Jen pár kliknutí a budeš mít na stole bezva mňamku

Rozvoz jídel Pardubice

Oblíbené restaurace s rozvozem jídel po Pardubicích a blízkém okolí

95%

Restaurace Tandoor

indie, maso, ryby, vegetarián...

Indická a Nepálská restaurace Tandoor nabízí množství chutných a orientálních pokrmů z oblíbené indické, ale i nepálské kuchyně. Na jídelním lístku restaurace najdete množství jídel s velmi výraznou kořeněnou chutí, kde mnohdy převažují vegetariánská jídla kombinující indický chléb, rýži, obilniny, luštěniny... (více)

94%

Pizza Pardubice

pizzy...

Pizza Pardubice připravuje chutné pizzy s velmi příjemně propečeným i křupavým těstem o velikosti 40 cm na lahodně smetanovém nebo klasickém rajčatovém základu, kde najdete množství čerstvých, ale i oblíbených ingrediencí jako např. šunka, gouda, žampiony, slanina, salám, feferonky, cibule, kukuřice... (více)

93%

Restaurace Namaste

indie, maso, ryby, vegetarián...

Ochutnejte dnes orientální jídla z Indické restaurace Namaste, kde pro vás chutně připravují množství znamenitých pokrmů z rozmanité indické kuchyně. Z dostupné nabídky můžete objednávat k rozvozu po celých Pardubicích řadu oblíbených pokrmů připravených ve speciální peci tandoori, mezi kterými... (více)

92%

Hogo Fogo

burgery, grill, sendviče, saláty...

Restaurace Hogo Fogo nabízí chutné burgery z hovězího nebo kuřecího masa, které doplňuje i bohatá obloha (např. ledový salát, cibule, rajče, kyselá okurka, slanina, omáčka...) a porce hranolek. Z restaurace můžete dále vybírat i výborné steaky, kuřecí křidélka nebo těstoviny a zeleninové saláty... (více)

90%

Pizza Rébus

pizzy, sendviče, saláty...

Nechte si po Pardubicích dovézt chutnou pizzu z pizzerie Rébus, kde vám připraví vynikající pizzy o velikosti 32 nebo také 40 cm s velmi chutným těstem. Kromě tomatového základu můžete počítat s celou řadou chutných surovin, které si můžete přiobjednat přesně podle vaší momentální chuti a nálady... (více)

88%

Restaurace Galera

pizzy, burgery, těstoviny, saláty...

Restaurace Galera s dlouholetou historií v Pardubicích připravuje a rozváží chutné pizzy s rajčatovou nebo i smetanovou omáčkou o průměru 34 cm nebo 40 cm. Všechny nabízené pizzy (např. Funghi, Americana, Bambino, La Galera, Quattro Formaggi, Vegetariana...) obsahují vždy čerstvé a prvotřídní suroviny... (více)

88%

Gekon Boulder

burgery, bagety, saláty...

Bar Gekon Boulder známý svojí lezeckou stěnou vám po Pardubicích umožňuje rozvoz jídla. Na výběr máte šťavnaté burgery z hovězího nebo kuřecího masa připravené na lávovém grilu s bohatou oblohou (čerstvý salát, červená cibulka, rajče, sýr, dresing...) podávaný v chutné bulce. Součástí hamburgeru... (více)

87%

Pinsa Romana

pizzy, sendviče, saláty...

Netradiční Pinsa Romana (předchůdkyně tradiční pizzy) se běžně připravuje podle starodávného římského receptu a patří mezi lehce stravitelné pokrmy. Chutné a křupavé těsto se vyrábí podle tradiční receptury ze speciální italské mouky a nabízí vyváženou nezaměnitelnou chuť. Stejně jako u klasické pizzy... (více)

86%

Kebab House

kebab, saláty...

Využijte dnes rozvoz jídel po Pardubicích a nechte si z bistra Kebab House dovézt domů nebo také do vašeho zaměstnání velmi chutný Döner kebab s grilovaným masem, čerstvým salátem a dresingem v tureckém pita chlebu, či oblíbené tortille (Dürum), nebo s klasickými hranolky. Z nabídky kromě několika druhů... (více)

85%

KFC

burgery, sendviče, saláty...

Řetězec rychlého občerstvení KFC nabízí řadu chutných burgerů z kuřecího masa ve směsi 11 bylin a koření s bohatou oblohou (např. čerstvý salát, červená cibule, křupavá slanina, sýr...) v housce nebo i oblíbené tortille. Z jídelního lístku tohoto fast foodu můžete také vybírat i obalovaná kuřecí křidélka... (více)

84%

McDonalds

burgery, wrapy, saláty...

