Jen pár kliknutí a budeš mít na stole bezva mňamku

Rozvoz jídel Ostrava

Oblíbené restaurace s rozvozem jídel po Ostravě a blízkém okolí

98%

Sushikko

sushi, polévky...

Asijská restaurace Sushikko s podtitulem milujeme sushi, dělá čest svému jménu. Milovníci japonské speciality najdou v této restauraci řadu opravdu chutných sushi mnoha tvarů, barev i chutí. Vybírat můžete povedené Futomaki, Hosomaki, Uramaki, Nigiri, Gunkan... s oblíbenými a čerstvými surovinami... (více)

95%

Pizzerie Honzík

pizzy, maso, těstoviny, saláty...

Honzíkova Pizza pro vás připravuje pizzy o průměru 32 cm a 50 cm s chutným rajčatovým nebo smetanovým základem i celou řadou oblíbených ingrediencí. Při objednávce můžete navíc vybírat také z celé řady jídel, mezi kterými pak najdete těstoviny, saláty, smažené pokrmy nebo burgery s možností přílohy... (více)

94%

Stánek u Aleše

burgery, gyros, tortilly...

Stánek u Aleše umístěný na ostravské zastávce Hulváky vám nabízí k rozvozu výborný, ale také šťavnatý hamburger z čerstvého hovězího masa (připravený dle franchisového receptu Burgr jako kráva) obsahuje plátek rajčete, čerstvý ledový salát, nakládanou okurku, polotvrdý sýr cheddar v chutné housce... (více)

94%

Angel Grill

burger, grill...

Bistro Angel Grill připravuje, ale i rozváží šťavnaté burgery ze 100% hovězího masa s celou řadou čerstvých ingrediencí v chutné bulce sypané sezamem. Nechte si v okolí Ostravy nebo Frýdku-Místku dovézt např. vymazlený hamburger s výborně připraveným hovězím masem v bulce s celou řadou bylinek... (více)

91%

Čína Jede

čína, asie, špecle...

Restaurace Čína Jede s rozvozem jídla po Ostravě vám může až domů nebo do vašeho zaměstnání nabídnout oblíbenou čínskou kuchyni. Z nabídky exotických asijských jídel můžete vybírat z bohaté nabídky celé řady smažených nudlí s kuřecím či vepřovým masem a zeleninou (čínské zelí, cibule, mrkev... (více)

90%

Chacharova Pizza

pizzy...

Chacharova Pizza patří v Ostravě mezi vyhledávané online pizzerie s rozvozem chutné pizzy. V nabídce můžete očekávat pizzy o průměru 32 cm a 45 cm s celou řadou ingrediencí (sýry, uzeniny, maso, zelenina...). Kromě pizzy lze objednávat také těstoviny, jídla s kuřecím masem, špecle, zeleninové saláty... (více)

89%

Pizza Capisto

pizzy, pečené speciality...

Pokud jste právě zatoužili po výborné pizze, můžete si z Pizzerie Capisto nechat po Ostravě zdarma dovézt některou z mnoha chutných pizz (např. Pancetta, Funghi, Šunková, Napoli, Hermelínová, Špenátová, Pollo, Vegetariana...), které jsou připraveny v originální italské peci vytápěné dřevem... (více)

89%

Sushi King

sushi, polévky, saláty...

Restaurace Sushi King s rozvozem jídla po Ostravě, ale i blízkém okolí vám může naservírovat exotické japonské pokrmy sushi přímo v několika velmi chutných podobách. Objednat můžete Hosomaki, Uramaki, Futomaki, Nigiri nebo Sashimi s celou řadou chutných náplní (avokádo, okurka, losos, úhoř... (více)

88%

Onefood

pizzy, těstoviny...

Pizzerie Onefood Pizza z Ostravy Poruby vám nabízí k rozvozy příjemně křupavou pizzu vyrobenou dle tradičního italského receptu na tenkém smetanovém nebo i rajčatovém základu, která je samozřejmě tvořena z těch nejkvalitnějších surovin a přísad. Kromě běžné pizzy (Peperoncini, Torino, Toro Rosso, Milano... (více)

88%

Tasty Viet Poruba

asie, polévky, vegetarián...

