Jen pár kliknutí a budeš mít na stole bezva mňamku

Rozvoz jídel Děčín

Oblíbené restaurace s rozvozem jídel po Děčíně a blízkém okolí

86%

Paroloď Děčín

pizzy, těstoviny, saláty...

Děčínská restaurace a pizzerie Paroloď Děčín vám nabízí opravdu chutnou pizzu připravenou v klasické peci na dřevo, na které najdete kromě smetanového nebo tomatového základu zároveň také celou řadu oblíbených a čerstvých ingrediencí. Z dostupné nabídky můžete objednat i těstoviny v řadě variací... (více)

85%

Pizza Kebab Italia

pizzy, kebab, burger, saláty...

Dostali jste právě chuť na italskou pizzu? Objednejte si po Děčíně k rozvozu domů nebo do zaměstnání z provozovny Pizza Kebab Italia, kterou naleznete přímo v OC Pivovar, oblíbenou pizzu s křupavým těstem a chutným rajčatovým základem včetně celé řady oblíbených surovin. V nabídce najdete i kebab, burgery... (více)

84%

Čínské bistro Rudý orel

čína, asie, saláty...

Objednejte si z čínského bistra Rudý orel exotická jídla z chutné asijské kuchyně. Provozovna v obchodním centru Pivovar Děčin připravuje asijské nejen předkrmy, polévky, ale i smažené nudle s kuřecím masem a zeleninou, hovězí po thajsku, vepřové po sečuánsku, chutné krevety s bambusem a houbami... (více)

83%

Pizzeria Pod Zámkem

pizzy, kebab, těstoviny, saláty...

Využijte rozvoz jídel po celém Děčíně a objednejte si přímo domů nebo až do vaší kanceláře některé z chutných jídel z pizzerie Pod Zámkem. Na jídelním lístku restaurace najdete nejen klasické pizzy s rajčatovým základem, ale také kebab s grilovaným masem a čerstvou zeleninou, italské těstoviny nebo saláty... (více)

83%

Trattoria Ciao Ciao

pizzy, těstoviny, ryby, saláty...

Provozovna Trattoria Ciao Ciao (Good Life) rozváží po Děčíně a blízkém okolí přímo k vašim dveřím chutné speciality z italské kuchyně. Nechte si dovézt domů např. oblíbenou domácí italskou pizzu, která je připravena z nejkvalitnějších surovin. Na jídelním lístku najdete také chutné italské těstoviny... (více)

82%

Sea of Blue

sushi, asie, čína, saláty...

Nechte si dnes dovézt po Děčíně velké množství oblíbených pokrmů z exotické asijské kuchyně. Z nabídky restaurace Sea of Blue můžete kromě celé řady jídel objednávat i japonskou pochoutku sushi v mnoha rozmanitých chutích jako např. sushi Maki, Nigiri nebo California Rolls s čerstvými surovinami... (více)


Rozvoz jídel ve městech


Aktuálně otevřené restaurace

Prohlédni si všechny aktuálně otevřené restaurace s rozvozem jídel po Děčíně


O webu Šmakomat

Web Smakomat.cz je gastronomický průvodce se seznamem restaurací, které zajišťují rozvoz jídel ve vybraných městech ČR. Objednej si jednoduše pizzu, burger, kebab, čínu, sushi i další pochoutky online a nech si dovézt jídlo přímo až domů.


Copyright 2015 - 2018 Smakomat.cz, Všechna práva vyhrazena

Hosting zajišťují Autolepky   Webdesign a SEO © 2015 MK

×

Nech si dnes dovézt nejlepší jídlo ve tvém městě přímo až domů nebo do zaměstnání a jednoduše zažeň hlad i chuť...
Rozvoz WOLT