Jen pár kliknutí a budeš mít na stole bezva mňamku

Rozvoz jídel Brno

Oblíbené restaurace s rozvozem jídel po Brně a blízkém okolí

95%

Don Antonio

pizzy, burgery, mexiko, saláty...

Díky pizzerii Pizza Don Antonio si můžete v pohodlí domova vychutnat vynikající pizzy. Z nabídky restaurace lze vybírat velmi chutné pizzy o velikosti 35 nebo 50 cm, které jsou připravené z ručně dělaného tenkého křupavého těsta se smetanovým nebo tomatovým základem a samozřejmě... (více)

94%

Burger Inn

burgery...

Burger bistro Burger Inn v centru Brna pro vás připravuje vynikající burgery ze šťavnatého hovězího masa s bohatou oblohou. Zakousněte se tak s chutí do propečeného burgeru ze stoprocentního hovězího masa, který v chutné domácí bulce doplňuje salát, cibulka, rajče, sýr cheddar, slanina a výtečná... (více)

94%

Predator Gourmet Burgers

burgery...

Burgerová restaurace Predator Gourmet Burgers se specializací na rozvoz burgerů po Brně vám přiveze velmi šťavnaté hamburgery z hovězího a grilovaného kuřecího masa s bohatou oblohou (např. čerstvý salát, rajče, grilovaná slanina, majonéza...) v čerstvé domácí bulce. Na výběr máte řadu burgerů... (více)

93%

Burger Bistro XXL

burgery, grill, saláty...

Oblíbené Burger Bistro XXL připravuje a rozváží po Brně šťavnaté burgery z mletého hovězího nebo také grilovaného kuřecího masa. Vychutnejte si v pohodlí domova např. speciální V.I.P burger s hovězím plátkem, eidamem, slaninou, vejcem, hermelínem a porcí zeleniny v sezamové bulce... (více)

92%

Pizza Berfis

pizzy...

Pizzerie Pizza Berfis po Brně rozváží hned několik velmi oblíbených druhů pizz se smetanovým nebo také i tomatovým (rajčatovým) základem o velikostech 32 nebo 40 cm. Ochutnejte vybrané pizzy (špenátová, mexická, kuřecí, tuňáková, šunková a brusinková...), kde naleznete množství čerstvých... (více)

92%

Forkys

burgery, tortilly, vegetarián...

Veganská restaurace Forkys připravuje a nabízí vynikající vegetariánské burgery bez masa. Pochutnejte si na některém z veganských burgerů s velmi bohatou nadílkou čerstvé zeleniny, ale i dalších surovin v chutné domácí housce. Na jídelním lístku restaurace lze objednat k rozvozu po Brně... (více)

92%

Hladový Vlk

pizzy, těstoviny, saláty...

Využijte rozvoz jídel po Brně a nechte si z pizzerie Hladový Vlk dovézt některou z chutných pizz (Prosciutto, Funghi, De Luz, Hungaria, Mexico, Vegetariana...) o velikosti 33 cm s výborně propečenými okraji, které kromě smetanového nebo tomatového základu doplňuje celá řada čerstvých surovin... (více)

91%

Clover Food

asie, sushi, vegetarián...

Asijská restaurace Clover Food zaměřená zejména na chutné speciality z japonské nebo vietnamské kuchyně nabízí řadu exotických jídel z dálného východu. Z nabídky můžete vybírat polévky Pho Bo, vietnamské speciality nebo i pokrmy se smaženou rýží a vegetariánské jídla. Na jídelním lístku najdete... (více)

91%

Kung Fu Sushi

sushi, asie, polévky, saláty...

Objednejte si po Brně rozvoz japonské pochoutky sushi z asijské restaurace Kung Fu Sushi a vychutnejte si tak doma profesionálně připravené sushi... Maki, Nigiri, Sashimi, California s celou řadou čerstvých surovin (losos, tuňák, kreveta, úhoř, krab, okurka, ředkev, avokádo...). Restaurace nabízí... (více)

90%

Zakki Pizza

pizzy, burgery, těstoviny...