Oblíbené rychlé občerstvení McDonalds v Pardubicích vám nabízí rozvoz jídla až domů nebo do zaměstnání. Vychutnejte si v pohodlí domova burgery z hovězího nebo kuřecího masa s bohatou oblohou (např. ledový salát, rajče, cibule, slanina, sýr, omáčka...) v chutné pšeničné žemli. Z nabídky fast foodu lze... (více)

84%

Yi He Restaurant

čína, asie, ryby, vegetarián, saláty...

Čínská restaurace Yi He se zaměřením na speciality asijské kuchyně vám připraví množství oblíbených pokrmů. V nabídce restaurace najdete předkrmy v podobě jarních závitků, chutné polévky a velké množství chutných asijských specialit se smaženými nudlemi nebo i pečenou rýží v řadě rozmanitých variant... (více)

84%

Bistro Bonema

kebab, saláty...

Bistro s rychlým občerstvením Bonema Kebab připravuje kebaby z grilovaného kuřecího nebo hovězího masa s čerstvě nakrájenou zeleninou, ale i omáčkou dle vlastního výběru (bylinková, česneková, chilli), které si vychutnáte v tureckém chlebu. Döner kebab si kromě chlebové placky můžete objednat... (více)

83%

Döner Express Arena

kebab, vegetarián...

Nechte si dnes jednoduše dovézt přímo z pardubického bistra Döner Express Arena oblíbený turecký Döner kebab z grilovaného masa se zelím dvou barev, nakrájenou cibulí, ale také omáčkou dle vašeho výběru v opečeném chlebu, nebo ve variantě s tortillou (Dürum). Kromě kebabu na jídelním lístku... (více)

82%

Alla Stazione

pizzy, kebab, těstoviny, saláty...

Během vašeho čekání na vlak si můžete z restaurace Alla Stazione na hlavním vlakovém nádraží v Pardubicích objednat chutnou pizzu s křupavým těstem o velikosti 33, 40 nebo 50 cm, kde kromě rajčatového nebo smetanového základu najdete celou řadu oblíbených surovin. Z dostupné nabídky lze... (více)

82%

U Bílého koníčka

čína, asie, ryby, sushi...

Čínská restaurace U Bílého koníčka přímo v centru Pardubic vám nabízí bohatý sortiment rozmanitých, ale také velmi chutných specialit z asijské kuchyně. V nabídce restaurace najdete nejen chutné předkrmy, ale i polévky, smažené rýžové nudle s masem a zeleninou. Dále si lze objednat japonské sushi... (více)

81%

Fortys Pizza

pizzy...

Pardubická pobočka pizzerie Fortys Pizza připravuje, ale zároveň i rozváží chutné pizzy po celých Pardubicích a blízkém okolí. Z jídelního lístku restaurace lze objednat pizzy o velikosti 32 a 40 cm s mozzarellou i rajčatovou omáčkou, kde si vychutnáte množství velmi oblíbených surovin. Kromě běžné pizzy... (více)

81%

Bowling Zone

burgery, sendviče, saláty...

Restaurace Bowling Zone připravuje a nabízí k rozvozu po Pardubicích chutné burgery z hovězího nebo kuřecího masa v domácí bulce, které obsahují řadu dalších surovin (šunka, sýr, salát, zelí...). Vychutnejte si např. burger s kuřecím steakem v barbecue marinádě a chutné bulce s bohatou oblohou... (více)

80%

Pizza Panda

pizzy...

Využijte rozvoz pokrmů po Pardubicích včetně přilehlého okolí a nechte si tak z pizzerie Pizza Panda dovézt opravdu chutnou pizzu s ručně připraveným a propečeným těstem o velikosti 32 nebo 45 cm se smetanovou omáčkou nebo i drcenými rajčaty a řadou oblíbených, ale také čerstvých ingrediencí... (více)

80%

Bubble Burger

burgery, smažené speciality...

Bubble Burger (BB) Bistro v Pardubicích pro vás připravuje několik druhů šťavnatých a chutných burgerů z čerstvého hovězího nebo kuřecího masa v bulce sypané sezamem, které doplňuje bohatá obloha (např. rajče, obloha, ledový salát, sýr cheddar, opečená slanina) se správnou mírou... (více)


Rozvoz jídel ve městech


Aktuálně otevřené restaurace

Prohlédni si všechny aktuálně otevřené restaurace s rozvozem jídel po Pardubicích


O webu Šmakomat

Web Smakomat.cz je gastronomický průvodce se seznamem restaurací, které zajišťují rozvoz jídel ve vybraných městech ČR. Objednej si jednoduše pizzu, burger, kebab, čínu, sushi i další pochoutky online a nech si dovézt jídlo přímo až domů.


Copyright 2015 - 2018 Smakomat.cz, Všechna práva vyhrazena

Hosting zajišťují Autolepky   Webdesign a SEO © 2015 MK

×

Nech si dnes dovézt nejlepší jídlo ve tvém městě přímo až domů nebo do zaměstnání a jednoduše zažeň hlad i chuť...
Rozvoz WOLT