Jen pár kliknutí a budeš mít na stole bezva mňamku

Rozvoz jídel Praha

Oblíbené restaurace s rozvozem jídel po Praze a blízkém okolí

93%

Fiasko Burger

burgery, řízky, saláty...

Restaurace Fiasko Burger vám připraví celou řadu amerických burgerů z velmi šťavnatého hovězího masa v housce s plátkem rajčete, okurkou, cibule, ale i čerstvým ledovým salátem. Na jídelním lístku restaurace najdete i chutný kuřecí burger nebo také speciální vega burger s kuskusem a porcí... (více)

93%

Nominanza

pizzy, těstoviny, maso, saláty...

Pizzerie Nominanza s rozvozem jídel pro Praze 2 a 3 vám nabízí chutné pizzy s rajčatovým nebo smetanovým základem s běžnou velikostí 32 cm doplněné o celou řadu čerstvých a kvalitních surovin. Vychutnat si můžete pizzy Vegetariana, Capriciosa, Hawaii, Quattro Formaggi, Maestro... (více)

93%

Sushi Time

sushi, asie, saláty...

Díky restauraci Sushi Time si dokážete vychutnat čerstvé, ale i chutné sushi v pohodlí svého domova. Nechte si po Praze jednoduše dovézt vynikající sushi Maki, Nigiri, Futomaki, Sashimi s řadou oblíbených ingrediencí (losos, kreveta, tuňák, krab, okurka, avokádo, chřest...). Restaurace dále nabízí... (více)

93%

Mad Runner

burgery...

Nechte se zasytit specialitami z rychlého občerstvení Mad Runner Burger Praha, kde vám nabízí špičkové burgery ze šťavnatého hovězího masa (150 gramů) s křupavým salátem, čerstvými rajčaty, okurkou, domácí tatarskou omáčkou, ale také švestkovým dresingem v opravdu chutné opražené bulce... (více)

92%

Yam Yam

čína, asie, sushi, saláty...

China Bistro Yam Yam Vyšehrad pro vás připravuje a rozváží po Praze speciality z asijské kuchyně. Objednejte si domů nebo do zaměstnání oblíbenou polévku Pho Bo s rýžovými nudlemi, ale také i hovězím masem, smažené thajské nudle s kuřecím masem a zeleninou, pečenou rýži s grilovaným... (více)

92%

Gangster Burger

burgery, tortilly...

Z restaurace Gangster Burger si můžete snadno objednat mimořádně rozměrný hovězí burger (z plemene Aberdeen Angus), který běžně může navíc zdobit opečená slanina, smažená cibulka, rajče , okurka i křupavý salát. Šťavnatý burger doplňuje chutná sezamová bulka a porce hranolek s americkým... (více)

92%

Edamame

sushi, asie, wok, ryby...

Asijská restaurace Edamame s nabídkou japonské a thajské kuchyně připravuje a rozváží po Praze řadu velmi chutných specialit asijské kuchyně, kterou podle tradiční receptury připravují přímo od thajských specialistů odborně vyškolení kuchaři. Vychutnejte si v pohodlí svého domova nabídku sushi... (více)

92%

Curry House

indie, vegetarián...

Rodinná restaurace Curry House pro vás připravuje tradiční indické pokrmy podle původních receptur používaných v Indii a Bangladéši. Využijte rozvoz po Praze a ochutnejte rozmanitou indickou kuchyni s řadou exotických jídel, kde převažují hojně kořeněné pokrmy připravené na mírném ohni... (více)

92%

Sushi Guru

sushi, asie, saláty...

Restaurace Sushi Guru se zaměřením na asijskou kuchyni vám připraví chutnou japonskou specialitu sushi v řadě variací. Na jídelním lístku najdete oblíbené Nigiri, Hoso Maki, Ura Maki, Sashimi v řadě chutí, ale i variací, které jsou tvořený podle zaručené receptury s celou řadou čerstvých surovin... (více)

92%

China 4 You

čína, pizzy, těstoviny...

Restaurace China 4 you vám nabízí díky profesionálním kuchařům řadu asijských specialit z originálních čínských surovin. Ochutnejte velmi chutné polévky, čínu z kuřecího, ale i vepřového masa, míchané saláty, vegetariánskou kuchyni, thajské speciality. Restaurace nabízí i evropskou kuchyni, ze které... (více)

91%

Pizza 4 You

pizzy, těstoviny, čína...

