Jen pár kliknutí a budeš mít na stole bezva mňamku

Rozvoz jídel Plzeň

Oblíbené restaurace s rozvozem jídel po Plzni a blízkém okolí

94%

Pizza Chefie

pizzy, těstoviny, čína, saláty...

Oblíbené pizzerie Pizza Chefie připravuje a rozváží zdarma po celé Plzni vynikající pizzy se smetanovým nebo tomatovým základem o průměru 30, 35, 40 a 50 cm. Z nabídky restaurace si tak vyberete některou z oblíbených pizz (Margherita, Hawai, Quattro Formaggi, Vegetarian, Mexico...), které doplňuje... (více)

94%

Panchos

burgery, mexiko, vegetarián...

Ochutnejte povedený burger z Mexické restaurace Panchos, která se zaměřuje na českou, ale také mexickou kuchyni. Z nabídky restaurace můžete objednávat chutné burgery z kuřecího a šťavnatého hovězího masa v opečené tortille, kterou doplňuje ledový salát a celá řada dalších ingrediencí (rajče, restovaná... (více)

92%

Vietnamská restaurace

čína, asie, polévky...

Vietnamská restaurace v těsné blízkosti centra Plzně vám nabízí rozvoz tradičních asijských jídel včetně thajské kuchyně až přímo k vám domů. V nabídce exotické restaurace můžete zároveň najít i chutné předkrmy a vynikající polévky, smažené rýžové nudle s kuřecím masem, křehkou kachnu s medem... (více)

92%

Uno Pizza

pizzy, těstoviny, saláty...

Pizzerie Uno Pizza nabízí k rozvozu po Plzni chutné pizzy o velikosti 25, 30 a 36 cm (Colorado, Florenz, Hawaii, Indická, New York, Roma a mnohé další), které si můžete nechat doplnit o celou množství oblíbených, ale také čerstvých surovin. Zároveň si můžete sestavit zcela vlastní pizzu s tomatovým... (více)

92%

Zeke Sushi

sushi, asie, polévky, saláty...

Restaurace Zeke Sushi vám připravuje oblíbenou japonskou pochoutku sushi v celé řadě chutí a variací. Nechte si po Plzni dovézt profesionálně připravené sushi Makizushi, Sashimi, Nigirizushi a Uramaki s řadou čerstvých ingrediencí (např. tuňák, úhoř, losos, sépie, okurka, ředkev a mnohé další... (více)

92%

Pizzeria Massimo

pizzy, těstoviny, saláty...

V nabídce pizzerie Massimo vždy najdete množství chutných pizz o velikosti 30 cm a 43 cm (Margherita, Capriciosa, Hawai, Vegetariana, Quatro Salami, ale i mnoho dalších) s celou řadou oblíbených a také zároveň vždy čerstvých surovin. Kromě bohaté nabídky pizz, můžete z jídelního lístku vybírat italská jídla... (více)

91%

Pizza Plzeň

pizzy, těstoviny, maso, saláty...

Restaurace a také pizzerie Pizza Plzeň s rozvozem italských jídel po Plzni včetně blízkého okolí pro vás vždy připravuje vynikající pizzy se slabým těstem, ale i malými okraji na klasickém rajčatovém základu. Z nabídky lze vybírat chutné pizzy (Mexicana, Prosciutto, Formaggi, Funghi, Salame, Milano... (více)

90%

Pizzerie Paganini

pizzy, těstoviny, maso, saláty...

Italská restaurace a pizzerie Paganini v centru Plzně vám nabízí k rozvozu řadu chutných italských jídel. Z nabídky této pizzerie si můžete vybrat velmi chutné pizzy o průměru 32 cm (Napoletana, Colombina, Quattro Stagioni, Mexicana, Vegetariana...) s celou řadou ingrediencí. Nabídku restaurace... (více)

90%

Čína Jede

čína, asie, špecle...

