Jen pár kliknutí a budeš mít na stole bezva mňamku

Rozvoz jídel Liberec

Oblíbené restaurace s rozvozem jídel po Liberci a blízkém okolí

95%

Sakuras

sushi, asie, polévky, saláty...

Restaurace Sakuras Sushi s její nabídkou chutných čínských, ale i japonských jídel vám po Liberci rozveze čerstvé sushi připravené tradičním způsobem z těch nejlepších ingrediencí. Z jídelního lístku tak můžete vybírat sushi Maki, Sashimi, Nigiri v mnoha kombinacích (chobotnice, krevety, losos, tuňák, krab, úhoř... (více)

94%

Pizzerie Cooltura

pizzy, burgery, těstoviny, saláty...

Pizzerie Cooltura Pizza po Liberci nabízí rozvoz pizzy se skvělou chutí o průměru 40 cm. Kromě řady rozmanitých přísad do samotné pizzy najdete v nabídce také několik velmi chutných druhů těstovin (špagety, gnocchi...), ale také čerstvých zeleninových salátů s dresingem z medu a hořčice. Zákazníci z Liberce... (více)

94%

Coyote Bistro & Bar

burgery, maso, vegetarián...

Coyote Bistro & Bar pro vás připravuje americké burgery z velmi šťavnatého hovězího masa, které se podávají v chutné sezamové housce s plátkem sýra, slaniny, salátem, cibulkou a dipem dle vašeho výběru. Využijte rozvoz jídel po Liberci a objednejte si domů nebo do práce americké burgery... (více)

93%

Pizza Chefie

pizzy, těstoviny, čína, saláty...

Pizza Chefie patří mezi oblíbené pizzerie s rozvozem chutné pizzy po Liberci. V nabídce samotné pizzerie pak najdete vybrané druhy pizz o průměru 30, 35, 40 a 50 cm s chutným smetanovým, vegetariánským, ale i pálivým základem. Kromě toho si můžete navíc objednat i řadu těstovin (gnochi, penne)... (více)

92%

Chicago Bar & Grill

burgery, mexiko, maso...

Chicago Bar & Grill se zaměřením na americkou a mexickou kuchyni pro vás připravuje vynikající hovězí burgery s možností rozvozu po Liberci. Nechte si dovézt domů šťavnatý hovězí burger s americkým taveným sýrem a ledovým salátem, rajčetem, cibulí i majonézou v chutné bulce včetně hranolek... (více)

92%

Street Pho

asie, polévky, bagety, saláty...

Oblíbené vietnamské bistro Street Pho s autentickou chutí řady asijských pokrmů pro vás připravuje vynikající polévky Pho Bo s hovězím vývarem, zeleninou nebo plochými rýžovými nudlemi. Vychutnat si můžete také polévku Pho Ga s kuřecím masem či exotické předkrmy v podobě smažených letních závitků... (více)

91%

La Fonduta

pizzy, mexiko, těstoviny, saláty...

Tex-Mex Restaurant La Fonduta Liberec má pro vás připraveny speciality z italské a mexické kuchyně, které si můžete nechat snadno dovézt domů nebo až do vašeho zaměstnání. V pohodlí domova si můžete vychutnat některou ze skvěle připravených pizz s rajčatovým základem o velikosti 33 cm... (více)

90%

Čerti na Ještědu

pizzy, česká kuchyně...

Liberecká restaurace a pizzerie Čerti na Ještědu vám nabízí k rozvozu množství chutných pizz s křupavým, ale i tenkým těstem upečeným na dřevu. Ochutnejte některou z vynikajících pizz (Prosciutto, Salame, Bismark, Divavola, Panchetta, Quattro Formaggi, Vegetariana a další) s běžnou velikostí 33 cm... (více)

90%

Asian Bistro Spezial

asie, polévky, vegetarián...

Provozovna Asian Bistro Spezial s úzkým zaměřením na thajskou, vietnamskou, japonskou, singapurskou, ale i čínskou kuchyni vám připraví množství asijských specialit. Využijte zajištěný rozvoz jídel po Liberci a nechte si dovézt na váš stůl oblíbené předkrmy v podobě smažených závitků, pekingské polévky... (více)

89%

Restaurace Maškovka

pizzy, maso, těstoviny, saláty...

Restaurace a pizzerie Pizza Maškovka patří mezi často vyhledávané restaurace v Liberci. Najdete zde řadu chutných pizz s lahodnými ingrediencemi o průměru 40 cm, které můžete ochutnat přímo v samotném podniku. Z jídelního lísku si můžete zároveň objednat k rozvozu také těstoviny, saláty... (více)

89%

IBO Kebab

kebab, tortilly...

Rychlé občerstvení IBO Kebab připravuje velmi chutné kebaby z grilovaného masa s čerstvě nakrájenou zeleninou (červené a bílé zelí, rajčata, cibule nebo okurky...) a zálivkou dle vlastního výběru, který si vychutnáte s tureckým chlebem, ale také s velmi chutnou tortillou (Dürum). Döner kebab lze objednat... (více)

89%

Wok Original

asie, čína, polévky, saláty...