Italské speciality v podobě oblíbené pizzy můžete objednávat z restaurace Pizza 4 you, která rozváží zdarma jídlo po vybraných částech Prahy. Na jídelním lístku najdete velké množství chutných pizz o velikosti 33 cm, které jsou běžně připraveny na tomatovém nebo také smetanovém základě... (více)

91%

Restaurant Na Květnici

burgery, těstoviny, grill...

Restaurace Na Květnici nabízí kromě nabídky řady chutných jídel z tradiční domácí kuchyně také řadu povedených burgerů. Šťavnaté burgery z hovězího masa pak doplňuje v bulce také bohatá obloha (např. anglická slanina, sýr cheddar, čerstvá zelenina, dresink a jiné) společně s hranolky... (více)

91%

Pizzeria Enrico

pizzy, burgery, těstoviny...

Objednejte si z pražské pizzerie Pizza Enrico některou z opravdu chutných pizz o běžném průměru 33 cm nebo také s obrovskou velikostí 45 cm. Tenké, ale i křupavé těsto se smetanovým nebo tomatovým základem (Italia, Picantino, Vegetariana, Enrico, Bismarck, Qlittro Stagioni... (více)

91%

Burger Evropská

burgery, maso, saláty...

Restaurace Burger Evropská připravuje a rozváží výborné burgery po Praze, ale i širokém okolí. Objednejte si až domů nebo přímo do zaměstnání některý ze šťavnatých burgerů z hovězího nebo kuřecího masa, které vždy pochází přímo od českého chovu. V chutné máslové bulce najdete... (více)

91%

Wasabi Sushi

sushi, asie, saláty...

Restaurace Wasabi Sushi připravuje z čerstvých, ale i kvalitních surovin chutné sushi s celou řadou ingrediencí (např. okurka, avokádo, losos, kreveta nebo tuňák...). Na výběr máte oblíbené sushi Maki, Nigiri nebo Temaki včetně celých sushi setů. Z jídelního lístku restaurace lze vybrat i chutné předkrmy... (více)

91%

Pizza Benediktus

pizzy...

Pokud jste právě dostali chuť na pizzu, můžete si nechat dovézt z pizzerie Pizza Benediktus některou z připravovaných pizz o velikosti 32 cm nebo 40 cm. Z nabídky jídelního lístku můžete po Praze v blízkém okolí Žižkova objednat domů nebo do zaměstnání pizzu Margherita, Corny, Vegetariana... (více)

91%

Café Buddha

asie, sushi, vegetarián...

V restauraci Café Buddha si můžete vždy vychutnat výborné speciality z asijské kuchyně. Na jídelním lístku najdete také thajská jídla, ale i množství japonských specialit. Kromě chutných polévek máte na výběr nudle Wok v řadě kombinací (např. kuřecí i hovězí maso, krevety...), předkrmy... (více)

91%

Pizza Presto 63

pizzy, mexiko, gyros...

Pizzerie Pizza Presto 63 vám běžně do vybraných částí Prahy přiveze opravdu chutnou pizzu se smetanovým nebo rajčatovým základem o průměru 35 nebo 45 cm, kterou doplňuje celá řada oblíbených surovin. V nabídce najdete pizzu Margherita, Funghi, Šunkovou, Hawaii, Diavola... (více)

91%

PizzBurg

pizzy, burgery, saláty...

Pizzerie PizzBurg umožňuje noční rozvoz pizzy přímo po vybraných částech Prahy (Vršovice a přilehlé okolí). Ochutnejte některou z pizz s tomatovým základem o průměru 33 nebo 45 cm s celou řadou kvalitních italských surovin a ingrediencí. Kromě oblíbených pizz jako Margherita, Prosciutto, Carbonara... (více)

91%

NEB.O

čína, asie, sushi, saláty...

Z restaurace NEB.O se zaměřením na thajskou a vietnamskou kuchyni můžete velmi snadno objednávat celou řadu jídel z exotické Asie. Využijte rozvoz po Praze a vychutnejte si doma nebo v zaměstnání chutné hovězí polévky Pho Bo s rýžovými nudlemi, ale také jemně připravené kuřecí maso... (více)

90%

Pizza Dio

pizzy...

