Jen pár kliknutí a budeš mít na stole bezva mňamku

Rozvoz jídel Chomutov

Oblíbené restaurace s rozvozem jídel po Chomutově a blízkém okolí

94%

Čínské bistro

čína, asie, ryby, saláty...

Oblíbené čínské bistro v Chomutově pro vás připravuje vynikající pochoutky z rozmanité čínské, ale i asijské kuchyně. Využijte zajištěný rozvoz jídel po celém Chomutově a nechte si dovézt přímo na váš stůl voňavou, ale i křehkou kachnu, hovězí na cibuli, kuře ve sladkokyselé omáčce a další jídla s rýží... (více)

93%

Bageterie Sandwich

bagety, panini, burgery, saláty...

Bageterie Sandwiches & Compagnie vám po Chomutově přiveze širokou nabídku baget s mnoha čerstvými a rozmanitými surovinami a to včetně vegetariánských variant. Objednat si můžete také italské sendviče panini, burgery s grilovaným hovězím masem, ale i oblohou v chutné briošce nebo míchané saláty... (více)

92%

Sushi Star

sushi...

V provozovně Sushi Star vám připraví exotickou japonskou pochoutku sushi v celé řadě rozmanitých chutí nebo barev. Využijte zajištěný rozvoz sushi přímo až do Chomutova (zdarma od 800 Kč) a ochutnejte tak v pohodlí domova sushi Maki, Nigiri, California roll, Hosomaki s řadou čerstvých ingrediencí... (více)

91%

Restaurace U Dvou Rytířů

česká kuchyně, ryby, těstoviny...

Využijte zajištěný rozvoz jídel po celém Chomutově a nechte si dnes dovézt z restaurace U Dvou Rytířů velmi chutnou specialitu z české kuchyně. Na jídelním lístku najdete převážně jídla z hovězího, vepřového, ale i kuřecího masa, výborně připravené ryby, chutné těstoviny v řadě variací nebo zeleninové saláty... (více)

90%

KFC

burgery, sendviče, saláty...

Oblíbený řetězec s rychlým občerstvením KFC můžete v Chomutově využít pro rozvoz jídla přímo až domů. Z nabídky fast foodu můžete vybírat velmi oblíbené burgery z kuřecího masa v unikátní směsi 11 bylin, ale také koření s bohatou oblohou (např. křupavá slanina, čedar, čerstvý zelený salát, cibule... (více)

87%

Restaurace Sklípek

pizzy, grill, ryby, saláty...

Restaurace Sklípek LaCantina připravuje velmi chutné speciality z české a italské kuchyně. Z nabídky této restaurace lze objednávat k rozvozu po Chomutově výbornou pizzu s rajčatovým základem z pečlivě vybraných surovin. Celou řadu oblíbených jídel připravených na grilu s bohatou oblohou... (více)

86%

America Grill Bar

grill, saláty...

Objednejte si řadu grilovaných specialit z chomutovské provozovny America Grill Bar, kde pro vás rádi denně připraví vepřové steaky, kuřecí stripsy, které si můžete naplno vychutnat se smaženými hranolky nebo americkým bramborem. V nabídce najdete také hovězí burger roll s hranolky, chilli con carne... (více)

81%

123Pizza

pizzy, burgery, těstoviny, kebab...

Ochutnejte klasickou italskou pochoutku z pizzerie 123Pizza, kde vám rádi připraví a po Chomutově i dovezou pizzu z těch nejkvalitnějších a zároveň nejčerstvějších ingrediencí. Z dostupné nabídky můžete kromě pizzy objednat zároveň i burgery, italské těstoviny v řadě variací, kebab se smaženými hranolky... (více)

80%

Kebab Žižkov

kebab, pizzy, vegetarián, saláty...

Kebab Žižkov (dříve znám jako Istanbul) u Žižkova náměstí v centru Chomutova vám nabízí oblíbené pokrmy z turecké kuchyně. Využijte zajištěný rozvoz po Chomutově a nechte si dovézt přímo až domů nebo do kanceláře chutný Döner kebab s grilovaným masem v pita chlebu nebo výborné tortille (Dürum)... (více)


Rozvoz jídel ve městech


Aktuálně otevřené restaurace

Prohlédni si všechny aktuálně otevřené restaurace s rozvozem jídel po Chomutově


O webu Šmakomat

Web Smakomat.cz je gastronomický průvodce se seznamem restaurací, které zajišťují rozvoz jídel ve vybraných městech ČR. Objednej si jednoduše pizzu, burger, kebab, čínu, sushi i další pochoutky online a nech si dovézt jídlo přímo až domů.


Copyright 2015 - 2018 Smakomat.cz, Všechna práva vyhrazena

Hosting zajišťují Autolepky   Webdesign a SEO © 2015 MK

×

Nech si dnes dovézt nejlepší jídlo ve tvém městě přímo až domů nebo do zaměstnání a jednoduše zažeň hlad i chuť...
Rozvoz WOLT