Asijské bistro Wok Original s důrazem na vietnamskou a čínskou kuchyni vám po Liberci a okolí doveze řadu exotických pochoutek až přímo z Dálného východu. Vychutnejte si doma nebo v zaměstnání vynikající východní kuchyni připravenou profesionálními kuchaři, kde pak najdete chutné vietnamské polévky... (více)

88%

Sport Café Pizzeria

pizzy, těstoviny...

Využijte rozvoz pizzy po Liberci a nechte si dovézt až domů z pizzerie Pizza Sport některou z chutných pizz, které jsou pro vás připraveny přímo v italské peci. Pizzy o velikosti 33 cm s tomatovým nebo i smetanovým základem (Diavola, Tonno, Panchetta, Vegetariana, Bismark, Hawai, Quattro Formaggi... (více)

87%

Pizza Milenium

pizzy, těstoviny, maso, saláty...

Liberecká pizzerie Pizza Milenium vám v klasické peci připraví opravdu výbornou pizzu s tenkým a křupavým těstem o běžném průměru 32 cm, které kromě tomatového nebo smetanového základu obsahují řadu chutných surovin. Kromě nabídky pizz (Genovese, Salami, Hawai, Bella Italia, Tarantina... (více)

86%

Zuzu Kebab

kebab, pizzy, sendviče, saláty...

Využijte rozvoz jídel z libereckého bistra Zuzu Kebab a nechte si dovézt vynikající Döner kebab z hovězího, vepřového a kuřecího masa s nakrájenou zeleninou a chutnou zálivkou, který se pak podává v tureckém chlebu, tortille (Dürum) nebo se smaženými hranolky. V nabídce také najdete falafel, sendviče... (více)

85%

Buffalo u Námořníka

burgery, maso, řízky...

Z restaurace Buffalo u Námořníka si můžete nechat dovézt po celém Liberci vynikající burgery z chutného kuřecího nebo šťavnatého hovězího masa, které v chutné bulce navíc doplňuje celá řada oblíbených ingrediencí (salát, slanina, sýr, čerstvá grilovaná cibule, rajče...). Burgery se podávají... (více)

85%

McDonalds

burgery, wrapy, saláty...

Využijte rychlý rozvoz jídel po Liberci a objednejte si z Fast foodu McDonalds některý z vašich oblíbených burgerů. Z nabídky tohoto řetězce s velmi rychlým občerstvením můžete snadno objednat hamburger z hovězího nebo i kuřecího masa s klasickou zeleninovou oblohou v chutné sezamové bulce... (více)

85%

Čína Jede

čína, asie, špecle...

Nechte si dovézt z liberecké provozovny Čína Jede některou z asijských specialit až přímo domů nebo do zaměstnání. Na jídelním lístku restaurace najdete řadu čínských pokrmů, ze kterých si můžete objednat smažené nudle s kuřecím nebo vepřovým masem a zeleninou (kukuřice, čínské zelí, žampiony, cibule... (více)

84%

Saiko Cuisine

sushi, asie, polévky, saláty...

Thajská a zároveň i japonská restaurace Saiko Cuisine připravuje asijské speciality připravované rodilými kuchaři. Z bohaté nabídky jídel můžete vybírat oblíbené sushi Hosomaki, Sashimi, Nigiri, které jsou připraveny z chutných a čerstvých ingrediencí (např. tuňák, losos, kreveta, chobotnice, mušle, ředkev... (více)

84%

Dr. Burger

burgery...

Hamburgerová restaurace Dr. Burger pro vás připravuje a rozváží vynikající hovězí burgery po Liberci. Nechte si tak dovézt šťavnatý burger z čerstvého, ale i 100% hovězího masa, který v křupavé housce také doplňuje velké množství oblíbených surovin (slanina, sýr cheddar, křupavé zelí, plátek rajčete, cibule... (více)

83%

Ristorante La Piazza

pizzy, těstoviny, maso, saláty...

V liberecké restauraci a pizzerii La Piazza si vychutnáte italské speciality v pohodlí vašeho domova. Využijte rozvoz jídel a objednejte si opravdu výborné pizzy s velmi křupavým korpusem o tomatovém základu s celou řadou chutných a také čerstvých surovin. Z dostupné nabídky můžete kromě pizzy... (více)

82%

Parťákova Pizza

pizzy, čína, špecle...

Provozovna Parťákova Pizza v Liberci patří do velmi oblíbeného řetězce online pizzerií, které najdete v celé řadě větších měst po České republice. V online pizzerii Parťákova Pizza najdete řadu chutných pizz o průměru 32 cm a 45 cm, které doplňuje také nabídka hlavních jídel jako např. čína, špecle... (více)

82%

Bistro Omam

burgery, těstoviny, vegetarián...