Pizzerie Zakki Pizza je příjemná rodinná restaurace s dlouholetou tradicí, kterou najdete v blízkosti hlavního centra Brna. Oblíbenou házenou pizzu o průměru 32 cm si můžete nechat doplnit o celou řadu chutných ingrediencí. Na jídelním lístku dále také najdete i širokou nabídku italských těstovin... (více)

90%

Čína Jede

čína, asie, špecle...

V restauraci Čína Jede s rozvozem jídla po Brně máte na výběr velké množství asijských specialit, které si můžete velmi snadno vychutnat doma i v kanceláři. Jídelní lístek převážně obsahuje bohatou variaci nudlí s kuřecím nebo vepřovým masem a mnoha dalšími ingrediencemi z dálného východu... (více)

90%

Siam Thai

asie, saláty, vegetarián...

Thajská restaurace Siam Thai vám v podání dvou thajských kuchařů připraví řadu exotických pokrmů z čerstvých a kvalitních surovin. Využijte tak zajištěný rozvoz jídel po Brně a nechte si na váš stůl dovézt výborné předkrmy, tradiční thajské polévky, speciality z mořských plodů nebo oblíbené wok... (více)

90%

Konoha

sushi, polévky, saláty...

Brněnská restaurace Konoha Sushi se zaměřením na japonskou gastronomii vám připraví kvalitní sushi v celé řadě rozmanitých chutí i variací. Z dostupné nabídky můžete objednávat k rozvozu po Brně sushi Maki, Sashimi, Nigiri, Uramaki, Burrito. Samozřejmostí jsou i celé sushi sety... (více)

89%

La Canttina

pizzy, burgery, kebab, saláty...

Bistro La Canttina nabízí k rozvozu po Brně celou řadu velmi chutných pizz se smetanovým nebo tomatovým základem o velikosti 33 a 50 cm. Kromě rozšířené nabídky pravé italské pizzy se můžete těšit na množství čerstvých ingrediencí (paprika, mozzarela, bazalka, kukuřice, rajče, cheddar, ementál, olivy... (více)

89%

Grand Prix Restaurant

burgery, pizzy, těstoviny, saláty...

Restaurace Grand Prix Burger přímo u brněnského výstaviště připravuje a také rozváží po Brně šťavnaté hovězí a kuřecí burgery s grilovanou slaninou, sázeným vejcem, čerstvým salátem nebo sýrem cheddar s barbecue omáčkou v chutné bulce, které se zároveň také podávají se smaženými hranolky... (více)

89%

Pho 7 Restaurant

asie, polévky, vegetarián...

Pho 7 Restaurant přímo v centru Brna připravuje a rozváží vietnamské i thajské speciality z masa, ale také zeleniny. Z nabídky této asijské restaurace můžete objednávat k rozvozu po Brně oblíbené předkrmy (jarní závitky...), velmi chutné polévky Pho Bo s hovězím masem, ale i zeleninou... (více)

88%

Taverna Athena

gyros, saláty, vegetarián...

Nechte se unést chutí řeckých specialit a objednejte si přímo z restaurace Taverna Athéna vynikající gyros z grilovaného vepřového či kuřecího masa s tzatziki, červenou cibulkou, rajčetem, ale i porcí hranolek v čerstvě upečené pita placce. Na výběr máte zároveň vegetariánské a veganské... (více)

88%

Oh! Pho

asie, polévky, sushi, saláty...

Pokud chcete v Brně ochutnat tradiční vietnamskou kuchyni, pak si můžete z baru Oh! Pho objednat přímo k rozvozu po Brně velkou řadu chutných asijských pokrmů. Z jídelního lístku restaurace můžete objednávat exotické předkrmy a vynikající vietnamské polévky Pho Bo s hovězím masem i nudlemi... (více)

88%

Restaurace Sabaidy

asie, polévky, ryby, saláty...