Pizza Dio připravuje a rozváží po Praze 4 a blízkém okolí chutné pizzy s tenkým a křupavým plátem těsta se smetanovým nebo rajčatovým základem. Pochutnat si tak můžete na klasické pizze o velikosti 33 a 40 cm. Všechny pizzy (Prosciutto Crudo, Panchetta, Slaninova, Mexicana, Quatro formaggi... (více)

90%

Pizza Jadran

pizzy...

Pizzerie Pizza Jadran pro vás připravuje pizzy s tomatovým nebo smetanovým základem o průměru 30, 35 a 45 cm. Z nabídky pizzerie s rozvozem zdarma po Praze 10, ale i blízkém okolí si můžete vybrat celou řadu velmi povedených pizz inspirovaných především z oblíbeného Chorvatska... (více)

90%

Modrý Zub

asie, indie, ryby, saláty...

V restauraci Modrý Zub se specializací na thajskou kuchyni vaří rodilí kuchaři podle tradičních receptů. Připravují pro vás exotická jídla, které nabízejí všechny myslitelné chutě i příchutě (sladké, slané, pálivé a kyselé). Na jídelním lístku máte množství variací nudlí, kuřecích specialit, smažených jídel... (více)

90%

Kebab House

kebab, pizzy, saláty...

Bistro Kebab House připravuje a nabízí k rozvozu po Praze velmi chutné kebaby z telecího nebo i kuřecího masa. Kromě bohatého množství čerstvě nakrájené zeleniny si také můžete Döner kebab objednat v klasickém pita chlebu, tortille (Dürum) nebo s oblíbenými hranolky. Na jídelním lístku najdete... (více)

90%

Curry Palace

indie, asie, grill, vegetarián...

Indická a bangladéšská restaurace Curry Palace s důrazem na rodinnou tradici připravuje a rozváží po Praze vybrané speciality asijské kuchyně. Ochutnejte výrazně exotické pokrmy připravené z čerstvých surovin a také velmi kvalitního koření podle tradičních receptů indické a bangladéšské kuchyně... (více)

90%

Maki Maki

sushi, asie, polévky...

Pokud patříte mezi milovníky japonské pochoutky Sushi, pak můžete po Praze využít rozvoz této oblíbené speciality z provozovny Maki Maki přímo až k vám domů nebo až do vašeho zaměstnání. Kromě jednotlivých druhů sushi (Maki, Nigiri, Sushi Rolls...) můžete z nabídky objednávat i sushi sety... (více)

90%

Sushi Delivery

sushi, asie, saláty...

Sushi Sushi bar & delivery připravuje a nabízí k rozvozu po Praze i blízkém okolí japonskou pochoutku sushi v několika velmi oblíbených variacích s celou řadou čerstvých ingrediencí (zelenina, mořské plody bez tepelné úpravy...). Z jídelního lístku si můžete snadno objednat sushi Maki, Nigiri, Sashimi, Futomaki... (více)

90%

Sushi Express

sushi, asie, polévky...

Za pomoci bistra Sushi Express a jeho rozvozu po Praze si můžete přímo doma vychutnat japonskou specialitu sushi, kterou vám profesionální kuchaři připraví tradičním a také mnoha lety ověřeným způsobem. Ochutnejte výjimečné sushi Maki, Nigiri, Sashimi s řadou čerstvých ingrediencí... (více)

89%

Pizza West

pizzy, mexiko, saláty...

Restaurace Pizza West patří mezi první speciální pizzerie v Praze. Nabízí opravdu chutné pizzy připravené podle speciální receptury na přípravu těsta o průměru 26 cm nebo 30 cm s mnoha kvalitními ingrediencemi. Jídelní lístek dále nabízí hlavní jídla z kuřecího i vepřového masa, těstoviny... (více)

89%

BlackBerry Café

burgery, wrapy, grill...

Restaurace Blackberry Burger pro vás připravuje středně propečené burgery ze šťavnatého hovězího masa s bohatou oblohou (salát, čedar, slanina, okurka, rajče...) v chutné bulce. Z další nabídky můžete vybírat mezi řadou smažených i grilovaných jídel, kuřecími a vepřovými steaky nebo wrapy... (více)

89%

Pizza Motol

pizzy, ciabatty, saláty...