Ostravská restaurace Tasty Viet Poruba se zaměřením na oblíbenou vietnamskou kuchyni vám nabízí celou řadu chutných asijských specialit. Z dostupné nabídky můžete objednat k rozvozu po Ostravě Porubě přímo až na váš stůl vietnamské polévky Pho Bo s hovězím vývarem, ale i rýžovými nudlemi... (více)

87%

Pizzerie Fontána

pizzy, burgery, těstoviny, saláty...

Pizza Fontána nabízí k rozvozu množství pizz s tomatovým nebo i smetanovým základem o průměru 32, 40 a 60 cm. Všechny pizzy (salámové, kuřecí, sýrové, vegetariánské...) vždy doplňují i čerstvé suroviny od řady vybraných dodavatelů. Kromě nabídky chutných pizz si můžete po Ostravě nechat dovézt... (více)

86%

Pizza Records

pizzy, burgery...

Restaurace Pizza Records vám nabízí k rozvozu po vybraných částech Ostravy rozvoz pizzy nebo hovězích burgerů s bohatou oblohou v sezamové bulce. Z bohaté nabídky pizz připravených nejen na smetanovém i tomatovém základě o velikosti 32 cm, které nesou jména po hudebních stylech najdete... (více)

83%

Sushi Samurai

sushi...

Asisjská restaurace Sushi Samurai vám díky šéfkuchaři, který již prošel školou přímo v Bangkoku připraví výtečné sushi s čerstvými surovinami, ale i tradičně ochucenou rýží. Vybírat si můžete sushi Maki, Nigiri, California s velmi oblíbenými ingrediencemi jako je řasa nori, losos, tuňák, kreveta, okurka... (více)

83%

Don Corleone

pizzy, burgery, maso, saláty...

V pizzerii Don Corleone s rozvozem jídla v Ostravě najdete v nabídce přibližně 50 druhů rozmanitých pizz o průměru 32 a 45 cm. Chutnou pizzu si můžete nechat připravit i podle vámi přesně vybraných ingrediencí. V jídelním lístku na vás také čekají burgery, steaky, bezmasé pokrmy, těstoviny a saláty... (více)

83%

Kebab King

kebab, pizzy...

Ostravské bistro Kebab King vám nabízí rozvoz chutných kebabů z grilovaného hovězího nebo krůtího masa s čerstvě nakrájenou zeleninou, ale i dresingem v tureckém chlebu. Döner kebab si můžete objednat zároveň v některé z variant se smaženými hranolky nebo chutné tortille (Dürum). V nabídce... (více)

82%

Burgr jako kráva

burgery...

Z nabídky provozovny Burgr jako kráva můžete dnes objednávat k rozvozu po Ostravě celou řadu vymazlených burgerů (Bacon, Cheese, Barbecue, ale i mnohé další) z příjemně šťavnatého hovězího masa. Vychutnejte si v pohodlí domova burger s plátkem hovězího masa, cibule, rajčete, nakládané... (více)

81%

Rong Vang II.

sushi, asie, saláty...

Asijská restaurace Rong Vang II. přímo v centru Ostravy nabízí speciality z asijské kuchyně s možností rozvozu až k vám domů nebo do zaměstnání. Na jídelním lístku této restaurace najdete především japonské sushi Maki a California Maki Roll s množstvím čerstvých ingrediencí včetně smaženého sushi... (více)

82%

KFC

burgery, sendviče, saláty...

Oblíbený fast food KFC můžete v Ostravě využít pro rozvoz jídla přímo až domů. Z nabídky řetězce s rychlým občerstvením můžete vybírat velmi oblíbené burgery z kuřecího masa v unikátní směsi 11 bylin včetně koření s bohatou oblohou (např. křupavá slanina, čedar, čerstvý zelený salát, červená cibule... (více)

81%

Pizzerie Caruso

pizzy, těstoviny, saláty...

Ochutnejte Pizzu Caruso z ostravské pizzerie, kde pro vás připravují výborné pizzy s velmi tenkým křupavým těstem a tomatovým nebo chutným smetanovým základem, kde najdete řadu oblíbených ingrediencí. Dostupné pizzy (Don Carlo, Corleone, Mais, Spinaci, Ferrari, Palermo, Don Giovanni... (více)

81%

Pizzassimo

pizzy...

Pizzerie s opravdu rychlým občerstvením Pizzassimo pro vás připravuje a nabízí k rozvozu po Ostravě množství chutných pizz s křupavým tomatovým základem o průměru 32 cm a 52 cm, které doplňuje řada čerstvých, ale i chutných surovin (šunka, slanina, sýr eidam, žampiony, niva, kukuřice, ananas... (více)

80%

Sushi Burrito

sushi burrito, saláty...

