Jen pár kliknutí a budeš mít na stole bezva mňamku

Rozvoz jídel Hradec Králové

Oblíbené restaurace s rozvozem jídel po Hradci Králové a blízkém okolí

93%

Pizza Pizza

pizzy, burgery...

Nechte si připravit v pizzerii Pizza Pizza v centru Hradce Králové chutnou pizzu s propečeným korpusem o velikosti 32 cm nebo také 45 cm, které jsou vyrobeny na smetanovém či rajčatovém základu. Všechny dostupné pizzy (salami, šunka, žampiony, hawaii, bacon, blue chicken, veggie, piccante... (více)

93%

Burgr jako kráva

burgery, pizzy...

Z nabídky restaurace Pizza Pizza můžete objednat také chutný Burgr jako kráva připravený podle osvědčeného receptu. Nechte si tak po Hradci Králové dovézt přímo domů či do vašeho zaměstnání šťavnatý burger (BBQ, Cheese, Bacon, Samuraj, Tzatziki...) s plátkem mletého hovězího masa se sýrem... (více)

92%

The Royal Maharaja

indie, kebab, vegetarián, saláty...

Ochutnejte Indický Kebab z restaurace The Royal Maharaja, kde zároveň nabízí i řadu exotických pokrmů z chutné indické kuchyně. Z nabídky restaurace si můžete objednat k rozvozu po Hradci Králové sikhský kebab z marinovaného kuřecího nebo také jehněčího masa s koriandrem, bylinkami, omáčkou a koření... (více)

92%

Pizza Luigi

pizzy...

Restaurace Pizza Luigi pro vás v Hradci Králové a jeho blízkém okolí připravuje i rozváží velmi chutné pizzy v celé řadě oblíbených variant. Z dostupné nabídky pizzerie si můžete objednat pizzy (např. Mexicana, Vegetariana, Corny, Italiano, Pizza Luigi, Fungi, Tono, Fresh Hawai...) připravené se smetanovým... (více)

89%

Pizza Sprint

pizzy..

Pizzerie Pizza Sprint pro vás připravuje a rozváží chutné pizzy nejen po samotném Hradci Králové, ale zároveň až také do širokého okolí. Na jídelním lístku pizzerie najdete velmi chutné pizzy (Tvarůžková, Žampiónová, Šunková, Sýrová, Hawai, Vegetariánská, Hermelínová, Tuňáková) s propečeným korpusem... (více)

89%

Mechováčkova Pizza

pizzy, těstoviny, špecle, čína, saláty...

Pokud právě hledáte pizzu k rozvozu po Hradci Králové, můžete hned vyzkoušet Mechováčkovou Pizzu, kde pro vás bez prodlení připraví a dovezou výbornou pizzu s propečeným těstem o velikosti 32 nebo 45 cm s klasickým tomatovým nebo lahodným smetanovým základem a celou řadou oblíbených... (více)

88%

Choosy Fresh Choice

burgery, sendviče, bagety, saláty...

Restaurace Choosy Fresh Choice nabízí opravdu chutné burgery ze šťavnatého, ale i jemného 100% hovězího masa s bohatou oblohou v podobě opečené slaniny, nakládané okurky, ledového salátu, plátku rajčete, kečupu a domácí majonézy ve výborné máslové bulce. Kromě nabídky burgerů... (více)

87%

Čína Jede

čína, asie, špecle...

Provozovna Čína Jede v Hradci Králové vám připraví, ale i přiveze některou z asijských specialit z čínské kuchyně až domů nebo do zaměstnání. Ze stávající nabídky můžete objednat k rozvozu smažené nudle nebo pečenou rýži s kuřecím či vepřovým masem a zeleninou (čínské zelí, vajíčko, kukuřice... (více)

87%

Bistro Maxim

burgery, gyros, smažené speciality...

Bistro Maxim z Hradce Králové pro vás připravuje celou řadu opravdu chutných hamburgerů z grilovaného kuřecího či také krůtího masa s čerstvým ledovým salátem, vejcem, plátkem sýra a zálivkou (tatarka, kečup nebo hořčice) v chutné housce. Nabídku rozmanitých burgerů si navíc můžete vychutnat... (více)

86%

Popular Steak Bar & Sushi

sushi, asie, polévky, ryby, saláty...

