Jen pár kliknutí a budeš mít na stole bezva mňamku

Rozvoz jídel Třebíč

Oblíbené restaurace s rozvozem jídel po Třebíči a blízkém okolí

94%

Restaurace Lucullus

burgery, maso, ryby, těstoviny...

Třebíčská restaurace Lucullus vám nabízí celou řadu grilovaných jídel, oblíbených steaků, kuřecích hamburgerů v housce či chutných smažených řízků s vepřového, telecího nebo kuřecího masa. Z jídelního lístku této restaurace si můžete zároveň objednat přímo k rozvozu k vám domů i výtečně připravené ryby... (více)

92%

Čínská restaurace Bei Jing

čína, asie...

Objednejte si z čínské restaurace Bei Jing některé z velmi oblíbených jídel exotické asijské kuchyně. Nechte si tak po Třebíči dovézt přímo domů nebo i do kanceláře pikantní polévky nebo asijské předkrmy, smažené nudle či pečenou rýži s kuřecím masem a zeleninou, křehké kachní maso, chutné pokrmy s plody moře... (více)

90%

Phiasco Pub

burgery, maso, těstoviny, saláty...

Využijte rozvoz jídel po Třebíči a nechte si dovézt z oblíbené provozovny Phiasco Pub některou z nabízených specialit. Na jídelním lístku najdete šťavnaté burgery s grilovaným hovězím masem, ledovým salátem, rajčetem, cibulkou a dresingem v chutné domácí bulce, který se podává se smaženými hranolky... (více)

89%

Sushi Třebíč

sushi, asie...

Nechte si dnes dovézt po celém Třebíčí japonskou pochoutku sushi v celé řadě chutí, barev a variací. Na jídelním lístku s občerstvením se sushi najdete vynikající Maki, Nigiri, California roll s celou řadou oblíbených a vždy čerstvých surovin jako např. tuňák, losos, krab, okurka, ředkev, avokádo a další ingredience... (více)

86%

Pizzeria Harlekýn

pizzy, těstoviny, saláty...

Pizzeria Pizza Harlekýn poblíž Třebíčské nemocnice pro vás připravuje a rozváží křupavé pizzy připravené v klasické peci. Ochutnejte pizzu (Granturco, Carpaccio, Mexikana, Hawai, Diabolo...) s klasickým rajčatovým základem, které doplňuje i celá řada oblíbených, ale zároveň i vždy čerstvých ingrediencí... (více)

82%

Hladové Okno

burgery, smažené speciality, bagety...

Využijte dnes dostupnou nabídku přímo z Hladového Okna, kde si zároveň díky zajištěnému rozvozu po celém Třebíčí lze objednat až domů nebo i do kanceláře klasické hamburgery, tortilly, bagety, ale i kuřecí řízečky včetně zeleninové oblohy se smaženými hranolky. Ve vybraných dnech nabízíme i noční rozvoz... (více)


Rozvoz jídel ve městech


Aktuálně otevřené restaurace

Prohlédni si všechny aktuálně otevřené restaurace s rozvozem jídel po Třebíči


O webu Šmakomat

Web Smakomat.cz je gastronomický průvodce se seznamem restaurací, které zajišťují rozvoz jídel ve vybraných městech ČR. Objednej si jednoduše pizzu, burger, kebab, čínu, sushi i další pochoutky online a nech si dovézt jídlo přímo až domů.


Copyright 2015 - 2018 Smakomat.cz, Všechna práva vyhrazena

Hosting zajišťují Autolepky   Webdesign a SEO © 2015 MK

×

Nech si dnes dovézt nejlepší jídlo ve tvém městě přímo až domů nebo do zaměstnání a jednoduše zažeň hlad i chuť...
Rozvoz WOLT