Jen pár kliknutí a budeš mít na stole bezva mňamku

Rozvoz jídel České Budějovice

Oblíbené restaurace s rozvozem jídel po Českých Budějovicích a blízkém okolí

96%

Pizzerie Frankos

pizzy, burgery, maso, těstoviny...

V nabídce rodinné pizzerie Frankos Pizza najdete řadu chutných pizz s křupavým korpusem o průměru 32 cm, které jsou připraveny se smetanovým nebo také tomatovým základem a řadou čerstvých, ale i oblíbených surovin. Kromě klasické pizzy (Saracena, Šunková, Balzamiková, Sorrento, Hawaii, Franko's... (více)

93%

Agnese Pizza

pizzy, bagety, těstoviny, saláty...

Restaurace Pizza Agnese vám v Českých Budějovicích nabízí výrobu, ale i rozvoz chutné pizzy s řadou italských surovin o velikosti 32 a 40 cm se smetanovým nebo tomatovým základem. Na jídelním lístku najdete zároveň také bezlepkovou pizzu o průměru 28 cm připravovanou z bezlepkového těsta... (více)

93%

Restaurace Citro

pizzy, těstoviny, bagety, saláty...

Českobudějovická restaurace Pizza Citro se zaměřuje na přípravu, ale také rozvoz jídel z oblíbené italské kuchyně. Nechte si až domů nebo do zaměstnání dovézt chutnou pizzu o velikosti 33 cm v celé řadě variací (klasická, s kuřecím masem, rybí, vegetariánská, plněná pizza, sladká a mnohé další) s množstvím... (více)

93%

BigPoppa

pizzy, burgery, těstoviny, saláty...

Pizzerie BigPoppa připravuje a rozváží po Českých Budějovicích a blízkém okolí více než 35 druhů chutných pizz o průměru 32 cm se smetanovým nebo tomatovým základem. Všechny pizzy (Funghi, Italia, Quattro Salami, Americana, Pepperoni, Vegetariana...) jsou připravovány s celou řadou čerstvých surovin... (více)

92%

Gateway of India

indie, vegetarián, saláty...

Ochutnejte přímo z orientální restaurace Gateway of India v Českých Budějovicích množství pochoutek z indické kuchyně, která se vyznačuje výbornou, ale také výrazně kořeněnou chutí. Z dostupné nabídky můžete objednat nejen exotické předkrmy, tradiční polévky, ale i chutné kuřecí nebo jehněčí pokrmy... (více)

90%

Go Fresh Bistro

burgery, mexiko, sendviče...

Objednejte z českobudějovického bistra Go Fresh chutný burger, který si můžete nechat dovézt přímo domů nebo až do zaměstnání. Pochutnejte si tak přímo na americkém burgeru s chutným plátkem grilovaného hovězího masa s čerstvým ledovým salátem, červenou cibulkou, ale i rajčetem a plátkem sýra... (více)

89%

Bella Ragazza

pizzy...

Italská pizzerie Bella Ragazza připravuje a také rozváží po Českých Budějovicích chutné pizzy s příjemně propečeným korpusem, kde kromě rajčatové omáčky najdete celou řadu čerstvých i pečlivě vybraných surovin (např. cibule, pórek, žampiony, mozzarella, vepřová šunka, rozmarýn, feferonky... (více)

89%

Bouda Burgers

burgery, gyros, bagety...

Občerstvení Bouda Burgers z parkoviště před obchodním centrem Čtyři Dvory v Českých Budějovicích pro vás připravuje z čerstvých a kvalitních surovin šťavnaté hovězí hamburgery s ledovým salátem, rajčetem, červenou cibulkou a dresinkem v chutné sezamové bulce. Kromě řady burgerů si můžete... (více)

88%

Malše Římov

pizzy, burgery, těstoviny, saláty...

Pizzerie Pizza Malše vám až do lokalit České Budějovice, Římov, Trhové Sviny, Český Krumlov zdarma přiveze chutnou pizzu o velikosti 33 cm se smetanovým nebo také tomatovým základem. Kromě klasické pizzy s celou řadou čerstvých surovin najdete v nabídce i bezlepkovou pizzu s tomatovým základem... (více)

88%

Sushiko

sushi, asie, ryby, saláty...

Japonská restaurace Sushiko v Českých Budějovicích pro vás připravuje vynikající pochoutku sushi v celé řadě rozmanitých chutí, barev a variací podle osvědčené receptury. Vychutnejte si sushi Sashimi, California Maki, Futo Maki, Philadelphia Roll, Temaki, Nigiri, které jsou pro vás připravené z čerstvých... (více)

87%

Fresh Pizzerie u Žáby

pizzy, saláty...

V pizzerii Pizza u Žáby vám vždy připraví klasickou pizzu s tenkým, ale i křupavým těstem se smetanovou nebo rajčatovou omáčkou, kde zároveň najdete i celou řadu oblíbených ingrediencí (mozzarella, čerstvá bazalka, cibule, vejce, žampiony, cherry rajčata, slanina a mnohé další). Z jídelního lístku kromě pizzy... (více)

87%

Dlouhá Zeď

čína, asie, saláty...

