Jen pár kliknutí a budeš mít na stole bezva mňamku

Rozvoz jídel Olomouc

Oblíbené restaurace s rozvozem jídel po Olomouci a blízkém okolí

92%

Restaurace Amerika

pizzy, těstoviny, maso...

Z oblíbené restaurace Amerika si můžete po celé Olomouci nechat přivést chutnou pizzu s rajčatovým základem o velikosti 40 cm. Z jídelního lístku můžete vybírat řadu pizz (např. Šunková, Tvarůžková, Žampionová, Sýrová, Kuřecí, Pikantní a Vegetariánská...) s celou řadou čerstvých a oblíbených ingrediencí... (více)

92%

Zhu Te Miao

čína, polévky, vegetarián, saláty...

Čínská restaurace Zhu Te Miao má pro vás v nabídce čerstvé a voňavé speciality z oblíbené východní kuchyně. Využijte rozvoz asijských jídel po Brně a nechte si jednoduše domů nebo i do zaměstnání dovézt speciality z kuřecího, hovězího, či vepřového masa s chutnou rýží, nebo nudlemi a restovanou... (více)

91%

Pizzerie Bystřička

pizzy, saláty...

Pizzerie Bystřička nabízí rozvoz pizzy po celé Olomouci zcela zdarma. Na jídelním lístku této pizzerie pak najdete velké množství chutných pizz o průměru 24, 28, 32 nebo 45 cm připravených na tomatovém a sýrovém základě s celou řadou čerstvých a oblíbených ingrediencí (žampiony, šunka, klobáska... (více)

91%

Restaurace T2

asie, vegetarián, saláty...

Restaurace T2 vás jistě zaujme nabídkou originální a chutné thajské kuchyně, kde máte na výběr řadu exotických pokrmů. Ochutnejte výborné thajské speciality s kuřecím, vepřovým, nebo také hovězím masem a zeleninou. Vybírat také můžete zároveň thajské polévky, bezmasá jídla s rýží či smaženými nudlemi... (více)

90%

Restaurace U Lampiónu

asie, polévky, vegetarián, saláty...

V restauraci U Lampiónu se zaměřením hlavně na vietnamskou kuchyni můžete objednat asijské předkrmy nebo tradiční polévky, speciality s kuřecím, vepřovým i hovězím masem. Jídelní lístek nabízí také chutné kachny či rozmanité dary moře. Ochutnat můžete také restovanou rýži, bezmasá jídla, saláty... (více)

89%

Čína Jede

čína, asie...

Provozovna Čína Jede vám připravuje a rozváží čínskou kuchyni po Olomouci. V případě zajmu o exotické asijské jídlo máte na výběr z řady čínských nudlí s kuřecím, nebo také vepřovým masem a zeleninou (např. cibule, česnek, pórek, mrkev, paprika, žampiony, chilli, hoisin omáčka...). Z nabídky můžete... (více)

88%

Bistro My Meal

burgery, pizzy, maso, těstoviny...

Nechte si z bistra My Meal připravit a dovézt po Olomouci chutný hamburger ze šťavnatého kuřecího nebo hovězího masa v domácí bulce nejen se salátem coleslaw, ale i řadou dalších surovin (sýr, rajče, cibule...) včetně porce hranolek. Objednat si můžete i zeleninový burger, který ocení nejen vegetariáni... (více)

88%

Šup Šup Pizza

pizzy, těstoviny...

Pizzerie Šup Šup Pizza připravuje chutné pizzy upečené na šamotové kamenné desce o průměru 32 cm nebo 45 cm s tomatovým a smetanovým základem. Těsto na pizzu z vlastní receptury vždy doplňují také čerstvé suroviny. V nabídce pizzerie najdete i chutné pizza tyčinky, plněné pizza kapsy... (více)

88%

Pepinova Pizza

pizzy, čína, špecle...

Pizzerie Pepinova Pizza připravuje velmi chutné pizzy o velikosti 32 nebo 45 cm s tomatovým nebo smetanovým základem (Labužnická, Havajská, Olomócká nebo Balkánská, Žampiónová, Sýrová), které obsahují řadu oblíbených, ale i čerstvých přísad. Z dostupné nabídky si můžete zároveň vybrat špecle... (více)

87%

KFC

burgery, sendviče, saláty...

Využijte rozvoz jídel z řetězce s rychlým občerstvením KFC některý z vašich velmi oblíbených hamburgerů ze šťavnatého kuřecího masa, které je tvořeno unikátní recepturou ve směsi 11 bylin a koření s bohatou oblohou v upečené bulce nebo křupavé tortille. Z fast foodu KFC si lze nechat dovézt domů... (více)

85%

Pizzerie u Jana

pizzy, těstoviny, maso, ryby...