Pizzerie Pizza Motol s rozvozem po Praze (dříve působící na adrese Plzeňská 130, Praha 5 - Motol) vám připraví klasickou italskou pizzu o velikosti 32 a 40 cm z výhradně italských surovin podle tradiční receptury. Můžete si přímo v pohodlí domova vychutnat výborně připravenou pizzu Prosciutto, Hawai... (více)

89%

Zumo Sushi

sushi, čína, asie, saláty...

Restaurace Zumo s rozvozem jídla po Praze vám může nabídnout velmi kvalitní sushi s řadou chutných náplní (okurka, ředkev, avokádo, tofu, máslová ryba, losos, tuňák...). Na výběr máte i sushi mnoha oblíbených druhů jako Futomaki, Maki, Nigiri, California nebo Sashimi. V nabídce najdete... (více)

89%

Sushi Nertida

sushi, asie, polévky, saláty...

Využijte rozvoz čerstvého sushi přímo z restaurace Sushi Nertida a ochutnejte tak japonskou specialitu hned v několika exotických variacích. V nabídce najdete sushi Maki, Nigiri, Sashimi a Temaki s celou řadou čerstvých surovin (losos, máslová ryba, tuňák, úhoř, chobotnice, kreveta, krab, okurka... (více)

89%

Umami

sushi, asie, saláty...

Japonská restaurace Umami Sushi vám nabízí zdravé a lehké speciality z asijské kuchyně. Z dostupné nabídky si můžete objednat oblíbené japonské sushi Maki, Nigiri, Sashimi, Temaki... s množstvím čerstvých surovin (losos, úhoř, tuňák, máslová ryba, kreveta, krab, chobotnice, makrela, kaviár... (více)

88%

Canttina

pizzy, těstoviny, saláty...

Nechte si po Praze dovézt z pizzerie Canttina některou z velmi chutných pizz o velikosti 32 nebo 50 cm (Jumbo pizza XXL), které jsou přímo připraveny na smetanovém nebo tomatovém základě s celou řadou čerstvých surovin jako např. mozzarella, niva, čerstvá bazalka, pórek, cibule, vejce, žampiony... (více)

88%

Pizzeria Grosseto

pizzy, těstoviny, saláty...

Pražská pizzerie Grosseto vám připravuje výborné pizzy s tenkým a velmi dobře propečeným těstem přímo s tomatovým základem, které jsou doplněny o řadu čerstvých, ale také oblíbených surovin (bazalka, šunka, žampióny, mozzarella, chilli, cibule nebo vejce). Z pravé italské pece lze... (více)

88%

Bangkok Restaurant

asie, vegetarián, saláty...

Thajská restaurace s rozvozem asijských specialit po Praze umožňuje vychutnat řadu chutných jídel z thajské kuchyně v pohodlí vašeho domova. Ochutnejte tak rozmanité, ale přitom harmonicky velmi vyvážené chutě (pálivé, sladké, kyselé, slané nebo i hořké), které jsou výrazně odlišené od běžné západní... (více)

88%

Pizza Fresh

pizzy, těstoviny, saláty...

Pizzerie Pizza Fresh připravuje a rozváží po Praze velmi chutné pizzy s křehkým a nadýchaným korpusem o průměru 35 cm. V nabídce pizzerie najdete i řadu rozmanitých druhů pizz (Capricciosa, Quattro Formaggi, Hawai, Bacon, Spinaci di Pollo...) se smetanovým nebo zároveň tomatovým základem... (více)

88%

Kebab Atlas Montes

kebab, těstoviny, saláty...

Bistro Kebab Atlas Montes se zaměřením na tureckou kuchyni pro vás připravuje velmi chutné kebaby s kuřecím masem, čerstvě nakrájenou zeleninou a zároveň vynikajícím dresingem. Döner kebab lze objednat s tureckým chlebem (pita), tortillou (Dürum), rýží nebo s hranolky. Kromě mletého masa... (více)

88%

Tasty Food

gyros, pizzy, saláty...

Bistro Tasty Food s arménskou kuchyní vám nabízí oblíbený gyros s grilovaným kuřecím masem, zeleninovou oblohou (okurky, rajčata, paprika, cibule...) a speciální omáčkou ve velmi chutném pita chlebu. Pochutnat si můžete zároveň na vynikajícím šašliku, který je připraven na dřevěném uhlí... (více)

88%

Viet-Style

asie, čína, vegetarián...

