Jen pár kliknutí a budeš mít na stole bezva mňamku

Rozvoz jídel Přerov

Oblíbené restaurace s rozvozem jídel po Přerově a blízkém okolí

91%

Apetit Přerov

pizzy, burger, těstoviny, saláty...

Nechte si dnes po Přerově dovézt velmi chutnou pizzu z restaurace, ale i pizzerie Apetit Přerov, kde vám denně připraví křupavě propečenou pizzu s tomatovým i smetanovým základem a celou řadou čerstvých ingrediencí. Na jídelním lístku najdete také šťavnatý hovězí burger s bohatou oblohou v bulce... (více)

90%

Vista Restaurant

burgery, maso, wrapy, sendviče...

Přerovský restaurant & cocktail bar Vista pro vás připravuje vynikající hamburgery z grilovaného kuřecího, vepřového nebo hovězího masa se smaženou cibulkou, ledovým salátem, BBQ omáčkou v bulce. Z jídelního lístku můžete objednat také sendviče z domácího toustového chleba, chutné kuřecí wrapy... (více)

90%

Pizzerie Per Tutto

pizzy, burgery, saláty...

Pizzerie Per Tutto připravuje a rozváží pizzu po Přerově a jeho blízkém okolí. V nabídce restaurace pak najdete nejen velmi chutnou pizzu různých průměrů se smetanovým, tomatovým, česnekovým i hořčičným základem, ale také burgery s grilovaným hovězím masem v bulce s ledovým salátem, okurkou... (více)

85%

Pepinova Pizza

pizzy, čína, špecle...

Pizzerie Pepinova Pizza přímo v Přerově připravuje chutné pizzy o velikosti 32 a 45 cm s tomatovým nebo smetanovým základem (Šunková, Kuřecí, Moravská, Žampiónová, Olomoucká, Labužnická a Havajská...), které vždy obsahují řadu oblíbených, ale i čerstvých ingrediencí. V dostupné nabídce najdete... (více)

85%

Pohostinství U Rybníčka

pizzy, burgery, těstoviny, saláty...

Využijte rozvoz chutné pizzy do Přerova z Pohostinství U Rybníčka v Rokytnici. Na jídelním lístku pak najdete propečené pizzy (Carbonara, Americana, Picante, Funghi, Vegetariana, Tonno...) s celou řadou oblíbených ingrediencí. Objednat si můžete také hamburgery s grilovaným kuřecím či hovězím masem... (více)

83%

Pizza Records

pizzy, burgery...

Pizza Records vám po Přerově doveze na váš stůl některou z mnoha oblíbených pizz o běžném velikosti 32 cm s příjemně křupavým těstem připraveným z pravé italské mouky, ale i celé řady čerstvých surovin. Dostupnou nabídku jídel dále uzavírají šťavnaté burgery z grilovaného hovězího masa doplněné o... (více)

72%

Čína Jede

čína, asie...

Provozovna Čína Jede vám připravuje a rozváží čínské pokrmy po celém Přerově. Pokud si tedy dnes chcete vychutnat exotickou asijskou kuchyni, máte na výběr z řady čínských nudlí s kuřecím, nebo také vepřovým masem a zeleninou (např. cibule, česnek, žampiony, pórek, paprika, mrkev, chilli, hoisin... (více)


Rozvoz jídel ve městech


Aktuálně otevřené restaurace

Prohlédni si všechny aktuálně otevřené restaurace s rozvozem jídel po Přerově


O webu Šmakomat

Web Smakomat.cz je gastronomický průvodce se seznamem restaurací, které zajišťují rozvoz jídel ve vybraných městech ČR. Objednej si jednoduše pizzu, burger, kebab, čínu, sushi i další pochoutky online a nech si dovézt jídlo přímo až domů.


Copyright 2015 - 2018 Smakomat.cz, Všechna práva vyhrazena

Hosting zajišťují Autolepky   Webdesign a SEO © 2015 MK

×

Nech si dnes dovézt nejlepší jídlo ve tvém městě přímo až domů nebo do zaměstnání a jednoduše zažeň hlad i chuť...
Rozvoz WOLT