Čínská restaurace Dlouhá Zeď v Českých Budějovicích pro vás připravuje celou řadu exotických jídel z oblíbené asijské kuchyně. Na jídelním lístku restaurace pak najdete asijské předkrmy v podobě jarních závitků, smažené čínské nudle s kuřecím nebo vepřovým masem a porcí zeleniny či pečenou rýží... (více)

86%

McDonalds

burgery, wrapy, saláty...

Když dostanete chuť na klasické burgery nebo i sendviče z rychlého občerstvení McDonalds, pak můžete využít rozvoz celé řady pochoutek z tohoto řetězce po celých Českých Budějovicích. Z dostupné nabídky lze objednávat chutné burgery z hovězího nebo kuřecího masa s bohatou oblohou v pšeničné žemli... (více)

86%

Tandoor

indie, ryby, vegetarián...

Indická restaurace Tandoor poblíž centra Českých Budějovic vám nabízí celou řadu orientálních jídel z velmi chutné indické kuchyně. Ochutnejte pokrmy připravené nepálskými kuchaři ve speciální indické peci tandoori, kde najdete pestrá jídla z kuřecího či vepřového masa s chutnou omáčkou a výraznou chutí... (více)

86%

Aladin Kebab

kebab...

Bistro Aladin Kebab nabízí řadu specialit z chutné turecké kuchyně. Z dostupné nabídky můžete objednávat k rozvozu po Českých Budějovicích oblíbený Döner kebab s oblíbeným grilovaným masem, čerstvým křupavým salátem, ale také s plátkem rajčete, okurkou, strouhaným balkánským sýrem a dresinkem... (více)

85%

Lucky Burger 88

burgery, grill, saláty...

Burgerová restaurace Lucky Burger 88 v Českých Budějovicích pro vás připravuje výborné burgery z 100% hovězího masa s vejcem, slaninou, čerstvým ledovým salátem, rajčetem, okurkou, červenou cibulí a Barbecue dresinkem ve výtečné sezamové bulce včetně porce smažených hranolek... (více)

81%

The PUB Burger

burgery, grill, těstoviny, saláty...

Restaurace PUB Burger se zaměřením na českou, ale i mezinárodní kuchyni vám připraví vynikající burger z mletého hovězího masa (140g) s plátky slaniny a sýra cheddar s ledovým salátem, rajčaty, kyselými okurkami, červenou cibulkou, kečupem, ale také hořčičnou majonézou v domácí cibulové housce... (více)

80%

Pizzerie Fontana

pizzy, maso, těstoviny, saláty...

Pizzerie Fontana nabízí klasické pizzy s propečeným těstem o velikosti 32 cm s tomatovým základem, na kterých také najdete celou řadu oblíbených surovin. Na jídelním lístku najdete kromě chutné pizzy (Capriciosa, Fontana, Chef, Napoli, Hawai, Picante, Diavola, Tonno...) také chutné italské těstoviny... (více)

80%

KFC

burgery, sendviče, saláty...

Vychutnejte si v pohodlí domova chutné speciality z fast foodu KFC, který najdete umístěný poblíž nákupního centra Géčko přímo v Českých Budějovicích. V nabídce najdete oblíbené burgery a sendviče z kuřecího masa ve směsi 11 bylin a koření s bohatou oblohou (křupavá slanina, sýr čedar, čerstvý zelený salát... (více)

78%

Pizzerie Amigo

pizzy, mexiko, těstoviny, saláty...

Českobudějovická mexická restaurace a pizzerie Amigo připravuje výborné pizzy s propečeným těstem o rozměru 35 cm, které jsou vždy doplněný o rajčatovou omáčku a velké množství oblíbených, ale i čerstvých surovin. Kromě klasické pizzy (Capricciosa, Calzone, Amigo, Čaudynela, Funghi, Diavolo, Marty... (více)

78%

Kebab Donatello

kebab, pizzy...

Vychutnejte si dnes Kebab Donatello z grilovaného kuřecího masa s čerstvým, ale i křupavým salátem, zelím a cibulí včetně velmi chutné jogurtové zálivky v oblíbeném tureckém chlebu nebo tortille (Dürum). Chutný Döner kebab si navíc můžete objednat v podobě kebab talíře se smaženými hranolky... (více)


Rozvoz jídel ve městech


Aktuálně otevřené restaurace

Prohlédni si všechny aktuálně otevřené restaurace s rozvozem jídel po Č. Budějovicích


O webu Šmakomat

Web Smakomat.cz je gastronomický průvodce se seznamem restaurací, které zajišťují rozvoz jídel ve vybraných městech ČR. Objednej si jednoduše pizzu, burger, kebab, čínu, sushi i další pochoutky online a nech si dovézt jídlo přímo až domů.


Copyright 2015 - 2018 Smakomat.cz, Všechna práva vyhrazena

Hosting zajišťují Autolepky   Webdesign a SEO © 2015 MK

×

Nech si dnes dovézt nejlepší jídlo ve tvém městě přímo až domů nebo do zaměstnání a jednoduše zažeň hlad i chuť...
Rozvoz WOLT