Jen pár kliknutí a budeš mít na stole bezva mňamku

Rozvoz jídel Prostějov

Oblíbené restaurace s rozvozem jídel po Prostějově a blízkém okolí

96%

Pi-Bu-Bu Restaurant

pizzy, burgery, mexiko, saláty...

Restaurace Pi-Bu-Bu pro vás připravuje italské pizzy, americké burgery a mexické burritos. Objednejte si dnes k rozvozu po Prostějově některou z nabízených pochoutek a vychutnejte si tak v pohodlí domova nebo i kanceláře chutnou pizzu s bohatě zdobeným obsahem či mexické speciality s kuřecím masem... (více)

93%

Restaurace U Chmelů

pizzy...

Nechte si dnes dovézt ručně připravenou pizzu v klasické peci přímo z restaurace U Chmelů v Prostějově. Z nabídky můžete objednávat pizzy (Hawai, Šunková, San Antonio, Mista, Vegi, Tonno, Mexico...), které jsou běžně ochuceny rajčatovým základem, ale i celou řadou oblíbených a čerstvých ingrediencí... (více)

92%

Pizza La Putica

pizzy, burgery, těstoviny, saláty...

Využijte dnes rozvoz jídel po Prostějově a ochutnejte řadu dobrých pochoutek z provozovny Pizza La Putica. Na jídelním lístku najdete nejen velmi chutné italské a americké pizzy, ale zároveň i grilované a smažené speciality, hovězí hamburger, těstoviny v řadě oblíbených variacích či míchané zeleninové saláty... (více)

90%

Čína Jede

čína, asie, špecle...

Máte také v oblibě speciality z rozmanité čínské kuchyně? Využijte restauraci Čína Jede s rozvozem asijských specialit po Prostějově. Z čínských pokrmů lze běžně objednávat smažené nudle s kuřecím či vepřovým masem, které doplňuje řada chutných surovin (např. paprika, česnek, cibule, pórek, mrkev, vajíčko... (více)

89%

Pepinova Pizza

pizzy...

Pepinova Pizza připravuje, ale i rozváží v Prostějově velmi chutné pizzy o velikosti 32 a 45 cm s tomatovým či smetanovým základem (Špekovka, Havajská, Sýrová, Žampiónová, Olomoucká, Labužnická a Tvarůžková, Masová...), které obsahují nejen celou řadu oblíbených a zároveň i čerstvých surovin, ale... (více)


Rozvoz jídel ve městech


Aktuálně otevřené restaurace

Prohlédni si všechny aktuálně otevřené restaurace s rozvozem jídel po Prostějově


O webu Šmakomat

Web Smakomat.cz je gastronomický průvodce se seznamem restaurací, které zajišťují rozvoz jídel ve vybraných městech ČR. Objednej si jednoduše pizzu, burger, kebab, čínu, sushi i další pochoutky online a nech si dovézt jídlo přímo až domů.


Copyright 2015 - 2018 Smakomat.cz, Všechna práva vyhrazena

Hosting zajišťují Autolepky   Webdesign a SEO © 2015 MK

×

Nech si dnes dovézt nejlepší jídlo ve tvém městě přímo až domů nebo do zaměstnání a jednoduše zažeň hlad i chuť...
Rozvoz WOLT