Rodinná restaurace Sabaidy s velkým výběrem laoských a thajských specialit vám nabízí tradiční pokrmy s výraznou lahodnou chutí i pikantností, které pro vás zde připravují profesionální kuchaři vyškolení přímo v Laosu a Thajsku. Z nabídky restaurace můžete objednávat k rozvozu po Brně... (více)

87%

Maníkova Pizza

pizzy, burgery, špecle, čína, saláty...

Maníkova Pizza v Brně má připraveny velmi chutné pizzy o průměru 32 cm a 45 cm s tomatovým nebo smetanovým základem. Kromě pizzy s celou řadou ingrediencí můžete také z nabídky jídel vybírat oblíbené špecle, těstoviny nebo tortilly, čínská jídla, burgery, ale zároveň i smažené pochoutky... (více)

87%

Pizza La Fantasia

pizzy...

Vychutnejte si přímo doma nebo až v zaměstnání oblíbenou pizzu z Pizzerie La Fantasia, kterou si můžete nechat dovézt zdarma po Brně. V nabídce restaurace najdete chutné italské pizzy o velikosti 32 cm s rajčatovým nebo smetanovým základem jako např. Mexicana, Pancetta, Formaggi, Americana... (více)

86%

Pizza Pappi

pizzy, těstoviny, řízky...

Pizzerie Pizza Pappi má přímo pro vás připraveny osvědčené pizzy s rajčatovým i smetanovým základem o průměru 33 cm a 55 cm, které navíc můžete nechat doplnit o celou řadu dalších ingrediencí. Z nabídky lze také objednat těstoviny (špagety, penne, gnocchi, farfalle) nebo oblíbené mexické... (více)

86%

Texas Burger

burgery, grill, řízky...

Pokud zatoužíte po opravdu chutném hamburgeru, můžete si nechat po Brně dovézt přímo z restaurace Texas Burger vynikající burgery z čerstvého hovězího nebo případně kuřecího masa, které jsou připraveny na grilu a doplněny o velmi bohatou oblohu (salát, rajče, nakládaná okurka, uzený sýr... (více)

86%

Omega Döner Kebab

kebab, pizzy, těstoviny, saláty...

Bistro Omega Döner Kebab vám nabízí k rozvozu po Brně a blízkém okolí chutné kebaby z hovězího nebo kuřecího masa s čerstvě nakrájenou zeleninou, ale také výbornou omáčkou, u kterých si můžete vybrat celou řadu oblíbených ingrediencí (eidam, ovčí sýr, ananas...). Samotný Döner kebab si můžete... (více)

86%

Restaurace The Error

burger, grill, saláty, vegetarián...

Brněnská restaurace a klub The Error připravuje a rozváží šťavnaté hovězí i kuřecí burgery s bohatou oblohou (čerstvý salát, rajče, okurka, červená cibule...) se sýrem a lahodným dipem v sezamové housce. Kromě burgeru si můžete vychutnat předkrmy, polévky, speciality z masa, steaky... (více)

86%

McDonalds

burgery, wrapy, saláty...

Brněnský řetězec s opravdu rychlým občerstvením McDonalds připravuje řadu chutných, ale i oblíbených burgerů z hovězího nebo kuřecího masa s bohatou oblohou (plátek rajčete, čerstvý ledový salát, nakládaná okurka, čerstvá cibule, kečup...) ve velmi chutné housce sypané sezamem... (více)

85%

Bistro Toscano

pizzy, těstoviny, sendviče...

Zádveří bistro Toscano s přímo italským šéfkuchařem pro vás připravuje opravdu vynikající pizzy (Americana, Vegetariana, Hawaiana, Demonio, Milano, Toscana, Šunková...) z kvalitního těsta o velikosti 32, ale také 40 cm s tomatovým nebo i smetanovým základem, které doplňuje řada oblíbených... (více)

85%

Klub cestovatelů

indie, asie, saláty, vegetarián...

