Jen pár kliknutí a budeš mít na stole bezva mňamku

Rozvoz jídel Ústí nad Labem

Oblíbené restaurace s rozvozem jídel po Ústí nad Labem a blízkém okolí

96%

Taj Mahal

indie, maso, ryby, vegetarián, saláty...

Zkuste indickou restauraci Taj Mahal (Gateway of India) v Ústí nad Labem. Pochutnejte si na celé řadě orientálních specialit, ze kterých můžete ochutnat exotické předkrmy, tradiční polévky, ale také chutné kuřecí nebo jehněčí pokrmy připravené v klasické peci tandoori. Na jídelním lístku najdete i ryby... (více)

88%

Shikigami Sushi Bar

sushi, asie, vegetarián...

Japonská restaurace Shikigami Sushi v centru Ústí nad Labem připravuje celou řadu japonských pochoutek sushi. Z dostupné nabídky můžete hned vybírat oblíbené Sushi Maki, Futo Maki, Sashimi, Temari, Nigiri, California Maki s celou řadou oblíbených a čerstvých ingrediencí (losos, kreveta, tuňák, okurka... (více)

87%

Shanghai Restaurant

čína, asie, polévky, saláty...

Využijte rozvoz asijských specialit po Ústí nad Labem z oblíbené čínské restaurace Shanghai, kde vám nabízí chutné, ale i exotické pokrmy asijské kuchyně. Z dostupné nabídky můžete vybírat nejen jarní závitky v podobě předkrmů, ale i chutné a vydatné polévky, rozmanité pokrmy s kuřecím masem... (více)

86%

Tutti Pizza

pizzy, těstoviny, sendviče, saláty...

Pizzerie Tutti Pizza v pasáži JEPA z centra Ústí nad Labem vám nabízí velmi chutné pizzy s křupavým těstem o velikosti 33 či 45 cm s rajčatovým nebo smetanovým základem, kde také najdete celou řadu oblíbených a vždy čerstvých ingrediencí. Kromě nabídky pizz (Prosciutto, Quattro Formaggi, Pancetta, Margherita... (více)

85%

Savana ZOO Restaurant

pizzy, těstoviny, grill, saláty...

Objednejte chutnou pizzu z Restaurace Savana, kterou najdete přímo v ústecké zoologické zahradě. Italská pizza je pro vás připravena s rajčatovým nebo také smetanovým základem v klasické peci na dřevo s celou řadou oblíbených surovin. Z jídelního lístku můžete kromě pizzy objednávat k rozvozu... (více)

85%

Tikka Masala

indie, vegetarián, saláty...

Vyzkoušejte dnes autentickou indickou restauraci Tikka Masala v centru Ústí nad Labem, kde vám připraví a dovezou řadu exotických specialit indické kuchyně. Z rozmanité nabídky můžete objednávat zeleninové předkrmy, chutné polévky a především řadu vynikajících pokrmů z indické kuchyně... (více)

85%

KFC

burgery, sendviče, saláty...

Ústecký řetězec s rychlým občerstvením KFC vám nabízí řadu klasických burgerů nebo i sendvičů z kuřecího masa v unikátní směsi 11 bylin a koření včetně bohaté oblohy (křupavá slanina, sýr čedar, čerstvý zelený salát a červená cibule...) v chutné housce či oblíbené tortille. Z nabídky fast foodu... (více)

84%

Hospůdka U Pivína

pizzy, česká kuchyně, saláty...

Využijte rozvoz jídel po Ústí nad Labem a objednejte si z Hospůdky U Pivína některou z nabízených pizz o velikosti 32 cm nebo 45 cm s chutným tomatovým základem a velkým množstvím čerstvých ingrediencí (např. šunka, eidam, niva, anglická slanina, žampiony, kukuřice, cibule...). Kromě klasických pizz... (více)

84%

Bella Italia

kebab, pizzy, saláty...

Využijte rychlý rozvoz kebabu v Ústí nad Labem z bistra Bella Italia, kde připravují oblíbený Döner kebab z grilovaného hovězího i kuřecího masa s čerstvým salátem, zelím, balkánským sýrem, ale i dresingem podle vlastního výběru v oblíbeném tureckém chlebu nebo tortille (Dürum). Kromě kebabu... (více)

81%

Restaurace Pohoda

pizzy, těstoviny, maso, saláty...

Z Ústecké Restaurace Pohoda si můžete snadno objednat k rozvozu přímo domů výtečnou pizzu s běžným rajčatovým nebo i smetanovým základem, příjemně propečeným korpusem a celou řadou čerstvých, ale i oblíbených surovin (např. bazalka, mozzarela, žampiony, slanina, šunka, vejce, špenát... (více)

80%

Pizzerie Michelangelo

pizzy, těstoviny, maso, saláty...

Restaurace Michelangelo z obchodního centra Forum přímo pro vás připravuje vynikající pizzy upečené v peci na dřevo s propečeným korpusem o velikosti 32 cm a rajčatovou nebo také smetanovou omáčkou a bohatou řadou oblíbených ingrediencí. Využijte zajištěný rozvoz jídel po Ústí nad Labem... (více)

72%

McDonalds

burgery, wrapy, saláty...

Z oblíbeného fast foodu McDonalds z centra Ústí nad Labem si dnes můžete objednávat oblíbené burgery z hovězího nebo kuřecího masa s bohatou oblohou (např. ledový salát, cibule, rajče, okurka, slanina, sýr, omáčka...) v chutné žemli. Na jídelním lístku samozřejmě najdete i oblíbené hranolky, wrapy... (více)

71%

Sport Pub Irská

burgery, pizzy, maso, saláty...

Pokud zatoužíte po chutném burgeru, můžete si z irské restaurace Sport Pub Irská objednat některý z nabízených šťavnatých hamburgerů. V nabídce restaurace najdete k rozvozu po Ústí nad Labem nejen chutné hovězí burgery (Hamburger, Cheeseburger, Irský...) s bohatou oblohou a hranolky... (více)


Rozvoz jídel ve městech


Aktuálně otevřené restaurace

Prohlédni si všechny aktuálně otevřené restaurace s rozvozem jídel po Ústí nad Labem


O webu Šmakomat

Web Smakomat.cz je gastronomický průvodce se seznamem restaurací, které zajišťují rozvoz jídel ve vybraných městech ČR. Objednej si jednoduše pizzu, burger, kebab, čínu, sushi i další pochoutky online a nech si dovézt jídlo přímo až domů.


Copyright 2015 - 2018 Smakomat.cz, Všechna práva vyhrazena

Hosting zajišťují Autolepky   Webdesign a SEO © 2015 MK

×

Nech si dnes dovézt nejlepší jídlo ve tvém městě přímo až domů nebo do zaměstnání a jednoduše zažeň hlad i chuť...
Rozvoz WOLT