Jen pár kliknutí a budeš mít na stole bezva mňamku

Rozvoz jídel Mladá Boleslav

Oblíbené restaurace s rozvozem jídel po Mladé Boleslavi a blízkém okolí

94%

Pizza Chefie

pizzy, těstoviny, saláty...

Pizzerie Pizza Chefie připravuje a rozváží po Mladé Boleslavi velmi chutnou pizzu o velikosti 30, 35, 40 nebo 50 cm se smetanovým nebo tomatovým základem a celou řadou čerstvých, ale i chutných surovin. Kromě křupavé pizzy (Bismark, Hawai, Mexico, Vegetarian, Tuna, BBQ, Quattro Formaggi, Spinach... (více)

93%

Hong Kong

čína, asie, vegetarián, saláty...

Využijte rozvoz jídel po Mladé Boleslavi a nechte si z čínské restaurace Hong Kong dovézt domů nebo také do zaměstnání chutné speciality z asijské kuchyně. Z dostupné nabídky restaurace můžete objednávat tradiční pokrmy připravené čínskými kuchaři jako polévky, oblíbené předkrmy, kuřecí pokrmy... (více)

92%

Burger Pizza MB

burgery, pizzy, smažená jídla, saláty...

Objednejte si z restaurace Burger Pizza MB vynikající burger s možností rozvozu po Mladé Boleslavi a blízkém okolí. Na jídelním lístku restaurace najdete chutné hamburgery se šťavnatým hovězím, ale také kuřecím masem s čerstvým salátem, rajčetem, okurkou, červenou cibulkou a domácí majonézou v bulce... (více)

89%

Pizzerie Via Italia

pizzy...

Nechte si dnes připravit chutnou pizzu v pizzerii Via Italia z provozovny OC Tesco Extra s možností rozvozu zdarma po Mladé Boleslavi nebo přilehlém okolí. Z nabídky pizzerie můžete vybírat více než 30 druhů pizz o průměru 32 a 45 cm se smetanovým nebo i běžným tomatovým základem. Všechny pizzy... (více)

88%

Kebab House

kebab, pizzy, těstoviny, vegetarián...

Bistro Kebab House z nákupního centra Bondy Centrum s dostupnou nabídkou tureckých specialit vám nabízí oblíbený Döner kebab, ve kterém najdete chutné grilované kousky s čerstvým salátem, zelím, okurkou, cibulí a omáčkou podle vlastního výběru (bylinková, česneková, chilli) v tureckém chlebu... (více)

88%

Čína Jede

čína, asie, špecle...

Provozovna Čína Jede pro vás připravuje a rozváží i po Mladé Boleslavi oblíbené speciality z asijské kuchyně. Nechte si přímo domů nebo až do zaměstnání dovézt klasické smažené nudle s kuřecím masem, ale také zeleninou (čínské zelí, paprika, pórek, česnek, hrášek, mrkev, vajíčko, smažená cibulka... (více)

87%

Pizzerie Giovanni

pizzy, těstoviny, maso, saláty...

Využijte rozvoz jídel po Mladé Boleslavi a nechte si dovézt z pizzerie Pizza Giovanni některou z velmi chutných pizz s velmi křupavým těstem o velikosti 32 cm se smetanovým nebo tomatovém základu s řadou chutných ingrediencí. Všechny pizzy (Prosciutto, Carpaccio, Capricciosa, Vegetariana, Panchetta... (více)

86%

Blackders Burgers

burgery, smažená jídla, saláty...

Burgerová restaurace Blackders Burgers připravuje americké burgery s vynikající chutí, které jsou pečlivě připraveny z kvalitních surovin přímo na originální receptuře. Z nabídky burgrárny můžete objednávat k rozvozu po Mladé Boleslavi a blízkém okolí šťavnaté hovězí burgery z mletého masa, slaninou... (více)

86%

Pizza Presto

pizzy...

