Jen pár kliknutí a budeš mít na stole bezva mňamku

Rozvoz jídel Třinec

Oblíbené restaurace s rozvozem jídel po Třinci a blízkém okolí

93%

Pizzerie Alfredo

pizzy, maso, těstoviny, saláty...

Restaurace, ale i Pizzerie Alfredo, kterou znáte z OD Prior ve Třinci, vám doveze až na váš stůl řadu oblíbených pokrmů. Z jídelního lístku lze běžně objednávat nejen velmi chutné pizzy s tomatovým základem, ale zároveň také pečený pizza chléb, italské těstoviny v řadě variací a smažené speciality... (více)

86%

Chacharova Pizza

pizzy...

Pokud máte právě chuť na pizzu, pak si můžete dnes nechat dovézt po Třebíčí z provozovny Chacharova Pizza oblíbenou pizzu o průměru 32 cm nebo také 45 cm s množstvím velmi chutných a čerstvých surovin (eidam, ementál, šunka, slanina, klobása, žampióny, vejce a mnohé další ingredience). Dostupné pizzy... (více)

84%

Pizzerie Cafe Vergnano

pizzy...

Využijte rozvoz pizzy po Třinci a nechte si z pizzerie Cafe Vergnano dovézt přímo domů nebo do kanceláře chutnou pizzu. Z nabídky restaurace si můžete objednat klasické pizzy s propečeným korpusem, tomatovým základem, ale i celou řadou oblíbených ingrediencí. Na jídelním lístku zároveň najdete... (více)


Rozvoz jídel ve městech


Aktuálně otevřené restaurace

Prohlédni si všechny aktuálně otevřené restaurace s rozvozem jídel po Třinci


O webu Šmakomat

Web Smakomat.cz je gastronomický průvodce se seznamem restaurací, které zajišťují rozvoz jídel ve vybraných městech ČR. Objednej si jednoduše pizzu, burger, kebab, čínu, sushi i další pochoutky online a nech si dovézt jídlo přímo až domů.


Copyright 2015 - 2018 Smakomat.cz, Všechna práva vyhrazena

Hosting zajišťují Autolepky   Webdesign a SEO © 2015 MK

×

Nech si dnes dovézt nejlepší jídlo ve tvém městě přímo až domů nebo do zaměstnání a jednoduše zažeň hlad i chuť...
Rozvoz WOLT