblíbených burgerů z hovězího nebo kuřecího masa s velmi bohatou oblohou (např. čerstvý ledový salát, nakládaná okurka, plátek rajčete, čerstvá cibule a kečup...) v chutné sezamové housce či oblíbené tortille... (více)

79%

KFC

burgery, sendviče, saláty...

Oblíbený teplický fast food KFC lze využít pro rozvoz jídel přímo až k vám domů. Z nabídky řetězce s rychlým občerstvením můžete vybírat velmi oblíbené burgery z kuřecího masa v unikátní směsi 11 bylin včetně koření s bohatou oblohou (např. křupavá slanina, čedar, červená cibule, čerstvý zelený salát... (více)


Rozvoz jídel ve městech


Aktuálně otevřené restaurace

Prohlédni si všechny aktuálně otevřené restaurace s rozvozem jídel po Teplicích


O webu Šmakomat

Web Smakomat.cz je gastronomický průvodce se seznamem restaurací, které zajišťují rozvoz jídel ve vybraných městech ČR. Objednej si jednoduše pizzu, burger, kebab, čínu, sushi i další pochoutky online a nech si dovézt jídlo přímo až domů.


Copyright 2015 - 2018 Smakomat.cz, Všechna práva vyhrazena

Hosting zajišťují Autolepky   Webdesign a SEO © 2015 MK

×

Nech si dnes dovézt nejlepší jídlo ve tvém městě přímo až domů nebo do zaměstnání a jednoduše zažeň hlad i chuť...
Rozvoz WOLT