Pizza Presto připravuje oblíbené pizzy o velikosti 32 cm s tomatovým základem. V nabídce pizzerie najdete cca 20 druhů výborných pizz s množstvím čerstvých a oblíbených ingrediencí jako např. šunka, mozzarella, slanina a oregano, cibule, ananas, špenát, česnek, ale také mnohé další suroviny. Využijte rozvoz... (více)

86%

Pizza Excool

pizzy..

Mladoboleslavská pizzerie Pizza Excool působící v Retail Parku Na Radouči pro vás připravuje a rozváží prvotřídní pizzy podle tradiční receptury s rajčatovým základem o velikosti 32 cm nebo 45 cm. Všechny dostupné pizzy nejen s tenkým, ale i křupavým korpusem (Margherita, Prosciutto, Mexicana, Salerno... (více)

85%

KFC

burgery, sendviče, saláty...

Dostali jste v současnosti právě chuť na oblíbenou pochoutku z řetězce s rychlým občerstvením KFC z nákupního centra Bondy Centrum? Nechte si tak po Mladé Boleslavi doručit přímo až k vám domů nebo do zaměstnání oblíbené burgery či sendviče z kuřecího masa v jedinečné směsi 11 bylin a koření... (více)

85%

Bistro Kebabýk

kebab, pizzy, vegetarián, saláty...

Nechte si dovézt z mladoboleslavského bistra Kebabýk Döner kebab s chutným grilovaným masem, čerstvým salátem, sýrem, ale i chutným dresingem v pita chlebu nebo oblíbené tortille (Dürum). Některý z nabízených kebabů si můžete zároveň vychutnat s porcí smažených hranolek. Z další nabídky lze... (více)

84%

Restaurace Asie

čína, asie, vegetarián, saláty...

Čínská restaurace Asie s její dlouholetou tradicí v centru Mladé Boleslavi pro vás připravuje oblíbené pokrmy z asijské kuchyně. Na jídelním lístku tak najdete tradiční čínské pokrmy připravené podle osvědčených, ale i původních receptur z prvotřídních surovin. Pochutnáte si na smažených pokrmech... (více)

84%

Parťákova Pizza

pizzy, těstoviny, špecle...

Dostali jste dnes chuť na pizzu? Využijte rozvoz z provozovny Parťákova Pizza po Mladé Boleslavi a nechte si domů nebo do zaměstnání dovézt chutnou pizzu s křupavým korpusem o velikosti 32 a 45 cm se smetanovou, ale také tomatovou omáčkou. Základem každé pizzy (Hawai, Boleslavská, Šunková... (více)

80%

McDonalds

burgery, wrapy, saláty...

Využijte rozvoz jídel po Mladé Boleslavi přímo z fast foodu McDonalds, kde lze snadno objednávat oblíbené burgery a sendviče z hovězího či kuřecího masa, které v pšeničné žemli doplňuje slanina, sýr, ale i bohatá obloha (plátek rajčete, ledový salát, cibule...) s velmi chutnou omáčkou. Jako přílohu... (více)

77%

La Speranza

pizzy, těstoviny, maso, saláty...

Restaurace, ale i pizzerie La Speranza v Bondy Centru MB se zaměřením na italské speciality vám nabízí chutnou pizzu s tenkým a propečeným těstem na tomatovém či smetanovém základu, kde najdete celou řadu oblíbených, ale také čerstvých surovin. Z jídelního lístku pak můžete kromě pizzy... (více)


Rozvoz jídel ve městech


Aktuálně otevřené restaurace

Prohlédni si všechny aktuálně otevřené restaurace s rozvozem jídel po Mladé Boleslavi


O webu Šmakomat

Web Smakomat.cz je gastronomický průvodce se seznamem restaurací, které zajišťují rozvoz jídel ve vybraných městech ČR. Objednej si jednoduše pizzu, burger, kebab, čínu, sushi i další pochoutky online a nech si dovézt jídlo přímo až domů.


Copyright 2015 - 2018 Smakomat.cz, Všechna práva vyhrazena

Hosting zajišťují Autolepky   Webdesign a SEO © 2015 MK

×

Nech si dnes dovézt nejlepší jídlo ve tvém městě přímo až domů nebo do zaměstnání a jednoduše zažeň hlad i chuť...
Rozvoz WOLT