Tady k jídlu rozhodně nic nenajdeš, ale komu není rady...

O webu Šmakomat

Základní informace o průvodci restaurací s rozvozem jídel

Šmakomat je gastronomický průvodce, který ti přináší nabídku nejoblíbenějších restaurací s rozvozem jídel ve vybraných městech České republiky (nabídka jídel k rozvozu a seznam vybraných měst se neustále rozšiřuje). Můžeš tak jednoduše vyzkoušet objednání křupavé pizzy s oblíbenými surovinami, dokonalého burgeru s oblohou a porcí hranolek, chutného kebabu, výborné japonské pochoutky sushi, nebo tradičního jídla z rozmanité čínské / asijské kuchyně. Každé z těchto jídel si můžeš nechat snadno dovézt až domů, nebo do zaměstnání a ušetřit čas strávený nákupem i vařením, či chozením do vzdálené restaurace.

Máš zájem o spolupráci?

V případě vážného zájmu o spolupráci z důvodů zobrazení reklamy, nebo pro zaslání tipu na novou restauraci s rozvozem jídla, či jen pro získání dalších informací o průvodci Šmakomat, můžeš bez obav využít uveřejněný kontakt na této stránce.

Chybný údaj v popisu restaurace?

Pokud jsi jako zástupce vybrané restaurace našel u svého popisu neaktuální, nebo dokonce chybný údaj - bez prodlení zjednáme nápravu. Stačí využít uvedený kontakt na této stránce a informovat o údaji, který je nutné opravit nebo aktualizovat.


Příprava jídla

Fakturační údaje
Marcel Kurucz
Komenského 3006
470 01 Česká Lípa
IČ: 75287307 (neplátce DPH)

Kontakt
info@smakomat.cz


Podmínky používání

Všeobecné ustanovení: Základní podmínky pro užívání stránek stanovenými mezi provozovatelem internetových stránek www.smakomat.cz (dále pouze stránky) a samotným návštěvníkem (dále jen uživatel) internetových stránek.

Autorská práva: Pokud zpravidla není uvedeno jinak, pak autorská práva k jednotlivým textům nebo grafickým prvkům publikovaných na stránkách přísluší vždy provozovateli stránek. Veškeré ochranné známky nebo např. i jiné označení třetích stran, které může být na stránkách umístěno přísluší vždy jejich právoplatným držitelům a jsou použity pouze k identifikaci příslušných firem nebo jejich výrobků.

Omezení odpovědnosti: Provozovatel nezaručuje, že všechny uveřejněné informace jsou vždy správné, úplné či aktuální. Provozovatel neodpovídá za případnou škodu nebo i jinou újmu, která může vzniknout při použití těchto informací. Zároveň provozovatel stránek také nenese odpovědnost za obsah cizích stránek, na které je dále odkazováno.

Ochrana osobních údajů: Provozovatel nesbírá žádné osobní nebo neosobní údaje o uživatelích stránek jako např. cookie, IP adresy apod. Na stránce, ale mohou být použity aplikace třetích stran, které již některé neosobní informace mohou využívat pro cílení nebo zobrazovaní reklam.

Odpovědnost uživatele: Uživatel nese odpovědnost za důsledky svého chování ve spojení s používáním stránek a souhlasí, že nebude tyto stránky používat k aktivitám, které by mohly poškodit funkčnost stránek nebo byly v rozporu s platnými zákony České republiky.

Tak už jsi nakonec dostal hlad?

Prohlédni si nabídku jídel, které si můžeš nechat zaslat domů nebo do zaměstnání


O webu Šmakomat

Web Smakomat.cz je gastronomický průvodce se seznamem restaurací, které zajišťují rozvoz jídel ve vybraných městech v ČR. Objednejte si snadno pizzu, burger, kebab, čínu i sushi online a nechte si dovézt jídlo přímo až k vám domů.


Copyright 2015 - 2018 Smakomat.cz, Všechna práva vyhrazena

Hosting zajišťují Autolepky   Webdesign a SEO © 2015 MK