Jen pár kliknutí a budeš mít na stole bezva mňamku

Rozvoz jídel Jihlava

Oblíbené restaurace s rozvozem jídel po Jihlavě a blízkém okolí

92%

U Císaře Rudolfa

česká kuchyně...

Využijte rozvoz jídel po Jihlavě a nechte si dovézt až domů nebo do zaměstnání z restaurace U Císaře Rudolfa některou z mnoha nabízených specialit. V nabídce restaurace najdete především pokrmy založené na staročeské kuchyni, které jsou vždy připraveny podle osvědčených receptur zcela novým... (více)

92%

Pizzerie U Kalichu

pizzy, smažené speciality, saláty...

Nechte si dovézt z pizzerie U Kalichu v Jihlavě některou z mnoha nabízených pizz (Salámová, Špenátová, Tuňáková, Hermelínová, Zeleninová, Žampionová, Sýrová...) s křehkým těstem o velikosti 24, 32 nebo 45 cm, kde najdete celou řadu oblíbených a čerstvých ingrediencí. V nabídce najdete smažené... (více)

87%

Peťanova Pizza

pizzy, těstoviny...

Provozovna Peťanova Pizza v Jihlavě nabízí rozvoz chutných pizz (Špenátová, Šunková, Havajská, Sýrová, Pančava, Žampiónová, Labužnická, Špenátová a Královská...) o průměru 32 cm a 45 cm s celou řadou oblíbených ingrediencí. Na jídelním lístku najdete i těstoviny v řadě variací, smažené speciality... (více)

86%

Subway

sendviče, wrapy, saláty...

Objednejte si rozvoz sendvičů po Jihlavě z oblíbeného řetězce Subway. V pohodlí vašeho domova či ve vašem zaměstnání si můžete vychutnat některý ze sendvičů v celé řadě chutí a rozmanitých variací. V nabídce provozovny pak najdete kromě sendvičů i wrapy s grilovaným masem a zeleninou nebo míchané saláty... (více)

85%

Pizzerie Madeira

pizzy, těstoviny, saláty...

Jihlavská pizzerie Madeira pro vás denně připravuje pizzy s dozlatova opečenými a křupavými okraji o velikosti 20, 30 a 35 cm. Všechny pizzy (Šunková, Salámová, Cibulová, Tuňáková, Mořská, Řeznická...) obsahují kvalitní a čerstvé suroviny. Na jídelním lístku zároveň najdete i smažené speciality, těstoviny, saláty... (více)

84%

Pizzeria & Café Vittoria

pizzy, těstoviny, saláty...

Pizzeria & Café Vittoria pro vás v Jihlavě připravuje a rozváží velmi chutné pizzy s možností bohatého výběru, vždy přesně podle vaší momentální chuti a nálady. Z jídelního lístku restaurace můžete kromě pizzy (Focaccia, Bandito, Pollo, Quattro Formaggi, Vegetariana...) objednat také italské, těstoviny a míchané... (více)

82%

New Age

burgery...

Vychutnejte si burger z restaurace New Age s možností rozvozu po Jihlavě. Z nabídky provozovny můžete objednávat chutně šťavnaté burgery z grilovaného hovězího nebo kuřecího masa s bohatou oblohou (např. slanina, rajče, okurka, sýr cheddar, sázené vejce) a česnekovým dipem v chutné housce... (více)

70%

Čína Jede

čína, asie, špecle...

Pokud máte právě dnes chuť na čínskou kuchyni, můžete využít provozovnu Čína Jede s rozvozem asijských specialit po Jihlavě. Z čínských jídel máte na výběr oblíbené smažené nudle s kuřecím nebo vepřovým masem, které doplňuje řada surovin (např. česnek, cibule, paprika, mrkev, vajíčko, žampiony... (více)


Rozvoz jídel ve městech


Aktuálně otevřené restaurace

Prohlédni si všechny aktuálně otevřené restaurace s rozvozem jídel po Jihlavě


O webu Šmakomat

Web Smakomat.cz je gastronomický průvodce se seznamem restaurací, které zajišťují rozvoz jídel ve vybraných městech ČR. Objednej si jednoduše pizzu, burger, kebab, čínu, sushi i další pochoutky online a nech si dovézt jídlo přímo až domů.


Copyright 2015 - 2018 Smakomat.cz, Všechna práva vyhrazena

Hosting zajišťují Autolepky   Webdesign a SEO © 2015 MK

×

Nech si dnes dovézt nejlepší jídlo ve tvém městě přímo až domů nebo do zaměstnání a jednoduše zažeň hlad i chuť...
Rozvoz WOLT