Jen pár kliknutí a budeš mít na stole bezva mňamku

Rozvoz jídel Karlovy Vary

Oblíbené restaurace s rozvozem jídel po Karlových Varech a blízkém okolí

94%

New York Burger

burgery, sendviče, saláty...

Vychutnejte si dnes vynikající grilované speciality z oblíbeného bistra New York Burger. Využijte zajištěný rozvoz jídel po Karlových Varech a nechte si tak přímo domů dovézt šťavnatý hovězí burger s čerstvým salátem, rajčetem, okurkou i cibulí včetně chutné majonézy, hořčice a kečupu. Navíc můžete... (více)

91%

New York Chicken

burgery, grill, tortilly...

Nechte si snadno dovézt po Karlových Varech přímo domů nebo do zaměstnání vynikající grilované kuřecí pochoutky z bistra New York Chicken. Z dostupné nabídky této provozovny lze objednávat kuřecí burgery, mexické tacos placky s masem, ale i zeleninou, stripsy, grilovaná kuřecí křídla nebo tortilly... (více)

88%

Řízkárna U Zlatého Karase

smažené speciality, ryby, saláty...

Objednejte si k rozvozu po Karlových Varech řízek tak velký, že ho možná ani nesníte. Řízkárna U Zlatého Karase vám denně nabízí kuřecí, hovězí nebo také vepřový řízek v rozmanitých podobách a chutích, oblíbené bezmasé pokrmy nebo chutně připravené ryby, ale zároveň také míchané zeleninové saláty... (více)

84%

Pizzerie U Arény

pizzy, těstoviny, saláty...

Pizzerie U Arény, která sídlí v tréninkové hale KV Arena přímo v Karlových Varech vám nabízí klasické pizzy s propečeným těstem o průměru 30 nebo 40 cm, kde kromě tomatového základu najdete také celou řadu oblíbených a vždy čerstvých ingrediencí. Na jídelním lístku restaurace dále najdete italské těstoviny... (více)

83%

Čínská restaurace Peking

čína, asie, vegetarián, saláty...

Nechte si dovézt až domů nebo také do zaměstnání oblíbené speciality z asijské kuchyně. Čínská restaurace Peking v Karlových Varech nabízí klasické smažené nudle s restovanou zeleninou a kuřecím masem, vepřové kung-pao s rýží, hovězí maso po sečuánsku, kachní speciality a ryby. Vegetariánské pokrmy... (více)

80%

Pepe Lopez

mexiko, maso, saláty...

Mexická restaurace Pepe Lopez nabízí množství výborných pokrmů z mexické kuchyně, které jsou pro vás připraveny z převážně mexických surovin. Využijte tak zajištěný rozvoz jídel po celých Karlových Varech a nechte si až na váš stůl dovézt Burritos, Tacos, Quesadillas, Fajitas nebo další chutné pokrmy... (více)


Rozvoz jídel ve městech


Aktuálně otevřené restaurace

Prohlédni si všechny aktuálně otevřené restaurace s rozvozem jídel po Karlových Varech


O webu Šmakomat

Web Smakomat.cz je gastronomický průvodce se seznamem restaurací, které zajišťují rozvoz jídel ve vybraných městech ČR. Objednej si jednoduše pizzu, burger, kebab, čínu, sushi i další pochoutky online a nech si dovézt jídlo přímo až domů.


Copyright 2015 - 2018 Smakomat.cz, Všechna práva vyhrazena

Hosting zajišťují Autolepky   Webdesign a SEO © 2015 MK

×

Nech si dnes dovézt nejlepší jídlo ve tvém městě přímo až domů nebo do zaměstnání a jednoduše zažeň hlad i chuť...
Rozvoz WOLT