Viet-Style je přímo tradiční vietnamská restaurace v pražských Nuslích, ve které vám rádi připraví celou řadu exotických specialit z chutné vietnamské, japonské nebo i čínské kuchyně. Připravte se na opravdu rozmanitou a velmi pestrou chuť nabízených pokrmů jejíž základem je vyvážená kombinace... (více)

88%

Mr. Banh Mi

asie, sendviče, bagety...

Pražská provozovna Mr. Banh Mi pro vás připravuje vynikající vietnamské bagety, které částečně vycházejí z francouzské kuchyně, ale svou charakteristickou chutí a složením odkazují vždy na exotickou vietnamskou kuchyni. Nechte se unést chutí bagety Banh Mi s kuřecími kousky připravenými... (více)

87%

Pepikova Pizza

pizzy, špecle, saláty...

Nechte si dovézt po Praze velmi chutnou pizzu z provozovny Pepikova Pizza, kde pro vás připravují pizzy se smetanovým nebo tomatovým základem o velikosti 32 a 45 cm. Všechny pizzy (Pepikova Margarita, Šunková, Sýrová, Václavák, Tvarůžková, Žampiónová, Modřany City, Česká a další) se připravují... (více)

87%

De Soto Burger

burgery, domácí dezerty...

Pražský De Soto Burger vám připravuje vymazlené burgery z hovězího nebo také kuřecího masa, které v chutné housce doplňuje rajče, cibulka a ledový salát s domácím dresinkem. Z jídelního lístku můžete dále objednávat i celou řadu chutných variant s rozmanitých surovin (cheddar, ementál... (více)

87%

Pizza Bleskem

pizzy, těstoviny, saláty...

Pizzerie Pizza Bleskem pro vás připravuje a rozváží po celé Praze chutné pizzy s křupavého těsta o velikosti 32 nebo 45 cm se smetanovou nebo rajčatovou omáčkou (sugo), které doplňuje řada čerstvých ingrediencí. V nabídce najdete oblíbené pizzy jako Prosciutto, Quattro Formaggi... (více)

87%

I Love Vietnam

asie, sushi, saláty...

Specializovaná asijská restaurace I Love Vietnam se zaměřením na vietnamskou kuchyni připravuje množství chutných jídel z exotické Asie. Na jídelním lístku najdete především vietnamské speciality, smažené thajské nudle s kuřecím nebo hovězím masem, oblíbené jídlo z kachny nebo saláty... (více)

87%

Schnitzel King

burgery, grill, řízky, saláty...

Nechte si po Praze dovézt z restaurace Schnitzel King vynikající burger (vepřový nebo kuřecí řízek na vídeňský způsob) ve výborné sezamové housce s čerstvou zeleninou a také vídeňskou majonézou. Objednat si můžete i oblíbený Cordon Bleu (řízek plněný šunkou a sýrem) nebo plátek grilovaných... (více)

87%

Asia City

asie, polévky, maso...

Pražská restaurace Asia City sídlící na Vinohradech vám nabízí přímo k rozvozu oblíbené speciality z asijské kuchyně. Nechte si dovézt přímo domů nebo do zaměstnání exotické předkrmy (jarní závitky, čínský salát...), chutné polévky, hovězí, vepřové a kuřecí speciality nebo propečenou kachnu... (více)

86%

Pizza Papa Cipolla

pizzy, sendviče, saláty...

Pizzerie Pizza Papa Cipolla vám připraví chutné pizzy ve 2 velikostech o průměru 32 a 40 cm, které mají tomatový nebo smetanový základ s řadou čerstvých ingrediencí k vašemu výběru. Z jídelního lístku si můžete také vybrat zapečené brambory, bohatě připravené ciabatty a čerstvé zeleninové saláty... (více)

86%

Pizza Mňam

pizzy, kebab, saláty...

Nechte si dovézt jídlo po Praze až k vám domů, ale také do zaměstnání z pizzerie Mňam, kde připravují chutné pizzy o velikosti korpusu 35 nebo 42 cm se smetanovým, ale i tomatovým základem s celou řadou oblíbených a čerstvých ingrediencí (mozzarella, salám, oregano, šunka, ananas... (více)

86%

Happy Bistro

burgery, mexiko, saláty...

