Jen pár kliknutí a budeš mít na stole bezva mňamku

Rozvoz jídel Karviná

Oblíbené restaurace s rozvozem jídel po Karviné a blízkém okolí

94%

Čína Jede

čína, asie, špecle...

Využijte rozvoz jídel po Karviné a nechte si tak z provozovny Čína Jede jednoduše dovézt některou z exotických specialit z rozmanité asijské kuchyně. Na jídelním lístku restaurace najdete řadu čínských pokrmů, ze kterých si můžete objednat smažené nudle s kuřecím či vepřovým masem a zeleninou... (více)

91%

Mr. Pizza

pizzy, burgery, těstoviny, saláty...

Pizzerie Mr. Pizza v Karviné nabízí kromě chutných, ale i propečených pizz s řadou oblíbených a vždy čerstvých ingrediencí také kuřecí burgery v housce, těstoviny v celé řadě variací, bezmasé pokrmy a míchané zeleninové saláty. K rozvozu po Karviné můžete využít i chutné polévky a speciality české kuchyně... (více)

86%

Pizzerie Adamo

pizzy, burgery, těstoviny, saláty...

Pizzeria Adamo připravuje a také rozváží po Karviné tradiční italské pochoutky v podobě pizzy, zapékaných specialit, ale i chutných těstovin. Z dostupné nabídky si můžete objednat pizzu Margherita, Cipolla, Funghi, Spinace, Vegetariano... s chutně propečenou krustou a velkým množstvím lahodných... (více)

84%

Chacharova Pizza

pizzy...

Pokud máte právě chuť na pizzu, pak si můžete dnes nechat dovézt z karvinské provozovny Chacharova Pizza oblíbenou pizzu o průměru 32 cm nebo také 45 cm s množstvím velmi chutných a čerstvých surovin (eidam, ementál, šunka, slanina, klobása, žampióny, vejce a mnohé další ingredience). Nabídku pizz... (více)

82%

Le Cafe

pizzy...

Objednejte si dnes z restaurace Le Cafe chutnou pizzu, kterou si můžete nechat dovézt přímo až do domů, kdekoliv po Karviné. V pohodlí vašeho domova si tak můžete vychutnat pizzu o velikosti 32 cm s tomatovým nebo zároveň také i velmi chutným smetanovým základem, kde běžně najdete... (více)

80%

Pizzerie Giovanni

pizzy, těstoviny, saláty...

Restaurace Giovanni dostupná na letním koupališti v Karviné nabízí rozvoz italské pochoutky v celé řadě chutných variací. Objednejte si k rozvozu domů nebo i do vaší práce propečenou pizzu Proscuitto, Spinaci, Tonno, Quatro Formaggi, Pollo, Hawai, Vegetariana, které si vychutnáte s řadou oblíbených surovin... (více)


Rozvoz jídel ve městech


Aktuálně otevřené restaurace

Prohlédni si všechny aktuálně otevřené restaurace s rozvozem jídel po Karviné


O webu Šmakomat

Web Smakomat.cz je gastronomický průvodce se seznamem restaurací, které zajišťují rozvoz jídel ve vybraných městech ČR. Objednej si jednoduše pizzu, burger, kebab, čínu, sushi i další pochoutky online a nech si dovézt jídlo přímo až domů.


Copyright 2015 - 2018 Smakomat.cz, Všechna práva vyhrazena

Hosting zajišťují Autolepky   Webdesign a SEO © 2015 MK

×

Nech si dnes dovézt nejlepší jídlo ve tvém městě přímo až domů nebo do zaměstnání a jednoduše zažeň hlad i chuť...
Rozvoz WOLT