Ostravský podnik Ninja Asian Fresh Food pro vás připraví vynikající Sushi Burrito, které v současné době nově patří mezi gastronomické novinky nejen doma, ale také v zahraničí. Využijte rozvoz jídel po Ostravě a objednejte si zdravé a čerstvé sushi burrito v řadě chutí, ale i variací. Každé sushi burrito obsahuje... (více)

80%

Lotos Restaurant

čína, asie, polévky, vegetarián...

Asisjký Lotos Restaurant se zaměřuje na klasickou čínskou kuchyni, kterou pro vás podle dávných receptur připravuje šéfkuchař vyučený čínskými mistry přímo v Hongkongu. Na jídelním lístku najdete předkrmy, vynikající polévky, smaženou rýži či nudle s kuřecím nebo i vepřovým masem v sladkokyselé... (více)

80%

McDonalds

burgery, wrapy, saláty...

Restaurace McDonalds patří samozřejmě mezi velmi oblíbené řetězce s rychlým občerstvením. V Ostravě můžete tento fast food využít k rozvozu burgerů z hovězího nebo kuřecího masa s bohatou oblohou (např. tavený sýr, nakládaná okurka, cibule, hořčice, kečup a pod.) v chutné pšeničné žemli... (více)

80%

Pizzerie Permoník

pizzy, smažené speciality...

Z nabídky pizzerie Permoník si můžete vybírat množství velmi chutných pizz s tomatovým či smetanovým základem o běžné velikosti 32 cm. Nechte si domů nebo až do vašeho zaměstnání dovézt velmi chutnou italskou pizzu (Francesco, Quattro Formaggi nebo Vegetariána...) s křupavým těstem... (více)

80%

Tasty Viet

asie, čína, vegetarián...

Přímo z vietnamské restaurace Tasty Viet v Ostravě si můžete nechat domů nebo zároveň i do vašeho zaměstnání přivést velmi chutné speciality asijské kuchyně. V nabídce této asijské restaurace najdete pikantní pekingské polévky nebo pečené rýžové nudle s kuřecím, vepřovým, ale i hovězím masem, rizoto... (více)

76%

Ninja Food

asie, sushi...

Ostravský podnik Ninja Asian Fresh Food připravuje, ale také rozváží speciality z autentické asijské kuchyně, kde můžete ochutnat i rozmanité thajské, indické, indonéské, čínské, ale i japonské chutě. Vychutnejte si přímo až doma nebo v zaměstnání chutné kuřecí kousky s jarní cibulkou a lahodnou Teriyaki... (více)

76%

All Stars Pizzerie

pizzy, maso, saláty...

Restaurace All Stars Pizza na ostravském zimním stadionu Sareza vám připravuje velmi chutné pizzy o velikosti 33 cm s tomatovou omáčkou, ale také křupavým těstem, které zároveň obsahují i celou řadu oblíbených surovin. Mimo mnoha rozmanitých pizz (Semplice, Napoletana, Mexicana, Vegetariana... (více)

72%

Restaurace Ty Bejku!

burgery...

Ostravská provozovna Ty Bejku! pro vás připravuje řadu velmi chutných burgerů z mletého hovězího masa v chutné bulce s ledovým salátem, červenou cibulkou, nakládanou okurkou, plátkem rajčete a americkým dresingem. Kromě celé řady rozmanitých burgerů z hovězího masa si můžete zároveň objednat... (více)


Rozvoz jídel ve městech


Aktuálně otevřené restaurace

Prohlédni si všechny aktuálně otevřené restaurace s rozvozem jídel po Ostravě


O webu Šmakomat

Web Smakomat.cz je gastronomický průvodce se seznamem restaurací, které zajišťují rozvoz jídel ve vybraných městech ČR. Objednej si jednoduše pizzu, burger, kebab, čínu, sushi i další pochoutky online a nech si dovézt jídlo přímo až domů.


Copyright 2015 - 2018 Smakomat.cz, Všechna práva vyhrazena

Hosting zajišťují Autolepky   Webdesign a SEO © 2015 MK

×

Nech si dnes dovézt nejlepší jídlo ve tvém městě přímo až domů nebo do zaměstnání a jednoduše zažeň hlad i chuť...
Rozvoz WOLT