V brněnské restauraci Klub cestovatelů se zaměřením na libanonskou a indickou kuchyni můžete velmi snadno ochutnat netradiční, ale také autentické pokrmy z různých částí světa. Využijte rozvoz jídel po Brně přímo až k vám domů, nebo do vašeho zaměstnání. Objednejte si zde indickou čočkovou polévku... (více)

83%

Pizza Records

pizzy, burgery...

Nechte si až domů nebo do zaměstnání dovézt z pizzerie Pizza Records některou z povedených pizz o běžné velikosti 32 cm s velmi příjemně křupavým těstem připraveným z pravé italské mouky a celé řady nejčerstvějších surovin jako je mozzarella, parmská šunka, bazalka a rukola, šunka... (více)

83%

Obelix Kebab

kebab, burgery, pizzy, vegetarián...

Využijte bezplatný rozvoz jídel po Brně a objednejte si přímo z provozovny Obelix některý z opravdu chutných kebabů z hovězího nebo i kuřecího masa, které doplňuje čerstvá zelenina s dresingem v domácím chlebu. Kromě pita placky si můžete kebab ochutnat v tortille, s rýží, nudlemi nebo hranolky... (více)

82%

Cosa Nostra

pizzy, burgery, saláty...

Pizza Cosa Nostra ze zámecké restaurace Moname pro vás v originální italské peci na dřevo připravuje vynikající pizzy o velikosti 32 cm se smetanovým nebo i tomatovým základem, které jsou pro vás vyrobeny z čerstvých, ale také kvalitních surovin. Kromě řady pizz (Margherita, Salami, Quattro Formaggi... (více)

81%

Pizza U Doktora

pizzy, burgery, maso...

Pizzerie Pizza U Doktora vám připraví chutnou pizzu o velikosti 33 nebo 60 cm s celou řadou zajímavých ingrediencí, které lze navíc kombinovat přesně podle vašich představ. A pokud jste se přejedli pizzy, tak jistě zároveň oceníte i nabídku pečených žeber s přílohou, smažených jídel (řízek, sýr, žampiony... (více)

81%

HD Pub Burger

burgery...

Bar HD Pub Burger vám přinese vůni a chuť pravé americké kuchyně až na váš stůl. Využijte rozvoz jídel po Brně nebo blízkém okolí a vychutnejte si ten pravý americký burger s hovězím masem od lokálního dodavatele, který v opravdu křehké bulce doplňuje nejen slanina, sýr cheddar, ale zároveň také... (více)

81%

Burger & Wings Izabel

burgery, maso, saláty...

Burger & Wings Izabel v Brně nabízí rozvoz jídla domů nebo do zaměstnání. V nabídce najdete šťavnaté burgery z hovězího, nebo i grilovaného kuřecího masa s bohatou oblohou (např. salát, rajče, okurka, cibule, slanina, dresing...) v chutné bulce. Zároveň máte na výběr i chutná kuřecí křídla... (více)

81%

Burgr jako kráva

burgery...

Brněnská provozovna Burgr jako kráva pro vás připravuje celou řadu oblíbených burgerů, ze kterých si můžete objednat např. Bacon burger z mletého hovězího masa, kde v sezamové bulce naleznete chutnou slaninu, ledový salát nebo rajče, nakládanou okurku, červenou cibulku a výtečný pepřový... (více)

80%

Max Pizza

pizzy, sendviče, tortilly...

Z restaurace Max Pizza umístěné na autobusovém nádraží ÚAN Zvonařka si můžete nechat dovézt po Brně vynikající pizzu se smetanovým nebo tomatovým základem o velikosti 30, 40 nebo 45 cm. V nabídce pizzerie objednávejte pizzy s křupavě propečeným korpusem a řadou čerstvých i chutných... (více)

80%

La Strada

pizzy, bagety, saláty...

V restauraci Pizza La Strada si můžete objednat italskou specialitu v podobě pizzy. V nabídce restaurace najdete velké množství výborně připravených pizz o průměru 33 cm včetně velikosti 55 cm, které doplňuje řada italských ingrediencí s pravou mozzarellou. Zároveň se také připravte na chutné... (více)

80%

Biggy Food

čína, asie, vegetarián...

