Jen pár kliknutí a budeš mít na stole bezva mňamku

Rozvoz jídel Havířov

Oblíbené restaurace s rozvozem jídel po Havířově a blízkém okolí

92%

Pizza od Krtečka

pizzy, burgery, těstoviny, saláty...

Restaurace Šenovská Bašta vám přímo v lokalitě Havířova, ale i jeho blízkém okolí připraví a také doveze chutnou pizzu od Krtečka. Ochutnejte tak českou pizzu o průměru 32, 36 nebo 60 cm s výjimečně bohatým množství chutných ingrediencí. Na výběr máte výborně propečené těsto s tomatovým i smetanovým... (více)

92%

Šenovská Bašta

burgery, pizzy, těstoviny, saláty...

Nechte si v Havířově a jeho blízkém okolí dovézt z oblíbené restaurace Šenovská Bašta domácí hamburger s kuřecím nebo vepřovým plátkem masa, kde v chutné housce najdete také čerstvý salát, plátek rajčete, cibuli, sýr a oblíbený dresing. Z dostupné nabídky můžete objednávat i sýrový hamburger... (více)

89%

Chacharova Pizza

pizzy, čína, saláty...

Provozovna Chacharova Pizza Havířov připravuje oblíbené pizzy o velikosti 32 a 45 cm se smetanovým nebo tomatovým základem, kde najdete řadu oblíbených surovin (šunka, eidam, žampióny, cibule, česnek, paprika, kuřecí maso, kukuřice, ananas...). Z dostupné nabídky můžete objednávat k rozvozu... (více)

88%

Pizzerie De Marco

pizzy, těstoviny, smažené speciality...

Využijte objednávku velmi chutné pizzy s možným rozvozem zdarma po Havířově z italské pizzerie De Marco, kde pro vás vždy rádi připraví nejlepší pizzu s ručně připraveným těstem podle tradiční, ale i ověřené receptury. Objednat si můžete pizzu se šunkou, sýrem, kuřecím masem, slaninou, brokolicí, žampióny... (více)

83%

Sushi Samurai

sushi, asie...

Nechte si do Havířova dovézt z ostravské sushi restaurace Samurai řadu specialit z vynikající, ale i chutné asijské kuchyně. V dostupné nabídce najdete sushi velmi rozmanitých chutí a barev s čerstvými surovinami (řasa nori, okurka, krevetka, losos, tuňák, avokádo, ředkev, tofu...) a tradičně ochucenou rýží... (více)

82%

Fofr Pizza

pizzy, burgery...

Objednejte si dnes z pizzerie Fofr Pizza některou z velmi chutných pizz, kterou si také můžete nechat zdarma dovézt po Havířově přímo k vám domů, nebo až do vašeho zaměstnání. Na jídelním lístku pak najdete nejen výborně připravenou a velmi chutnou pizzu, ale také šťavnaté hovězí burgery s bohatou... (více)

82%

Restaurace Barbara

burgery, grill, těstoviny, saláty...

Restaurace Barbara z Havířova vám umí nabídnout kromě těstovin, grilovaných specialit, čerstvých zeleninových salátů nebo vegetariánských jídel také šťavnaté burgery na americký způsob s hovězím masem, roztaveným sýrem cheddar, ale i nakládanou okurkou a čerstvým salátem včetně petrželové majonézy... (více)

80%

Burgr jako kráva

burgery...

Ostravská provozovna Burgr jako kráva vám po lokalitě Havířova doveze některý z velmi chutných burgerů, ze kterých si lze vybrat např. Bacon burger z mletého hovězího masa, kde v sezamové bulce najdete nejen čerstvý ledový salát, rajče, nakládanou okurku a červenou cibulku, ale i chutnou slaninu... (více)

74%

Gyros 7

gyros, burgery, bagety...

Využijte rozvoz jídel po celém Havířově, kde si můžete nechat z bistra Gyros 7 dovézt oblíbený gyros s grilovaným masem, bohatou zeleninou a tzatziki v pita chlebu nebo také tortille. Objednat si můžete také kuřecí burger s opečenou slaninou, vídeňskou cibulkou, zeleninou a speciální omáčkou... (více)


Rozvoz jídel ve městech


Aktuálně otevřené restaurace

Prohlédni si všechny aktuálně otevřené restaurace s rozvozem jídel po Havířově


O webu Šmakomat

Web Smakomat.cz je gastronomický průvodce se seznamem restaurací, které zajišťují rozvoz jídel ve vybraných městech ČR. Objednej si jednoduše pizzu, burger, kebab, čínu, sushi i další pochoutky online a nech si dovézt jídlo přímo až domů.


Copyright 2015 - 2018 Smakomat.cz, Všechna práva vyhrazena

Hosting zajišťují Autolepky   Webdesign a SEO © 2015 MK

×

Nech si dnes dovézt nejlepší jídlo ve tvém městě přímo až domů nebo do zaměstnání a jednoduše zažeň hlad i chuť...
Rozvoz WOLT