Restaurace, ale i pizzerie Pizza u Jana v Olomoucké části Hodolany vám nabízí množství pizz a řadu dalších pokrmů s možností rozvozu. Z nabídky oblíbených pizz o velikosti 32 cm připravených na tomatovém nebo smetanovém základu s řadou čerstvých ingrediencí si můžete vychutnat oblíbené... (více)

85%

Burgr jako kráva

burgery...

Olomoucká provozovna Burgr jako kráva vám doveze přímo až domů nebo až do zaměstnání šťavnatý burger z hovězího masa (100g) s přirozenou chutí, který v chutné sezamové bulce doplňuje slanina, sýr cheddar, čerstvý ledový salát, plátek rajčete, nakládaná okurka nebo červená cibulka a výborný... (více)

83%

Pizzerie Porto

pizzy, burgery, těstoviny, saláty...

Pizzerie Porto z Olomouckého hlavního nádraží pro vás připravuje domácí pizzy s možností bezplatného rozvozu k vám domů nebo až do vašeho zaměstnání. V nabídce pizzerie najdete bohatý výběr chutných pizz s tomatovým základem, mozzarellou a oregánem, které doplňuje řada rozmanitých ingrediencí... (více)

83%

Morgans Restaurant

pizzy...

Restaurace a pizzerie Morgans pro vás připravuje velmi oblíbené italské pizzy s jemným křupavým těstem a tomatovým či smetanovým základem, které doplňuje celá řada čerstvých surovin. Pochutnat si můžete např. na pizze Hawai, Fantasia, Šunková, Napoletana, Spicy, Morgan's Prosciutto, Quattro Formaggi... (více)

81%

Restaurace Roxbury

pizzy, burgery, těstoviny, saláty...

Restaurace Roxbury zajišťuje přípravu a rozvoz jídel po Olomouci. Využijte tak rozvoz zdarma a nechte si domů nebo přímo do zaměstnání dovézt některou z chutných pizz se smetanovým nebo i rajčatovým základem o průměru 32 a 45 cm (Margherita, Salami, Picante, Tonno, Quattro, Spinaci, Pollo, Vegetar... (více)

81%

Taboo Restaurant

sushi, asie, polévky, saláty...

Nechte si dovézt z olomoucké restaurace Taboo některou z asijských specialit z japonské, thajské a korejské kuchyně. V pohodlí vašeho domova si tak můžete vychutnat také oblíbené japonské sushi (Maki, Nigiri, Tempura a Ura Maki...) s celou řadou chutných surovin jako např. losos, tuňák, úhoř, krevety... (více)

81%

McDonalds

burgery, wrapy, saláty...

Využijte rozvoz velmi chutných jídel po Olomouci a nechte si z řetězce s rychlým občerstvením McDonalds dovézt některý z vašich oblíbených hamburgerů nebo sendvičů z hovězího, ale také kuřecího masa, které společně s bohatou oblohou (např. ledový salát, rajče, cibule, sýr...) najdete v sezamové bulce... (více)

80%

Tasty Viet

asie, polévky, ryby...

Asijské bistro Tasty Viet přímo v centru Olomouce pro vás připravuje celou řadu chutných pokrmů z oblíbené východní kuchyně. Využijte rozvoz exotických asijských jídel a vychutnejte si v pohodlí domova např. jarní závitky, pikantní polévky nebo smažené rýžové nudle s kuřecím či vepřovým masem... (více)

80%

Pizzerie Patricie

pizzy, těstoviny, maso, saláty...

Restaurace a pizzerie Patricie připravuje a zároveň i rozváží po Olomouci řadu originálních pizz s křupavým těstem, které jsou běžně připraveny v klasické kamenné peci. Z nabídky italských pizz s tomatovým základem, ale i celou řadou čerstvých surovin si můžete domů nebo do zaměstnání objednat... (více)

74%

Black Taj Kebab

kebab, indie...

Využijte rozvoz jídel z Dálného východu a nechte si z olomouckého bistra Black Taj Kebab dovézt např. turecký kebab z grilovaného masa s čerstvým salátem a chutným dresingem v oblíbené chlebové placce. Döner kebab si můžete zároveň vychutnat také v chutné tortille (Dürum) včetně smažených hranolek... (více)


Rozvoz jídel ve městech


Aktuálně otevřené restaurace

Prohlédni si všechny aktuálně otevřené restaurace s rozvozem jídel po Olomouci


O webu Šmakomat

Web Smakomat.cz je gastronomický průvodce se seznamem restaurací, které zajišťují rozvoz jídel ve vybraných městech ČR. Objednej si jednoduše pizzu, burger, kebab, čínu, sushi i další pochoutky online a nech si dovézt jídlo přímo až domů.


Copyright 2015 - 2018 Smakomat.cz, Všechna práva vyhrazena

Hosting zajišťují Autolepky   Webdesign a SEO © 2015 MK

×

Nech si dnes dovézt nejlepší jídlo ve tvém městě přímo až domů nebo do zaměstnání a jednoduše zažeň hlad i chuť...
Rozvoz WOLT