Bistro Happy Burger pro vás připravuje a rozváží po Praze vynikající burgery ze šťavnatého hovězího nebo i chutného kuřecího masa s čerstvým a křupavým salátem, rajčetem, okurkou, cibulí včetně domácího dresingu v chutné housce. Na jídelním lístku najdete kromě výtečně připravených... (více)

86%

Pizza Uno

pizzy, těstoviny, saláty...

Pražská pizzerie Pizza Uno vám připraví vynikající pizzy s křupavým těstem o velikosti 33 nebo 45 cm s tomatovým i smetanovým základem (Funghi, Spinaci, Bacon, Hawaii, Vegetariana, Capricciosa, Mexikana, Numero Uno...) připravených podle tradičního italského receptu, které zároveň doplňuje... (více)

85%

Restaurace MOOD

burgery, mexiko, saláty...

Žižkovská restaurace Burger MOOD vám během chvilky připraví jedinečný hovězí burger s ledovým salátem, rajčetem a majonézou ve vlastní housce, který se podává se steakovými hranolky, ale i domácím zelným salátem a kukuřicí. Na jídelním lístku najdete kromě celé řady vymazlených burgerů... (více)

85%

Sushi Box

sushi, asie, saláty...

Pražské bistro Wasabi Sushi vám připraví a rozveze Sushi Boxy s oblíbenými, ale i zdravými pochoutkami z výjimečné japonské kuchyně. Nechte si po Praze dovézt přímo až domů, nebo do vašeho zaměstnání některý z oblíbených sushi setů, kde najdete Maki, Nigiri, California Roll, Kappa... (více)

85%

Tashkent Kebab

kebab, pizzy, saláty...

Nechte si dovézt z bistra Tashkent Kebab Praha některý z chutných kebabů, který se připravuje z hovězího nebo kuřecího masa s bohatou zeleninovou oblohou (ledový salát, bíle a červené zelí, okurka, rajče, cibule...). Döner kebab si můžete vychutnat nejen v klasickém pita chlebu, ale... (více)

84%

Fofr Pizza

pizzy, těstoviny, saláty...

Pizzerie Fofr Pizza vám dokáže připravit řadu velmi chutných pizz z tomatového nebo smetanového základu o průměru 32 a 45 cm. Základní nabídku více než 25 druhů pizz můžete doplnit o vybrané přísady. Jídelní lístek zároveň obsahuje nabídku těstovin, zapečených brambor nebo zeleninových salátů... (více)

83%

Cafe & Wine - Old Star

burgery, grill, vegetarián, saláty...

Nechte si v pražské provozovně Burger Cafe Old Star připravit opravdu chutný hovězí hamburger ze 100% šťavnatého masa, který se dodává od soukromého dodavatele. V sezamové bulce najdete kromě kvalitního, ale i ochuceného masa čerstvý salát, rajče, cibuli, rukolu nebo chutnou domácí omáčku... (více)

83%

Original Curry & Tandoor

indie, asie, vegetarián, saláty...

Indická, ale i bangladéšská restaurace Original Curry & Tandoor pro vás vždy připravuje velké množství autentických masitých, ale zároveň i vegetariánských pokrmů z velmi kvalitních a originálních surovin. Z dostupné nabídky můžete objednávat chutné a exotické pokrmy v podobě předkrmů... (více)

83%

Pizza Nonstop

pizzy, burgery, grill...

Při objednání pizzy z restaurace Pizza Nonstop si pochutnáte na kvalitním pizze o průměru 33 cm nebo 45 cm se smetanovým nebo tomatovým základem a celou řadou čerstvých ingrediencí. V jídelním lístku najdete také širokou škálu těstovin, sendvičů, grilovaného masa a čerstvých zeleninových salátů... (více)

83%

Toms Burger

burgery, mexiko, saláty...

Restaurace Toms Burger se specializuje na burgery z hovězího masa s klasickou oblohou. V nabídce najdete i varianty s chutným kuřecím masem, vegetariánské s grilovanou zeleninou, nebo kompletní menu včetně domácích hranolek. Kromě burgerů můžete objednat také smažené cibulové kroužky obalované... (více)

82%

Giallorossa

pizzy, těstoviny, saláty...

