Jen pár kliknutí a budeš mít na stole bezva mňamku

Rozvoz jídel Frýdek-Místek

Oblíbené restaurace s rozvozem jídel po Frýdku-Místku a blízkém okolí

95%

Angel Grill

burger, grill...

Bistro Angel Grill připravuje, ale i rozváží šťavnaté burgery z kvalitního hovězího masa s celou řadou čerstvých ingrediencí v chutné bulce sypané sezamem. Nechte si tak ve Frýdku-Místku dovézt šťavnatý burger s výborně připraveným hovězím masem v housce s vypečenou slaninou, sýrem, cibulí, rajčetem... (více)

94%

Pizzerie Best

pizzy, burgery...

Nechte si dnes po Frýdku-Místku dovézt poctivou pizzu z Pizzerie Best, kde pro vás připravují pizzy v tradiční italské peci na dřevo. Ochutnejte tak vynikající pizzu s množstvím čerstvých, ale také italských ingrediencí v pohodlí domova. Všechny nabízené pizzy Prosciutto, Vegetariano, Toscana, Quattro Formaggi... (více)

93%

Pizza Morávka

pizzy...

Pizza Morávka pro vás denně připravuje rozmanité pizzy s výborně propečeným těstem o průměru 32 nebo 45 cm, kde si můžete vybrat klasický, smetanový či ostrý základ. Na každé pizze (Šunková, Žampionová, Tuňáková, Sýrová, Kapsa, Sedlácká, Steaková...) včetně italských variant vždy najdete ... (více)

92%

Pepe Pizza

pizzy, burgery, těstoviny, saláty...

Využijte rozvoz jídel po Frýdku-Místku a objednejte si z restaurace a pizzerie Pepe Pizza chutnou pizzu s tomatovým nebo smetanovým základem, ale i celou řadou oblíbených surovin. Kromě italské pizzy najdete na jídelním lístku i těstoviny v řadě variací, chutné burgery s hovězím či kuřecím masem, halušky... (více)

92%

Restaurace Imrvére

burger, grill, pizzy...

Využijte rychlý rozvoz grilovaných jídel, hamburgerů a pizzy z restaurace Imrvére ve Frýdlantu nad Ostravicí. Nechte si tak dovézt přímo do Frýdku-Místku špičkový burger ze 100% hovězího masa, kde v domácí briošce ochutnáte čerstvý salát, sýr cheddar, nakládanou okurku s BBQ omáčkou a majonézou... (více)

91%

Chacharova Pizza

pizzy...

Provozovna Chacharova Pizza připravuje a také rozváží po Frýdku-Místku oblíbené pizzy o velikosti 32 cm nebo 45 cm se smetanovým či tomatovým základem, kde najdete i řadu oblíbených surovin (šunka, eidam, žampióny, cibule, česnek, ananas, paprika, kukuřice...). Z jídelního lístku můžete objednat... (více)

88%

Čína Jede

čína, asie, špecle...

Milujete speciality z oblíbené a rozmanité čínské kuchyně? Využijte restauraci Čína Jede s rozvozem asijských specialit po Frýdku-Místku. Z čínských jídel máte na výběr oblíbené smažené nudle s kuřecím či vepřovým masem, které doplňuje řada chutných surovin (např. paprika, česnek, cibule, pórek, mrkev, vajíčko... (více)

85%

Burgr jako kráva

burgery...

Objednejte si velmi chutný hamburger z provozovny Burgr jako kráva, který je připraven podle osvědčeného, ale také ověřeného receptu. Nechte si po celém Frýdku-Místku dovézt přímo domů či do zaměstnání některý z velmi šťavnatých burgerů (BBQ, Cheese, Bacon, Samuraj, Tzatziki...) z hovězího masa... (více)

85%

Hospůdka Balkán

burger, smažené speciality, pizzy...

Vychutnejte si velmi chutné pokrmy a speciality z hospůdky Balkán v Řepišti u Frýdku-Místku, odkud si můžete nechat dovézt výborný hamburger s grilovaným plátkem masa (hovězí, vepřový, kuřecí) v domácí bulce, který doplňuje i bohatá obloha, špičkový dresing a také porce smažených hranolek... (více)

80%

KFC

burgery, sendviče, saláty...

Rychlé občerstvení KFC z OC FRÝDA ve Frýdku-Místku vám nabízí rozvoz řady oblíbených specialit z tohoto fast food řetězce. V nabídce najdete chutné kuřecí burgery s velmi unikátní recepturou ve směsi 11 bylin a koření, které doplňuje čerstvý salát podávány v chutné housce nebo křupavé tortille... (více)

80%

McDonalds

burgery, wrapy, saláty...

Frýdecko-místecký fast food McDonalds připravuje oblíbené a chutných burgery i sendviče z hovězího nebo kuřecího masa s bohatou oblohou (čerstvý ledový salát, plátek rajčete, nakládaná okurka, čerstvá cibule, kečup, hořčice...) ve velmi chutné sezamové housce. Objednejte si domů i kuřecí wrapy, nugety... (více)

78%

Kebab Frýdek

kebab, pizzy, saláty...

Ochutnejte tureckou specialitu z bistra Kebab Frýdek, kde pro vás každý den rádi připravují klasický Döner kebab s grilovaným masem a bohatou oblohou v pita chlebu, oblíbené tortille (Dürum) či se smaženými hranolky. Z další nabídky lze objednat k rozvozu po Frýdku-Místku i pizzy a zeleninové saláty... (více)


Rozvoz jídel ve městech


Aktuálně otevřené restaurace

Prohlédni si všechny aktuálně otevřené restaurace s rozvozem jídel po Frýdku-Místku


O webu Šmakomat

Web Smakomat.cz je gastronomický průvodce se seznamem restaurací, které zajišťují rozvoz jídel ve vybraných městech ČR. Objednej si jednoduše pizzu, burger, kebab, čínu, sushi i další pochoutky online a nech si dovézt jídlo přímo až domů.


Copyright 2015 - 2018 Smakomat.cz, Všechna práva vyhrazena

Hosting zajišťují Autolepky   Webdesign a SEO © 2015 MK

×

Nech si dnes dovézt nejlepší jídlo ve tvém městě přímo až domů nebo do zaměstnání a jednoduše zažeň hlad i chuť...
Rozvoz WOLT