Jestliže máte chuť na čínskou kuchyni, můžete využít restauraci Čína Jede s rozvozem asijských specialit po Plzni. Z čínských jídel máte na výběr oblíbené smažené nudle s kuřecím či vepřovým masem, které doplňuje řada ingrediencí (např. paprika, česnek, cibule, pórek, mrkev, žampiony, vajíčko... (více)

90%

Pizzeria Da Pietro

pizzy, bagety...

Objednejte si v Plzni až domů nebo do zaměstnání vynikající pizzu z pizzerie Da Pietro, dříve také známou i jako Pizza Napoletana. Všechny pizzy jsou pečlivě připraveny z množství italských surovin nejvyšší kvality. Ručně připravené těsto z kvalitní mouky má vysoké okraje tak, jak je tomu tradiční u neapolské... (více)

90%

Bagels

burgery, maso, vegetarián...

Bistro Bagels vám připravuje vybrané speciality z americké kuchyně. Využijte rozvoz jídel po Plzni a nechte dovézt domů šťavnatý hovězí burger s bohatou oblohou (slanina, salát, rajče, cibule, dresing...) ve velmi chutné bulce. Kromě několika druhů burgerů, mezi kterými najdete i vegetariánské... (více)

90%

Paňárova Pizza

pizzy, špecle...

Z pizzerie Paňárova Pizza si můžete po Plzni nebo blízkém okolí nechat zdarma dovézt chutnou pizzu o průměru 32 cm. Jednotlivé pizzy tvořené s tomatovým nebo smetanovým základem doplňuje celá řada čerstvých ingrediencí (anglická slanina, šunka, eidam, niva, rajče, cibule, česnek, žampióny... (více)

90%

Restaurace Švejk

burgery, česká kuchyně...

Pokud dostanete chuť na poctivý hovězí burger vyzkoušejte plzeňskou restauraci U Švejka, kde vám rádi připraví speciální Švejkburger z čerstvého a šťavnatého hovězího masa s osmaženou slaninou, polotvrdým sýrem Čedar a porcí čerstvě nakrájené zeleniny v chutné sezamové housce, který se podává... (více)

89%

Pizzerie u Kmotra

pizzy, těstoviny, saláty...

Pizzerie Pizza u Kmotra rozváží zdarma po Plzni řadu druhů chutných pizz nebo dalších specialit z pravé italské kuchyně. Z jídelního lístku si můžete vybrat pizzy o průměru 24, 32 a 42 cm s chutným smetanovým nebo tomatovým základem (Chicago, Sicilská, Al Capone, Pikantní, Italská, Vegetariánská, Hawaii... (více)

89%

Pizzerie U Veselých

pizzy, těstoviny, maso, saláty...

Nechte si po Plzni dovézt z restaurace a pizzerie Pizza U Veselých velmi chutně připravenou pizzu s křupavým okrajem na rajčatovém základu o velikosti 32 cm nebo 50 cm. Každá pizza (Italia, Spinaci, Tahiti, Siciliana, Tropicana, Fantastica, Venezia, Verde...) je doplněna pokaždé o množství čerstvých... (více)

88%

New York Burger

burgery, sendviče...

Nechte si dovézt burger z provozovny New York Burger, kterou najdete přímo v prostorách OC Plzeň Plaza. Z nabídky můžete objednávat burgery z chutného kuřecího nebo také šťavnatého hovězího masa s majonézou, americkým sýrem a čerstvým salátem, rajčetem, cibulí nebo okurkou v sezamové bulce... (více)

86%

Big Burger

burgery, smažené speciality...

Využijte rozvoz hamburgerů po Plzni a objednejte si z provozovny Big Burger některý z chutných hamburgerů. Na jídelním lístku najdete šťavnaté burgery ze 100% mletého hovězího a zároveň i chutného kuřecího masa v sezamové bulce, kde si zároveň také vychutnáte bohatou oblohu... (více)

84%

Jídlo Nonstop

pizzy, burgery, smažené speciality...

