Jen pár kliknutí a budeš mít na stole bezva mňamku

Rozvoz jídel Opava

Oblíbené restaurace s rozvozem jídel po Opavě a blízkém okolí

92%

Pizza Gustissimo

pizzy...

Pokud jste právě dnes dostali chuť na vynikající italskou pizzu, pak vyzkoušejte rychlou objednávku z Pizza Gustissimo, kde vám připraví a zároveň i po Opavě dovezou výborně ochucenou pizzu. Na jídelním lístku najdete pizzy připravené z italských surovin, které vždy obsahují oblíbené a čerstvé ingredience... (více)

90%

Areál Zdraví

pizzy...

Objednejte si chutnou pizzu z Areálu Zdraví Kylešovice, kde pro vás připravují klasické pizzy o běžném průměru 32 cm s propečeným korpusem a tomatovým základem. Všechny dostupné pizzy jako např. Pikantní, Vegetarián, Klobásová, Sýrová, Mexikana, Farmářská obsahují i řadu oblíbených a čerstvých... (více)

89%

Pizza Tutti

pizzy, těstoviny, smažené speciality...

Využijte rozvoz chutných jídel po Opavě a nechte si tak dovézt domů nebo až do zaměstnání pizzu o velikosti 20, 32 nebo 45 cm, na které kromě rajčatové omáčky najdete množství chutných, ale vždy i čerstvých ingrediencí jako např. uzený sýr, hermelín, niva, šunka, klobáska, rajče, kukuřice, žampióny... (více)

89%

Čína Jede

čína, asie, špecle...

Oblíbená provozovna Čína Jede pro vás připravuje, ale i rozváží po Opavě chutné pokrmy z asijské kuchyně. Nechte si tak přímo domů nebo do zaměstnání dovézt smažené nudle či pečenou rýži s kuřecím masem a zeleninou (čínské zelí, paprika, pórek, cibule, česnek, vajíčko, hrášek a mrkev) s hoisin omáčkou... (více)

89%

Pizza Records

pizzy, burgery...

Nechte si přímo domů nebo také až do vašeho zaměstnání dovézt z provozovny Pizza Records chutnou pizzu o velikosti 32 cm s křupavým těstem připraveným z italské mouky, ale i celé řady čerstvých ingrediencí. Na jídelním lístku zároveň najdete také šťavnaté hovězí burgery s bohatou oblohou v bulce... (více)

85%

Salamandrmion

burgery, smažené speciality...

Opavské bistro Salamandrmion, které spadá pod restauraci U Hrocha, pro vás po celý pracovní týden připravuje velmi šťavnaté, ale také chutné Mionburgery z opravdu poctivého mletého masa přímo od řezníka, kde v chutné housce kromě čerstvé zeleniny najdete také sýr eidam, šunku a smaženou cibulku... (více)

82%

Pizza Split

pizzy, těstoviny, saláty...

Ochutnejte výbornou pizzu z restaurace Pizza Split s propečeným těstem, která se pro vás připravuje přímo v kamenné peci. Nechte si až domů nebo do práce dovézt některou z řady nabízených pizz (Capricciosa, Rosseto, Fantazia, Spinaci, Quatro Formaggio, Smetanová, Fresco), které vždy obsahují... (více)

81%

KFC

burgery, sendviče, saláty...

Máte dnes tu pravou chuť na oblíbenou pochoutku z fast food řetězce KFC z obchodního centra Breda & Weinstein? Nechte si po Opavě dovézt přímo až na váš stůl doma nebo také v zaměstnání oblíbené burgery či sendviče z kuřecího masa v oblíbené, ale i jedinečné směsi 11 bylin a koření... (více)

80%

Presto Pizza

pizzy, těstoviny, smažená jídla, saláty...

Restaurace a pizzerie Presto Pizza Opava pro vás kromě řady rozmanitých pokrmů (těstoviny, smažené speciality, saláty...) připravuje i klasické pizzy s propečeným korpusem o velikosti 30 a 45 cm, kde najdete velké množství chutných, ale i oblíbených a vždy čerstvých ingrediencí. Všechny dostupné pizzy... (více)

80%

McDonalds

burgery, wrapy, saláty...

Nechte se rozmazlit oblíbeným burgerem McDonalds, který si už v Opavě můžete nechat dovézt domů nebo do vaší práce. Provozovna s rychlým občerstvením vám tak nabízí chutné burgery a sendviče z hovězího nebo kuřecího masa s bohatou oblohou (např. slanina, sýr, ledový salát, cibule, rajče, okurka... (více)

80%

Asijské bistro Lotos

čína, asie, gyros...

Asijské bistro Lotos v Opavě nabízí řadu exotických pochoutek z oblíbené asijské kuchyně. Využijte zajištěný rozvoz jídel po Opavě a nechte si tak dovézt jarní závitky, chutné smažené nudle s kuřecím masem a zeleninou, kuřecí rizoto, čínské kung-pao s rýží, speciality na kari a další chutné asijské pokrmy... (více)

78%

Gyros Opava

gyros, maso, smažené speciality...

Ochutnejte v Opavě pravý řecký gyros s grilovaným masem a čerstvou zeleninou v pita chlebu, chutné housce nebo se smaženými hranolky, který si můžete nechat dovézt domů nebo až do vašeho zaměstnání. Bistro Gyros Opava vám pak nabízí i kuřecí steaky, smažené stripsy a smažený sýr s kroketami... (více)


Rozvoz jídel ve městech


Aktuálně otevřené restaurace

Prohlédni si všechny aktuálně otevřené restaurace s rozvozem jídel po Opavě


O webu Šmakomat

Web Smakomat.cz je gastronomický průvodce se seznamem restaurací, které zajišťují rozvoz jídel ve vybraných městech ČR. Objednej si jednoduše pizzu, burger, kebab, čínu, sushi i další pochoutky online a nech si dovézt jídlo přímo až domů.


Copyright 2015 - 2018 Smakomat.cz, Všechna práva vyhrazena

Hosting zajišťují Autolepky   Webdesign a SEO © 2015 MK

×

Nech si dnes dovézt nejlepší jídlo ve tvém městě přímo až domů nebo do zaměstnání a jednoduše zažeň hlad i chuť...
Rozvoz WOLT