Pizzerie Giallorossa připravuje a rozváží po Praze italské speciality, mezi kterými najdete i chutné pizzy o velikosti 31 cm a 45 cm s rajčatovým nebo smetanovým základem (Hawai, Patata, Vegetariana, Ragu, Napoletana, Tonnata, Bombay, Giovanni...), které běžně obsahují řadu čerstvých ingrediencí... (více)

82%

Oriental Bistro

asie, čína, sushi, kebab...

Vietnamské Oriental Bistro na pražském Žižkově, kde pro vás připravují asijské pokrmy rodilí kuchaři, nabízí celou řadu exotických jídel z chutné vietnamské, thajské, čínské nebo japonské kuchyně. Využijte zajištěný rozvoz jídel po Praze a nechte si dovézt až na váš stůl hutnou vietnamskou polévku... (více)

82%

Fortys Pizza

pizzy, sendviče...

Využijte rozvoz pizzy po Praze z velmi oblíbené pizzerie Fortys Pizza, která pro vás připravuje opravdu chutné pizzy s rajčatovým, smetanovým či barbecue základem o velikosti 32 a 40 cm. Kromě celé řady čerstvých, ale i prvotřídních surovin můžete vybírat nejen z italského nebo amerického těsta... (více)

81%

Pizza Hned

pizzy, burgery, mexiko...

Z pizzerie Pizza Hned si můžete snadno objednat až domů nebo do zaměstnání některou z oblíbených pizz. Nabízené italské speciality najdete ve velikostech 30 cm a 45 cm se smetanovým nebo tomatovým základem. Dostupné pizzy (sýrová, žampionová, selská, špenátová, kuřecí, vegetariánská... (více)

79%

Pizza Coloseum

pizzy, těstoviny, saláty...

Restaurace Pizza Coloseum vás zaujme velmi příjemným interiérem v italském stylu. Naleznete zde pizzy připravené přímo v originální peci postavené podle zkušeností italských mistrů a kromě řady osvědčených pizz si lze nechat připravit i variantu z bezlepkových surovin. Jídelní lístek dále nabízí chutné... (více)

79%

Persona Pizza

pizzy, burgery, saláty...

Italská restaurace a pizzerie Persona vám připravuje a rozváží po Praze pizzy o velikosti 32 cm se smetanovým nebo poměrně běžným tomatovým základem jako např. Margherita, Capricciosa, Piccante, Quattro Stagioni, Vegetariana, Calzone... s příjemnou porcí celé řady oblíbených surovin... (více)

78%

KFC

burgery, sendviče, saláty...

Fast food KFC v provozovně Florenc vám nabízí možnost rozvozu řady specialit po Praze. V nabídce tohoto řetězce najdete vynikající kuřecí burgery s velmi unikátní recepturou ve směsi 11 bylin a koření, které jsou s čerstvým, ale i šťavnatým salátem podávány v chutné housce nebo křupavé tortille... (více)

76%

Sushi Burger

sushi, burgery, čína...

Objednejte si přímo k rozvozu po Praze chuťově jedinečné, ale i exotické Sushi Burgery, které si již oblíbili gurmáni téměř v každém koutu tohoto světa. Z restaurace Wasabi si můžete objednat sushi burger s tuňákem, lososem nebo chutnými krevetami, které vždy doplňuje čerstvý a křupavý... (více)

72%

McDonalds

burgery, wrapy, saláty...

Občerstvení McDonalds na provozovně Florenc umožňuje objednání a rozvoz oblíbených jídel k vám domů nebo do kanceláře. Z nabídky tohoto celosvětově úspěšného řetězce, který na českém trhu má jednu z největších sítí fast food restaurací si můžete objednat osvědčené hamburgery... (více)


Rozvoz jídel ve městech


Aktuálně otevřené restaurace

Prohlédni si všechny aktuálně otevřené restaurace s rozvozem jídel po Praze


O webu Šmakomat

Web Smakomat.cz je gastronomický průvodce se seznamem restaurací, které zajišťují rozvoz jídel ve vybraných městech ČR. Objednej si jednoduše pizzu, burger, kebab, čínu, sushi i další pochoutky online a nech si dovézt jídlo přímo až domů.


Copyright 2015 - 2018 Smakomat.cz, Všechna práva vyhrazena

Hosting zajišťují Autolepky   Webdesign a SEO © 2015 MK

×

Nech si dnes dovézt nejlepší jídlo ve tvém městě přímo až domů nebo do zaměstnání a jednoduše zažeň hlad i chuť...
Rozvoz WOLT