Jen pár kliknutí a budeš mít na stole bezva mňamku

Rozvoz jídel Tábor

Oblíbené restaurace s rozvozem jídel po Táboře a blízkém okolí

96%

Restaurace Tandoor

indie, ryby, vegetarián...

Orientální a Indická restaurace Tandoor v historickém centru Tábora vám nabízí celou řadu pestrých a kořeněných jídel z indické kuchyně. Ochutnejte tak pokrmy připravené přímo nepálskými kuchaři ve speciální indické peci tandoori, kde se pro vás připravují pestrá jídla z kuřecího, vepřového či jehněčího masa... (více)

95%

Budvarka U Zlatého lva

pizzy, těstoviny, staročeská kuchyně...

Restaurace a zároveň i pizzerie Budvarka U Zlatého lva přímo na Žižkově náměstí vám nabízí celou řadu pokrmů z italské a staročeské kuchyně. Využijte zajištěný rozvoz jídel po Táboře a nechte si dovézt domů nebo až do kanceláře propečenou pizzu s množstvím chutných surovin. Na jídelním lístku najdete... (více)

93%

Restaurace Yao Shun

čína, asie, saláty...

Čínská restaurace Yao Shun nabízí celou řadu chutných pokrmů z exotické asijské gastronomie. Využijte rozvoz po celém Táboře a nechte si dovézt přímo až na váš stůl některé z tradičních jídel z čínské kuchyně jako např. smažené nudle nebo pečenou rýži s kousky masa a zeleniny, kuřecí kung-pao s rýží... (více)

91%

Pizza San Daniello

pizzy, burgery, těstoviny, saláty...

Vyzkoušejte rozvoz pizzy v Táboře, ale i blízkém okolí přímo z pizzerie Pizza San Daniello (Pražák). Z dostupné nabídky můžete objednat pizzy (Quatro Stagioni, Tonno, Fantasie, Americana, Caprisiosa, Super, Regina...) o průměru 22, 33 a 45 cm s tomatovým základem, ale i celou řadou oblíbených a čerstvých... (více)

89%

Bůůrgrárna Kravín

burgery, stripsy, saláty...

Bůůrgrárna Kravín pro vás nabízí klasické burgery podle značky Burgr jako kráva. Z dostupné nabídky můžete objednávat k rozvozu po Táboře šťavnaté burgery z mletého hovězího masa (100g), kde v chutné sezamové bulce najdete slaninu, sýr cheddar, čerstvý ledový salát, plátek rajčete, nakládanou okurku... (více)

86%

Pizzeria Venezia

pizzy, těstoviny, maso, saláty...

Táborská restaurace a pizzerie Venezia pro vás připravuje celou řadu oblíbených a chutných pokrmů s možností rozvozu po celém Táboře. Kromě klasických pizz si můžete objednat i domácí těstoviny v řadě variací, chutné steaky, ryby a další oblíbené plody moře nebo míchané, ale i čerstvé zeleninové saláty... (více)

84%

Pizzerie Angelo

pizzy, těstoviny, maso, saláty...

Nechte si dovézt po Táboře a Sezimově Ústí chutnou pizzu z Pizzerie Angelo, kde vám rádi připraví pizzu s propečeným těstem o velikosti 32 a 45 cm. Všechny pizzy (Edith, Tommy, Hawai, Chorizzo, Vegetariana...) jsou kromě tomatového nebo i smetanového základu doplněny o množství chutných ingrediencí... (více)

80%

4 Burger Restaurant

burgery, wrapy, saláty...

Pochutnejte si na šťavnatém burgeru z provozovny 4 Burger Restaurant. Díky zajištěnému rozvozu jídel po Táboře se můžete v pohodlí domova zakousnout do hovězího hamburgeru, kde v chutné bulce najdete i opečenou slaninu, plátek sýra čedar, ledový salát, okurku, kousek rajčete a chutnou omáčku... (více)

78%

McDonalds

burgery, wrapy, saláty...

Rychlé občerstvení McDonalds umožňuje objednání a rozvoz oblíbených jídel po Táboře přímo k vám domů nebo až do kanceláře. Z nabídky tohoto celosvětově úspěšného řetězce, který na českém trhu nabízí jednu z největších sítí fast food restaurací. Objednejte si klasický burger s plátkem grilovaného masa... (více)


Rozvoz jídel ve městech


Aktuálně otevřené restaurace

Prohlédni si všechny aktuálně otevřené restaurace s rozvozem jídel po Táboře


O webu Šmakomat

Web Smakomat.cz je gastronomický průvodce se seznamem restaurací, které zajišťují rozvoz jídel ve vybraných městech ČR. Objednej si jednoduše pizzu, burger, kebab, čínu, sushi i další pochoutky online a nech si dovézt jídlo přímo až domů.


Copyright 2015 - 2018 Smakomat.cz, Všechna práva vyhrazena

Hosting zajišťují Autolepky   Webdesign a SEO © 2015 MK

×

Nech si dnes dovézt nejlepší jídlo ve tvém městě přímo až domů nebo do zaměstnání a jednoduše zažeň hlad i chuť...
Rozvoz WOLT