Nechte si z plzeňské provozovny Jídlo Nonstop dovézt chutnou Pizzu Nonstop, která je připravena podle receptu Tom's Pizza. Z dostupné nabídky pizz můžete objednávat i ručně připravené pizzy o velikosti 32 cm s tenkým, ale i křupavým těstem, které vedle tomatového základu obsahují řadu kvalitních... (více)

82%

Pizzerie Riegrovka

pizzy, těstoviny, maso, saláty...

Pizzerie Riegrovka nabízí rozvoz pizzy a chutných jídel italské kuchyně po Plzni a nejbližším okolí zcela zdarma. Z nabídky této pizzerie můžete vybírat chutné pizzy o průměru 32 cm s tomatovým nebo smetanovým základem (Bacon, Siciliana, Prosciutto, Margherita, Vegetariana, ale i Quattro Stagioni... (více)

82%

Pizzamen

pizzy, burgery...

Využijte rozvoz pizzy po Plzni a blízkém okolí a nechte si tak dovézt z pizzerie Pizzamen některou z chutných pizz až domů nebo i do vašeho zaměstnání. Z jídelního lístku můžete objednávat pizzy pro vás připravené z opravdu kvalitní hladké mouky propečené do křupava o běžném průměru 30 cm... (více)

82%

Papa Cipolla

pizzy...

Pizzerie Papa Cipolla vám nabízí bohatou nabídku pizz k rozvozu zdarma po Plzni přímo až k vám domů nebo do vašeho zaměstnání. Vyberte si některou z řady chutných pizz s tomatovým nebo také smetanovým základem o průměru 32 a 40 cm (Funghi, Picante, Pollino, Quatro Formaggi, Capricciosa... (více)

82%

KFC

burgery, sendviče, saláty...

Využijte oblíbený řetězec velmi rychlého občerstvení KFC k rozvozu řady kuřecích specialit po Plzni. V pohodlí domova tak ochutnejte výborné kuřecí burgery nebo sendviče s čerstvou zeleninou, které si díky unikátní receptuře se směsí 11 bylin a koření našli své příznivce v celé řadě zemí. Z nabídky můžete... (více)

78%

McDonalds

burgery, wrapy, saláty...

Nechte si opravdu jednoduše dovézt z řetězce rychlého občerstvení McDonalds v Plzni některý z oblíbených hamburgerů z hovězího nebo také kuřecího masa s klasickou zeleninovou oblohou v chutné sezamové bulce, ke kterému si můžete zároveň objednat i oblíbené hranolky. Kromě hamburgerů... (více)

78%

Pizzerie Antica

pizzy, těstoviny, maso, saláty...

Vychutnejte si přímo v pohodlí domova velmi dobrou pizzu z plzeňské pizzerie Antica, kde naleznete rozmanité pizzy připravené v klasické kamenné peci se smetanovým nebo tomatovým základem (Napoletana, Tonno, Ortolana, Antica, Sombrero, Siciliana, Gargano...), které obsahují řadu rozmanitých... (více)


Rozvoz jídel ve městech


Aktuálně otevřené restaurace

Prohlédni si všechny aktuálně otevřené restaurace s rozvozem jídel po Plzni


O webu Šmakomat

Web Smakomat.cz je gastronomický průvodce se seznamem restaurací, které zajišťují rozvoz jídel ve vybraných městech ČR. Objednej si jednoduše pizzu, burger, kebab, čínu, sushi i další pochoutky online a nech si dovézt jídlo přímo až domů.


Copyright 2015 - 2018 Smakomat.cz, Všechna práva vyhrazena

Hosting zajišťují Autolepky   Webdesign a SEO © 2015 MK

×

Nech si dnes dovézt nejlepší jídlo ve tvém městě přímo až domů nebo do zaměstnání a jednoduše zažeň hlad i chuť...
Rozvoz WOLT