Využijte dostupný rozvoz jídel po Brně a objednejte si z nabídky bistra Biggy Food některé z chutných exotických jídel asijské kuchyně, která nabízí vyváženou kombinaci ostrých, kyselých, sladkých, slaných, ale zároveň i hořkých chutí. Na jídelním lístku najdete předkrmy, tradiční asijské pokrmy, vietnamské... (více)

80%

Pohádková Pizzerie

pizzy, sendviče...

Pohádková Pizzerie pro vás připravuje výborné pizzy se smetanovým nebo také tomatovým základem s příjemně, ale i chutně opečeným okrajem (Vegetariana, Speciale, Quatro Formaggi, Diavola a Hungaria, Hawai, Speciale, Pollo...), kde najdete celou řadu oblíbených a vždy kvalitních ingrediencí... (více)

80%

U Kalvodů

pizzy, těstoviny, maso, saláty...

Pizzeria Pizza U Kalvodů rozváží po Brně výborně připravené pizzy s křupavou krustou o velikosti 32 cm s tomatovým i smetanovým základem (např. Rusticana, Siciliana, Pancetta, Toscana, Americana, Hawaii, Fastosita...), které jsou pokaždé ozdobeny celou řadou velmi chutných surovin. Na jídelním lístku... (více)

80%

SunRice

asie, polévky, sushi...

Vietnamskou kuchyně SunRice pro vás připravuje velmi autentické pokrmy z jihovýchodní Asie, ze kterých si můžete objednat k rozvozu po Brně exotické předkrmy (smažené jarní závitky...), oblíbené vietnamské polévky se silným kuřecím i hovězím vývarem a zeleninou, ale také nudlové pokrmy... (více)

80%

KFC

burgery, sendviče, saláty...

Z velmi oblíbeného brněnského fast food řetězce KFC můžete objednávat klasické pochoutky z kuřecího masa v unikátní směsi 11 bylin a koření s velmi bohatou oblohou (např. křupavá slanina, červená cibule, čerstvý zelený salát, sýr čedar...), které si vychutnáte v oblíbené křupavé tortille nebo chutné housce... (více)

80%

Mňam Mňam

kebab, vegetarián...

Nechte si dovézt až k vám domů, nebo až do vašeho zaměstnání z brněnského bistra s rychlým občerstvením Mňam Mňam Kebab váš oblíbený hovězí nebo kuřecí Döner kebab s čerstvě nakrájenou zeleninou, ale i velmi chutnou omáčkou v tureckém chlebu. Kromě oblíbeného kebabu v pita placce... (více)

72%

Kebab La Strada

kebab, sendviče, saláty, vegetarián...

Restaurace La Strada pro vás připravuje, ale i rozváží po Brně výborné kebaby s grilovaným kuřecím masem, zeleninovou oblohou (zelí, cibule, rajče, kozí roh...) a chutným dresingem v domácím chlebu. Döner kebab si můžete zároveň naplno vychutnat s tortillou nebo i smaženými hranolky. Z jídelního lístku... (více)


Rozvoz jídel ve městech


Aktuálně otevřené restaurace

Prohlédni si všechny aktuálně otevřené restaurace s rozvozem jídel po Brně


O webu Šmakomat

Web Smakomat.cz je gastronomický průvodce se seznamem restaurací, které zajišťují rozvoz jídel ve vybraných městech ČR. Objednej si jednoduše pizzu, burger, kebab, čínu, sushi i další pochoutky online a nech si dovézt jídlo přímo až domů.


Copyright 2015 - 2018 Smakomat.cz, Všechna práva vyhrazena

Hosting zajišťují Autolepky   Webdesign a SEO © 2015 MK

×

Nech si dnes dovézt nejlepší jídlo ve tvém městě přímo až domů nebo do zaměstnání a jednoduše zažeň hlad i chuť...
Rozvoz WOLT