Liberecké bistro Omam Food umístěné v centru města se zaměřením na světovou kuchyni vám připraví i čerstvý hovězí burger na bylinkách (tymián, rozmarýn, česnek, petržel...) se zeleninou, ale také bylinkovým dipem v chutné burgerové housce. Kromě burgerů z hovězího masa si můžete vychutnat... (více)

81%

Fresh Pizza

pizzy...

V areálu libereckého tenisové klubu LTK najdete pizzerii Fresh Pizza, která rozváží po Liberci výborné pizzy o velikosti 32 cm s křupavým korpusem, ale i chutnou tomatovou omáčkou včetně celé řady oblíbených, ale i čerstvých ingrediencí (oregano, rajčata, balkánský sýr, česnek, kukuřice, cibule, šunka... (více)

81%

Restaurace Alibaba

kebab, pizzy, těstoviny, saláty...

Nechte si dovézt přímo domů nebo do zaměstnání z libereckého bistra Alibaba oblíbený kebab z grilovaného masa s čerstvou zeleninou, ale také dresingem (bylinkový, pikantní nebo česnekový) v chutném tureckém chlebu. Döner kebab si můžete zároveň objednat i ve variantě s tortillou (Dürum)... (více)

81%

Pizza Reno

pizzy...

Využijte dnes rozvoz pizzy po Liberci a objednejte si z Vratislavic nad Nisou chutnou Pizzu Reno. Reno bar a pizzerie pro vás připravuje tenké a křupavé pizzy o velikosti 32 cm s tomatovým základem a množstvím velmi oblíbených surovin (mozzarella, čerstvá rajčata, brokolice, kukuřice, oregáno, špenát... (více)

80%

Pizzeria Franko

pizzy, těstoviny, ryby, saláty...

Italská restaurace a pizzerie Pizza Franko nabízí chutné a křupavé pizzy o velikosti 25 nebo 30 cm s rajčatovou omáčkou (Cipollo, Prosciutto, Calzone, Capricciosa, Mexicana, Vegetariana, Tonno, Vernere, Napoli...) a množstvím kvalitních a vždy čerstvých surovin. Kromě nabídky celé řady výborných pizz... (více)

80%

KFC

burgery, sendviče, saláty...

Pokud jste si oblíbili kuřecí speciality z KFC, využijte zajištěný rozvoz oblíbených pochoutek z tohoto řetězce s rychlým občerstvením po Liberci. Vychutnejte si doma nebo v práci kuřecí burgery, ale i sendviče s čerstvou zeleninou, které vás zaujmou díky velmi unikátní receptuře se směsí 11 bylin a koření... (více)

80%

Pizza Excool

pizzy...

Nechte si dovézt výbornou italskou pizzu z pizzerie Pizza Excool, kterou znáte z Obchodního Centra Nisa Liberec. Pizzy (Quatro Formaggi, Capricciosa, Quatro Stagione, Prosciutto Crudo, Positano, Prosciutto, Salerno...) jsou připravovány podle tradiční italské receptury. Křupavý korpus s rajčatovým základem... (více)

78%

Double AA Bar

pizzy...

Bar Double AA v centru města Liberec připravuje řadu chutných pizz s příjemně vypečenými okraji, které jsou vyrobeny na tomatovém základě s množstvím oblíbených surovin (parmazán, česnek, čerstvé feferonky, niva, cibule, eidam, sýr, šunka...). Z jídelního lístku si můžete objednat přímo domů... (více)

78%

Mlsnej Kocour

burgery, maso, vegetarián...

Restaurace Mlsnej Kocour zaměřená na českou kuchyni vám připraví i klasický kuřecí burger v sezamové bulce, ve které zároveň najdete čerstvý a křupavý salát, cibuli, sýr nebo chutný dresink. Kromě studentského burgeru s 80g plátkem kuřecího masa si můžete objednat také oblíbený smažák v housce... (více)

73%

Casablanca

kebab, burgery, pizzy, saláty...

Liberecké občerstvení Casablanca známé přímo z obchodního centra Gusto nabízí velmi chutný Döner kebab s grilovaným masem, porcí čerstvé zeleniny, sýrem a dresingem v chutném tureckém chlebu. Kebab si můžete zároveň objednat s tortillou (Dürum), ale zároveň v boxu se smaženými hranolky... (více)


Rozvoz jídel ve městech


Aktuálně otevřené restaurace

Prohlédni si všechny aktuálně otevřené restaurace s rozvozem jídel po Liberci


O webu Šmakomat

Web Smakomat.cz je gastronomický průvodce se seznamem restaurací, které zajišťují rozvoz jídel ve vybraných městech ČR. Objednej si jednoduše pizzu, burger, kebab, čínu, sushi i další pochoutky online a nech si dovézt jídlo přímo až domů.


Copyright 2015 - 2018 Smakomat.cz, Všechna práva vyhrazena

Hosting zajišťují Autolepky   Webdesign a SEO © 2015 MK

×

Nech si dnes dovézt nejlepší jídlo ve tvém městě přímo až domů nebo do zaměstnání a jednoduše zažeň hlad i chuť...
Rozvoz WOLT