Popular Steak Bar & Sushi v centru města Hradec Králové pro vás připravuje a rozváží širokou nabídku japonských sushi v celé řadě kombinací např. Maki, Uramaki, Nigiri, Futomaki, Sushimi z chutných, ale i čerstvých surovin (losos, tuňák, kreveta, makrela, úhoř, paprika, kaviár, dýně, okurka, ředkev... (více)

85%

Čínská restaurace Avion

čína, asie, sushi, saláty...

Čínská restaurace Avion se zaměřuje na speciality asijské kuchyně, které pečlivě připravuje podle původních a mnoha lety ověřených receptur. Využijte rozvoz jídel po Hradci Králové a nechte si domů nebo až do vašeho zaměstnání dovézt vynikající polévky, pokrmy čínské nebo thajské kuchyně, japonské sushi... (více)

84%

Santa Maria Ristorante

pizzy, těstoviny, maso, saláty...

Italská restaurace a pizzerie Santa Maria nabízí kvalitní italské pizzy s propečeným korpusem o velikosti 34 cm a 40 cm s velmi lahodným smetanovým nebo také tomatovým základem, kde najdete celou řadu čerstvých surovin. Kromě bohaté nabídky pizz (Prosciutto, Funghi, Greca, Pinocchio, Calabria, Panna... (více)

81%

Venezia

kebab, burgery, pizzy, saláty...

Nechte si v Hradci Králové dovézt přímo domů nebo také do zaměstnání chutný Kebab Venezia z provozovny, kterou najdete v obchodním centru Atrium. Z dostupné nabídky lze objednat kebab z chutného grilovaného kuřecího masa s čerstvým salátem a omáčkou přesně dle vlastního výběru v pita chlebu... (více)

81%

Pizzerie Sport Café

pizzy, těstoviny, maso, ryby, saláty...

Využijte den bez vaření a objednejte si z restaurace a pizzerie Sport Café chutnou pizzu s příjemně propečeným těstem o průměru 32 cm, kde kromě rajčatové nebo také smetanové omáčky najdete i celou řadu čerstvých a velmi oblíbených surovin. Z nabídky restaurace lze kromě pizzy objednávat k rozvozu... (více)

78%

KFC

burgery, sendviče, saláty...

Vychutnejte si oblíbený Burger KFC v pohodlí vašeho domova, kam si můžete nechat dovézt pochoutky z kuřecího masa připravené v jedinečné směsi 11 bylin a koření s bohatou oblohou (např. sýr, křupavá slanina, čerstvý zelený salát, červená cibule...) v chutné housce nebo křupavé tortille... (více)

71%

McDonalds

burgery, wrapy, saláty...

Nechte se rozmazlit chutným Burgerem McDonalds, který si v Hradci Králové můžete nechat dovézt přímo domů nebo až do zaměstnání. Provozovna s rychlým občerstvením vám nabízí nejen burgery, ale i sendviče z hovězího nebo kuřecího masa s bohatou oblohou (např. slanina, sýr, ledový salát, rajče, cibule... (více)


Rozvoz jídel ve městech


Aktuálně otevřené restaurace

Prohlédni si všechny aktuálně otevřené restaurace s rozvozem jídel po Hradci Králové


O webu Šmakomat

Web Smakomat.cz je gastronomický průvodce se seznamem restaurací, které zajišťují rozvoz jídel ve vybraných městech ČR. Objednej si jednoduše pizzu, burger, kebab, čínu, sushi i další pochoutky online a nech si dovézt jídlo přímo až domů.


Copyright 2015 - 2018 Smakomat.cz, Všechna práva vyhrazena

Hosting zajišťují Autolepky   Webdesign a SEO © 2015 MK

×

Nech si dnes dovézt nejlepší jídlo ve tvém městě přímo až domů nebo do zaměstnání a jednoduše zažeň hlad i chuť...
Rozvoz WOLT